Real ​– Valós (Valós 1.) 539 csillagozás

Katy Evans: Real – Valós

Forró. ​Szexi. Izmos. Fájdalmas. Valós. Perzselő nemzetközi bestseller, mely elsöpör mindent, amit korábban a szenvedélyről képzeltél…
Remington Tate rossz fiú hírében áll a ringben is, ringen kívül is. Gránitkemény teste és nyers, állati ereje őrületbe hajszolja női szurkolóit. Neki azonban attól a pillanattól, hogy a szemébe nézett, nem kell más nő, csakis Brooke Dumas. Vágya színtiszta, ellenállhatatlan és VALÓS.
Brooke számára álomállásnak tűnik a jól fizető új, sportterápiás munka: karban tartani Remington testének tökéletes gépezetét. De mialatt vele és csapatával sorra látogatja a földalatti harc veszedelmes arénáit, Brooke testében is fellobbannak a legősibb vágyak. Ha volt is olyan pillanat, hogy Brooke és Remy csak flörtöltek egymással, hamarosan mindkettejükben kibontakozik az erotikus megszállottság, és kapcsolatuk ennél is többel kecsegtet.
Izzó vágyuknak azonban sötét oldala is van. Vajon képesek lesznek-e kitartani, amikor fény derül Remy legmélyebb… (tovább)

Eredeti mű: Katy Evans: Real

Eredeti megjelenés éve: 2013

400 oldal · ISBN: 9789633832202 · Fordította: Balogh Dániel
328 oldal · ISBN: 9789633832530 · Fordította: Balogh Dániel

Remington Tate · Brooke Dumas · Melanie

Szilvi00 P
Katy Evans: Real – Valós

Próbálok higgadt maradni és normálisan megfogalmazni pár sort, de párszor behaltam olvasás közben, szóval nem ígérek semmit! :D
Rég tették így próbára az idegeimet. Teljesen kiakasztott Brooke nyáladzása, gyakran legszívesebben a falhoz csaptam volna a könyvet, de őszintén bevallom, mégsem bírtam letenni. Ennyi szexuális feszültséget életemben nem tapasztaltam. Kész csoda, hogy nem ázott ronggyá a kezemben a könyv, ahányszor Brooke felizgult és benedvesedett. A feléhez érve Remy gyönyörű testének minden négyzetcentiméterét megismerhettem, a retinámba égett minden porcikája. Brooke lassan a spontán orgazmus határán állt, mert Remy nem adta be a derekát. Aztán fordult a kocka, jött a végtelen nyalakodás spoiler én meg csak néztem ki a fejemből és azt gondoltam:
NE MÁÁÁR! Ilyen nincs! Ez most komoly? Úristen! Aztán meg: Hol az eszed Brooke? Ekkora hülyeséget csinálni! És miért nem bírom letenni?
Mert rengeteg dolgot szerettem a könyvben, ezekkel magához láncolt és nem engedett. Persze főleg a megtört és szélsőséges Remingtont imádtam, minden problémájával és sötét oldalával együtt. A csapat tagjait is megkedveltem, végül Brooke sem bosszantott már annyira. Édes volt, ahogy a zenével adták egymás tudtára érzelmeiket, flörtöltek, játékosan bunyóztak.
Remy betegségétől eltekintve, nincs nagy mélysége a könyvnek és sajnos hemzseg a nyelvtani hibáktól. Azt kaptam, amit a fülszöveg is ígért, forró. szexi. perzselő történetet.
A létező legfényesebb 4 és fél csillaggal köszönöm meg!

