Remy (Valós 3.) 167 csillagozás

Katy Evans: Remy

Ő a legigazibb dolog, amiért valaha harcoltam!

Az Underground klubok bunyósa, Remington Tate talányos figura, még önmaga számára is. Az elméje hol tiszta, hol elborul, néha ragyog, máskor csak pusztítani képes. Időnként kiegyensúlyozott, higgadt és megfontolt, máskor viszont teljesen elveszíti a kontrollt. Brooke Dumas előtt egyetlen nő sem ismerte Remy legmélyebb titkait, a legszenvedélyesebb vágyait. De amióta először látta ezt a nőt, Remington tudja, hogy ő a legértékesebb dolog, amiért valaha küzdeni akart. Ettől fogva már csak egy dolog foglalkoztatja: akarja, kívánja, szereti és védelmezni akarja Brooke-ot.

Lássuk Remington „Szökőár” Tate szemszögéből, hogyan emeli új szintre a kapcsolatát ez az ellenállhatatlanul érzéki pár.

Szerezd be ennek a szexi, szenvedélyes és botrányos sorozatnak az minden részét.

Mi mozgat egy olyan komplikált pasit, mint Remington Tate? Hadd mondja el ezt ő, a saját szavaival…

Tudd meg most!

304 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634576358 · Fordította: Nagy Boldizsár

Remington Tate · Brooke Dumas

turanett P>!
Katy Evans: Remy

Az előző részek összesítése, Remy szemszögéből. Ez a pasi, úgy ahogy van cuki. De tényleg. Igaz tele van koplekszusokkal, de lehet, hogy e miatt olyan amilyen. Mindenkivel törődik, mindenkin segíteni akar, aki igazán számít neki. Nagyon jó volt végig követni újra az ő szemszögéből is. A visszatekintések közötti jelen időszak is nagyon jó volt.

Farkas_Éva P>!
Katy Evans: Remy

Nos hát azt hiszem ilyenkor érzi az ember azt, hogy nem szabad egy könyvet a sokadik résszel kezdeni :) Egy kihívás miatt jelöltem meg a könyvet és csak később vettem észre, hogy basszus ez nem az első rész. Hát igen… A figyelmetlenség :(
Ahogy látom szinte mindenki imádta Remy-t és alig várták az ő szemszögét. Én viszont nem éreztem magaménak ezt a pasit és ez biztos abból is adódik, hogy nem olvastam az első 2 részt.. Nekem sok volt a káromkodás és a sok megnyalom itt megnyalom ott…..
Néha olyan érzésem volt, mintha nem is emberekről olvasnék…. tiszta nyálkavalkád…
Értem én, hogy a szexualitásba sok minden belefér, de azért na!
A múlt és jelen váltakozása egyáltalán nem volt zavaró, így megértettem az egész történetet :)
Egyelőre nem merek arról nyilatkozni, hogy epekedve várom, hogy elolvassam az első két részt, de mivel úgy lenne kerek, így lehet, hogy veszem majd a bátorságot!

Viktória_Erdei P>!
Katy Evans: Remy

Végre újra olvastam Remyről. Most az első két könyvet olvashatjuk Remy szemszögéből. Eddig is szerettem Remyt, de most, hogy megismerhettük, hogy mit érez és mit gondol, még jobban. A férfi szemszög valamiért mindig jobban bejön, mint a női, mert így végre megtudhatjuk, hogy mit gondolhat egy pasi. 7 óra alatt simán kiolvastam. A múlt és jelen váltakozása egyáltalán nem zavart. Egy kis hiányérzet azért van, mert kíváncsi lettem volna, hogy Remy hogy éli meg a bipoláris részét. Kicsit fáj a szívem, hogy véget ért a történetük, de a többiek történetére is kíváncsi vagyok.

Angyalkaa>!

Remington spoiler Szökőár Tate!!! ❤❤
Imádtam olvasni MINDENT az ő szemszögéből ❤❤ Még mindig ugyan azzal a hatással van rám mint annó pár éve mikor először olvastam Remyről ❤❤ spoiler :D Remélem kapunk még Remyből…❤❤

perpetua P>!
Katy Evans: Remy

Nem teljesen értem, miért áll ennyivel magasabb százalékon ez a rész, mint az első kettő. Ez a könyv nem sok újdonsággal szolgált. Hiába olvadok el még mindig ettől a párostól, de nem lehet tagadni a tényt, hogy ez csak ismétlés volt. Most Remy mesél, de számomra nem lett több ettől, külső szemlélőként is maximálisan meghódított, sőt kivételesen nála még lehet élveztem is, hogy ennyire nem látunk bele, hiszen minden mozdulata, minden gesztusa tökéletesen árulkodott arról, mennyire szereti az ő Csillagszóróját. Ehhez nem kellettek szavak.
Na jó, azért egy kis újdonságot kaptunk, mert szemtanúi lehettünk annak, hogy tényleg örökre összekötik életüket, ezek az apró szösszenetek cukik voltak. És tényleg továbbra is szeretem ezt a sorozatot, csupán véletlenül se ez lenne a kedvencem, ha egyet kell mondani a kötetek közül. :)

