Remy ​(angol) (Real 3.) 64 csillagozás

Katy Evans: Remy (angol)

Underground fighter Remington Tate is a mystery, even to himself. His mind is dark and light, complex and enlightening. At times his actions and moods are carefully measured, and at others, they spin out of control.

Through it all, there's been one constant: wanting, needing, loving, and protecting Brooke Dumas. This is his story; from the first moment he laid eyes on her and knew, without a doubt, she would be the realest thing he's ever had to fight for.

208 oldal · ASIN: B00D0MZXE8

Remington Tate

Bitten>!

Gaaaaaaaaah! *-* <3

Óh, a francba!
Nem elég,hogy R-1 de még R-2 is rabul ejtett.
A nyertes egyértelműen Rspoiler K~ Tate!
*Hangos üdvrivalgás és őrjítő sikolyok…..*
Little Firecracker és Grasshopper az angol nyelv szépségei

agi89>!

Drága, imádott Remingtonom!
Ha lehet még jobban beléd bolondultam.
Kicseszettül imádom hogy sokszor olyan vagy, mint egy édes ősember. :)
Imádom, ahogy a zenékkel mondod el az érzéseid.
Tényleg minden mozdulatod és gondolatod, minden porcikádat imádnám…

Köszönöm Katy Evans, hogy megalkottad Remyt. ♥️

kocybaba P>!
Katy Evans: Remy (angol)

Picit megcsömörlöttem így a 3. részre gyors egymásutánban, de így is hihetetlenül örültem, hogy végre Remy szemszögéből szemlélhettem az eseményeket az első, ill. kisebb mértékben a második könyvet lefedve. Durva, hogy mekkora harc dúlt benne folyton, és hogy mennyire nem látta, hogy mindent megérdemel. Kiszámíthatatlan, magával ragadó, sokrétű karakter, akinek másról sem szóltak a gondolatai csak Brooke-ról, de hát ő akkor is így tökéletes.

Imáádom ♥♥
Örülök, hogy olvashattam a történetet Remy szemszögéből is. És Katy Evansnek sikerült az, hogy ugyanazt a történetet másik szemszögből is olyan izgalmasan írta le, hogy egyszer sem unatkoztam olvasás közben.
Kedvenc sorozatom lett.♥

Tamlilla>!
Katy Evans: Remy (angol)

Tetszett, bár nem annyira mint a női szemszög, amit régebben olvastam. Talán nem ártott volna egy újraolvasás.
Szerintem nagyon más volt Remy szemszögéből, ami tulajdonképpen inkább előny, mint hátrány.
A történet mindenképpen egyedi és sanszos egy újraolvasás.
Ajánlom .

Trice29 P>!
Katy Evans: Remy (angol)

Katy Evans elérte nálam, hogy ugyanazt a történetet Remy szemszögéből még jobban élvezni tudtam. Az ő egyénisége annyit adott hozzá, hogy nem zavart, mint sokszor máshol, hogy ezt már hallottam. Sérült ember, óriási szívvel, nagyon megszerettem! Továbbra is nyerő számomra ez a sorozat.

Laura_Bakos>!
Katy Evans: Remy (angol)

Remy visszatért, és engem ismét ledöntött, mint egy szökőár ;)
Erre a részre már az első óta kíváncsi voltam.
Egyszer sem éreztem azt, hogy túlzás volt az írónő részéről megírni a történetet pluszban.
Jó, elismerem rövid, de pont annyi, amennyire szüksége van az olvasónak.

Lunèa_Charlotté>!

Remy *o* . Mondanom sem kell totál eloladtam olvasás közben… az elején. :D
Hogy ennek a pasinak mekkora szíve van és milyen akaratos tud lenni. *füttyent*
Csak egy idő után sok volt. Az egész egy visszaemlékezés keretén belül volt, szóval csak fontosabb részeket láttunk a szemén keresztül, de amin belül volt a történet… :DD Istenem!!!
És mi is volt sok? Az érzelem! Minden egyes sorban szinte csak a csajra Brooke-ra gondolt és az érzelmeit felytette ki iránta. Oké, nem vagyok az az érzelgős tipus, de kő szívem sincs… de itt már sok volt. A könyv fele után már-már alig volt kedvem olvasni azt a sok nyáladzást. Jó lett volna, ha nem feszití túl a húrokat, ha egy kicsit vissza vesz és tesz bele akciót is.
De így összesítva nagyszerű volt. Jó volt egy kicsit Remington fejébe is látni, sokkal jobban összállt így a kép. :) Legfőképpen az utolsó két fejezett, meg legelső tetszett- Azok aranyat érnek! :D Annyira olvasnám tovább is a történetett, hogy mi lesz majd az ő kis boldog családukkal… de jobb ez így, valamit az olvasó fantáziájára is kell hagyni. ;)

Zeraphic>!
Katy Evans: Remy (angol)

Nem igazán szeretem ugyanazt a sztorit elolvasni, csak más szemszögéből, de most Remy oldaláról nézve mégsem volt olyan rossz.
Érdekessé tette a múlt és jelen váltakozása.
Az írónő az előző kötetek érzelmeit eszméletlen jól vissza tudta adni.
Itt megismerhettem Remy gondolatait, legbelső vívódásait, és most pontosan úgy írta le őket, ahogy gondoltam régebben.
A gyermekkora miatt nem irigylem.
Undorító szülei voltak, vagyis inkább nem hívnám őket annak, mert még csak a közelében sincsenek a titulusnak.
Mégis egy csodálatos férfi lett belőle, aki még ennél is szuperebb Apa lesz/lett.
A vége szívet dobogtató. Minden kitartó nőnek ilyen pasit kívánok :))))

Angieolvas>!
Katy Evans: Remy (angol)

Most már értem Remy szemszögét. Annyit elmondok, hogy azért látszik ,hogy nő írta :) Szerintem egy férfi nem gondol ennyit non stop egy nőre. Remynek nem volt más gondolata, csakis Brooke. Ettől eltekintve…ahhhh Remy♥♥♥

Gretii>!

She’s like a gazelle, and I’m going to be the lion that catches her.

Gretii>!

It’s simple to me: if I want it, I indulge. Hungry? Eat, asshole.

Gretii>!

There are things you’re certain about. That you’d bet your life on. Things that you just know. You know the heat of a fire will burn you. Water will quench your thirst. She is one of those things; the most unerring certainty of my life.

Gretii>!

The people inside the cars around us are staring. “You’re breaking a couple
hearts just sitting there, Rem.”

molybarby>!

The yells feed me. I suck them in with a smile, full of pride and satisfaction. I can see in every one of these people´s eyes that I´m the man. But I want to see it in her eyes. That. I´m. The Man.
The man who wants to be Hers.

Real sorozat · Összehasonlítás