I.M.Á.D.T.A.M ♥
Az első ami szemet szúr, a borító, nagyon klassz!:)
Bátran kijelenthetem, hogy kedvenc lett, még jó párszor újraolvasós.
Egyetlen negatívumot tudnék erre a könyvre mondani, a pocsék fordítást. A „szájam”-tól és ragozott formáitól, amivel szinte minden oldalon találkozni felállt a hajam:D
De ez semmit nem von le a történet értékéből, max én bosszankodtam rajta.
Hosszú idő óta az első olyan könyv volt, ahol kedveltem az összes szereplőt.
Melanie-t, Pete-t, Riley-t, Diane-t, Górét. És persze a két főszereplőt Brooke-ot, és Remingtont. Ájvé még a névválasztás is, az egyik kedvenc mesterlövész puskám is Remington :)
Imádtam Remyt, azt, hogy mennyire gondoskodó, figyelmes. Érdekes volt, hogy az érzelmeit zenében fejezte ki.
Jó volt olvasás közben hallgatni a zenéket, amivel próbálkoztak kifejezni egymásnak az érzéseiket. Aztán az önuralom, hogy bárhogy kívánta Brooke-ot mégis visszafogta magát, mert azt akarta, hogy Brooke ismerje meg előbb.
Ezt eleinte nem igazán értettem, de egyből világossá vált, amikor kiderült, hogy Remy bipoláris.
Gondolkoztam mit emeljek ki, olyat ami különösen tetszett, de szinte csak ilyen van.
Pl: A legaranyosabb jelenet, amikor Remynek nincs edzőpartnere, mert mindet kiütötte és Brooke felajánlja, hogy edzenek, közbe pedig folyamatosan perzsel közük a levegő.
Vagy épp amikor a diszkóba vannak és Remingtonba beleköt 4 fickó, aminek az a veszélye, hogy ha ringen kívül verekszik, kizárják a ligából.
Brooke üveggel kettőt fejbecsap, Remy a vállára dobja és elvonszolja a diszkóból.
Vagy amikor Brooke-nak meg kell csókolnia a Skorpió tetkóját, ami aztán felkerül a netre. Amikor Remy meglátja, a reakciók, hogy vajon hogy reagálja majd le, mi fog történni.
Annyi mindent írhatnék még, de azt hiszem felesleges, hisz ez a könyv magáért beszél:)
Romantika-erotika rajongóknak kötelező!
Én nagyon várom a folytatást

Kicsit meg is lepett a sok negatív kritika, bár a legtöbben azt olvasni, hogy kiszámítható volt, meg hogy megint egy tucatkönyv jó pasi stb.
Nos, hát szerintem minden könyvnél olvasás közben már nagyjából tudni, hogy mi lesz a vége. Az meg hogy jóképű a főhős? Ugyanmár hölgyeim nézzenek csak magukba, ismerkedésnél mi nők még ha nem is valljuk be, az ilyen alfa hímeket részesítjük előnyben, nem?
Én még nem hallottam olyat, hogy valaki odáig volt egy csóró, randa pasiért:D

Na de summa summárum, tessék elolvasni, mert megéri:)

FIGYELMEZTETÉS!: A könyv tele van erotikus jelenetekkel, így a klasszikus irodalmat kedvelőknek, nem biztos, hogy jó választás, mindenki másnak igen! :)

Bitten

2018.01.24.-26.
Mindenki másképpen kommunikál. Életre szóló emlék marad, mely ugyan már a múlt homályában dereng. De! Egyszer azt mondta ne küldj idézeteket mert nem értem….nevettünk a lányokkal. Mára már leszoktam róla, illetve megy még ma is – de ezt a nyelvet kevesen értik vagy éppen értékelik.
Idézhetek könyvből, zeneszövegéből – megragadhatok pillanatot és gondolatot vagy mögöttes tartalmat. magyarul – ki hogy képes kifejezni önmagát vagy érzéseit
Valós énünk csillagszóró szikráiként szórja szemet gyönyörködtető szépségét, ám mindez pillanatnyi…..

agi89
Katy Evans: Real – Valós

Remington „Szökőár” Tate kib*szottul belemászott a lelkembe és az agyamba.
Annyira nagy és erős és mégis dédelgetni való. *-*
Imádom.

A 118. oldalon jött az a pont amikor én végleg beleszerelmesesedtem:
„Az isten szerelmére, ilyet soha, de soha ne csinálj többet. SOHA! Ha egy ilyen hozzád nyúl, én megölöm, b*szd meg, és egy hangyaf*sznyit sem érdekel, hogy ki látja!”

Ahwwww. Hát kell ennél szebb kinyilatkoztatás!?
Engem levett a lábamról. :D

400 oldal · ISBN: 9789633832202 · Fordította: Balogh Dániel
Black_widow
Katy Evans: Real – Valós

Harmadik olvasás után is ugyan olyan perzselő, ugyan olyan fantasztikus és impulzív és ugyan így megadnám rá újra az 5*, mint első alkalommal. Katy Evans Te kis boszorkány ezzel örökre bevésted magad a szívembe. Szinte biztos, hogy nem most olvastam utoljára Brooke és Remington történetét, hiszen ez nem is az a fajta könyv, amit az ember csak egyszer fog a kezébe.
mióta olvastam a történetet nem tudom végighallgatni az Iris-t a nélkül, hogy ne jutna eszembe ez a történet :)