Hópárduc P>!
Katy Evans: Remy

Ismét kicsit ellentmondásosan kell kezdenem. mert igazából ez a történet már meg volt az első két részben, tehát sok újdonság nem volt benne.
Viszont tetszett, hogy egy-két szösszenet erejéig, arról is olvashattunk, hogy tényleg összeházasodtak a főszereplők.
Jó volt olvasni Remy szemszögéből a történteket, hogy ő hogyan élte meg és ő hogyan gondolkodott kettejük kapcsolatáról.
Ez a rész nem volt jobb, mint az első, de jobb volt, mint a második.
De, azért Remington!!!! :)
Volt pár oldal, ahol kicsit nehezebben haladtam vele.

ncsn87>!
Katy Evans: Remy

Nagyon hiányzott Remy. ♥ Kíváncsi voltam, hogy mit ad hozzá a már ismert szorihoz, mivel én igazából nem szeretem, ha újra megírnak egy sztorit, csak másik szemszögből. Pénzlehúzásnak tartom. Többen meggyőztek, köztük Remy iránti imádatom, hogy ezt megéri elolvasnom és így is lett, nem bántam meg.
Ez a férfi… ♥♥♥ Nem tudom… Annyi mindent imádok benne. A sötét és a világos oldalát is. Nehéz lehetett neki elfogadni, hogy annyi rossz után végre van valaki, aki mindennél jobban szereti.
A jelennel is haladunk kicsit és közben nagyrészt a múltat ismerjük meg Remy szemszögéből. Jó volt, hogy egy kis újat is olvashattam. Itt sem hazudtolta meg magát Szökőár. *.*
És igen, néha túl sokat áradozik Brooke-ról, mint ahogyan ezt már megszoktuk ebben a sorozatban. Picit zavaró? Igen! De kit érdekel, ha ott van Remy! :D

Imádtam. ❤

Az értékelésem nem lett hosszú, viszont csúnya lenne a sok automata korrekció miatt. XDD
Így inkább gyere, nézz be hozzám, ott lehet káromkodni. ;p

PikiKiki>!

Borító :5/5
Írónő : ♥
Könyv : hm… Hm…hm…
Oké… Jó volt a Remy szemszögéből olvasni, de engem mégis kicsit untatott. Nem tudtam meg semmi újat, ugyan az a story.. Legalább egy pár dolgot a múltjáról olvashatunk volna.

abbywinter I>!
Katy Evans: Remy

Nem volt rossz, viszont nem sok volt benne az újdonság. Örültem, hogy az ő szemszögéből is olvashattam és még mindig imádom, de úgy érzem, a fontosabb részek kimaradtak. Mondjuk a szülőkről olvastam volna még, vagy azt, hogy ő hogy élte meg azt a találkozót.
Most pedig jöhet a negyedik rész :)

Hópárduc P>!

Bajnok az, aki akkor is feláll, amikor nem tud. – Jack Dempsey

EditVagyok>!

Ő a legigazibb dolog, amiért valaha harcoltam!

EditVagyok>!

– Azt akarom, hogy soha többé ne hagyd, hogy valaki bántson. Soha. Még az én kedvemért se, Remy. Semmiért. Te ehhez. Túl. Értékes vagy! Megértetted?

Piszok jó vagyok.

Kapcsolódó szócikkek: Brooke Dumas
EditVagyok>!

Vannak dolgok, amiket biztosan tud az ember. Amikre az életedet tennéd, hogy úgy vannak. Dolgok, amiket csak úgy tudsz, és kész. Mondjuk, hogy a tűz megéget. Hogy a víz oltja a szomjad. Brooke is ilyen. Ő életem legcsalhatatlanabb bizonyossága.

EditVagyok>!

Én másból sem állok, csak vágyakozom, vágyakozom és vágyakozom utána. Mintha űr lenne a lényem legmélyén, amit csak ő tud kitölteni.

EditVagyok>!

A tiéd vagyok, és nincs többé olyan, hogy lazán ejtesz, mint múltkor. Még ha én cseszem el, akkor is a te elcseszett választásod vagyok.

EditVagyok>!

– Nem védhetsz meg mindentől – szipogott az ágyban.
– De próbálkozhatok.

Bookaholic77 >!

Az inga, ami eddig ide-oda lengett, végre megállt, és úgy érzem, megtaláltam az egyensúlyomat.

Bookaholic77 >!

Olyan szeretetet, kapok tőle, amilyet eddig soha senkitől. Nem is gondoltam, hogy valaha szeretni fognak így, ahogy ő szeret.

Valós sorozat · Összehasonlítás