Pillecukorkám
Katy Evans: Real – Valós

Nagyon kemény könyv! És ha szerintem itt lenne most mellettem Remi akkor beszólt volna,hogy van más is ami kemény;) De na szóval félre téve a perverz-kedést ez a könyv nagyon ott van! Egyszerűen bele remegett minden belső izmom amikor olvastam! Igaz,hogy csak 14 vagyok,de nekem MOST AZONNAL KELL EGY REMINGTON SZÖKŐÁR TATE! Az már más,hogy szétverném néha a pofázásáért!Vagy………..lehet megütném aztán utcu futás XD :D

kocybaba P
Katy Evans: Real – Valós

Háh, hogy elbír még mindig kapni a 'fangörlködés'! Nem is hittem volna, mikor semmi olyan nem volt a könyvben, amivel eddig ne találkoztam volna kismilllió erotikusban, vagy ne lett volna tipikus. Tökéletes kinézetű, izmos bugyiszaggató alfahím, nyálcsorgatás, sóvárgás ezerrel, erotikától fűtött oldalak a sokadik hatványon, szerelem első blikkre, és mégis olyan intenzív, olyan elsöprő hatással volt, aminek nem tudtam ellenállni. Remy lenyűgözött, és nem csak azzal a csodásan leírt testtel, ami pihegésre késztetett, hanem azzal, hogy ő mekkora harcos, akit hihetetlen önfegyelem, akarat jellemez, hatalmas szívvel. Lehet, hogy túlzó, de nagyszerű lehet, így rajongva szeretve lenni. Olvadoztam, ahogy oda voltak egymásért Brooke-kal, és ahogy a zenével közvetítették az érzelmeiket, mikor a szavak hiányoztak vagy ha már kevésnek bizonyultak. Emellett még a mellékszereplők is nagyon ott voltak. Melanie az a fajta legjobb barátnő, akit szívesen kívánna magának az ember, és még ott volt Riley, Pete, Diane és Góré is. Remek kis csapat. Még jóhogy rögtön rácuppantam a folytatásra.

perpetua P
Katy Evans: Real – Valós

Igazán fantasztikus a sztori, igazi kedvencemmé válhatott volna, HA „apró” hibák nem terelik el a figyelmem…. :(
De mindenképp a jóval kezdeném. :) A történet engem teljesen levett a lábamról. Ez a rengeteg, mindent elsöprő érzelem, magával ragadott és faltam minden oldalt. Nagyon tetszett Remy titka. Érdekessé teszi az eseményeket, folyamatosan feszült voltam, ha mikor történik már valami rossz. Főleg emiatt sose unatkoztam, mert nem lehetett tudni, hogy éppen milyen fordulatot vesznek az események. A végén már minden bajom volt, hogy áh így nem lehet így vége, de még akkor is megtudtam lepődni. :)
A hibái ellenére is megszerettem a harcos minden oldalát. Odavagyok az ilyen birtokló alfa hímekért a könyvekben, meglepődtem volna, ha nem kedvelem meg. :D Viszont külön tetszett, hogy ennyire hangsúlyos volt az érzelmes, szerelmes oldala. Én is olvadoztam, miközben olvastam, hogy milyen gyengéd Brooke-al, hogyan kényezteti, mennyire vágyik rá és a közelségére. A hősnőnk is a szívemhez nőtt. Nagyon tisztelem, mert rendkívül nehéz (lehet), amikor saját hibádon kívül kell feladnod valamit, amit ilyen szenvedélyesen szeretsz. Kínszenvedés tovább lépni, és lehetőség szerint boldogan élni az életet. Neki nagyrészt sikerült, talpra állt, kikecmergett a gödörből, sőt lehetőségeihez mérten, önmagát se hagyta el, edzésben maradt. Olyan nagyon szép párost alkotnak. :)
Hiába imádtam, néha kicsit soknak éreztem a sok érzelmet, amit az írónő papírra vetett. A gondolatok nagyon jók, de nem egyszer ismétli ugyanazt, az pedig már annyira nem szuper. :/ Bár simán lehet, hogy ez is a fordítás rovására írható fel és ezzel el is érkeztem a fő problémára. Egyszerűen elhinni se tudom, hogy hogyan lehet egy fordítás ennyire szörnyű. Mint minden értékelésben itt is muszáj vagyok megemlíteni a csodálatos „szájam” szót. Nem lehet így teljesen belemerülni a csodálatos történetbe, ha léptem nyomon felbukkan ez az ocsmány szó, mindig kibillentett. :S Egy könyvet nem csak egy ember néz át, mindenki figyelmét nem kerülhette el, hogy ez így milyen hervasztó. :@ Meg úgy az egész nyelvezet sokszor nem volt az igazi. Tényleg gyönyörű szerelmes gondolatokkal van tele a könyv, és nem egyszer beleékelődött egy egy olyan trágár szó, amit nem érzek odavalónak. Én nem a csúnya szavak ellen vagyok, de van, hogy egyszerűen nem illek éppen egy mondatba és akkor igenis találjunk egy enyhébb kifejezést. :(
Én beleszerettem a történetben, nagyon vágyom a folytatásra, de ha valaha fordításra kerül a második rész, biztos, hogy alaposan megnézem olvasás előtt, hogy ki fordította. :( Merénylet egy ilyen remek könyvet elrontani vele. :(

NaNa_88
Katy Evans: Real – Valós

Akkor most fogjuk meg egymás kezét és adjunk hálát együtt.

Köszönjük minden felsőbb hatalomnak, hogy Katy Evans közreműködésével, megalkották és elhozták nekünk Remington Tate-et. Minden mocskos gondolat és szeretetteljes ölelés kiváltóját. Az embert, akit egyszerűen muszáj szeretni. Ámen.

Ömlengés off. :D
Szóval… Részemről ez egy 5 csillagos könyv, de mégis arra jutottam, hogy kiemelek egy valamit. Ezt a történetet nem azoknak találták ki, akik nem szeretik az úgynevezett felesleges szexjeleneteket, halmozódó káromkodásokat és társaikat. Mert a mi Remingtonunk bizony előszeretettel dobálózik a „b” betűs szóval, meg kb. az összes többivel. :D És ráadásul Brooke sem az a megtestesült ártatlan szűz lány. A könyv az elejétől mocskos gondolatok tömkelege. És mindezt úgy, hogy konkrét szex a feléig nincs is benne! Annyi kihasználatlanul elfolyt testnedv van benne, hogy egy olimpiai versenymedencét meg lehetne tölteni vele! Szegény csajszi, azt hittem már kiszárad! :D De nem csak Brooke-ot sajnáltam, hanem magamat is. Már nem tudtam kihez kéne imádkoznom, vagy mit/kit áldozzak fel valami pogány oltáron, hogy Remington végre letolja a kib… gatyáját! Már szinte gyöngyözött a homlokom! Engem így könyves pasi még nem kínzott meg. Tényleg maga volt a megkönnyebbülés, mikor végre egymásnak estek. És nem mellesleg, maga a történet is innentől indult be igazán. Előtte a nyálcsorgatáson volt a hangsúly, a kis közös pillanatokon, de azon kívül, hogy városról városra járják a meccseket, sok minden nem történt. A szög csak ezután bújt ki a zsákból. Ezután történnek olyan dolgok, amik kicsit megtapossák a lelkünket. Nem egyszer olvastam úgy a sorokat, hogy összefacsarodott a szívem. Rossz volt átélni, hogy egy ember, aki csak szeretetre és megértésre vágyik, a szemünk előtt törik össze apró darabokra. Amikor befejeztem egy nagy mosollyal az arcomon megölelgettem a könyvet, mert hát sajnos magát az embert nem tudtam. :D Úgy éreztem szüksége van az én lelkemnek is arra, hogy adjak neki egy minden egyéb szándékot nélkülöző, szeretetteljes ölelést. Jaj, annyira szeretni akartam! Annyira ölelni, hogy érezze megérdemel mindent, amit csak egy ember adhat.
Igen, totál szerelmes lettem, úgyhogy részemről ennyi lenne. :D Azok ne olvassák el, akik a túl sok szexuális tartalmat nem részesítik előnyben, mert a könyv első fele tényleg csak erről szól és nekik innentől visszahozhatatlan lesz az egész. A többiek viszont… Vegyétek, vigyétek, szeressétek! Mert megérdemli!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Újraolvasás
Érdekes élmény volt.
Most, hogy nem vakítottak el az ismeretlen élmények és a várakozás észrevettem minden hibát, amik majdnem teljes egészében tönkretették nekem a könyvet. Hogy ezek miért nem tudatosultak első olvasásra, azt nem tudom, de akkor nagyon elvitt az egész, most viszont néha nagyon nyögvenyelősen estem neki.
Maga a történet továbbra is tetszik. És igazából csak a szexjeleneteknél volt, hogy olyan szavakkal találkoztam, amik nekem nem illettek a képbe. Tudom, hogy baromi nehéz ezeket fordítani/megírni, hogy ne legyen tele szóismétléssel, de mégis visszaadja az egészet, így emiatt nem veszek el a korábban adott 5 csillagomból. Mert a történet jó és pont.

Viktória_Erdei
Katy Evans: Real – Valós

IMÁDTAM. A borító klassz. Tetszett, hogy a dalokkal mutatták meg egymásnak mit éreznek egymás iránt. A szájam szótól viszont falra másztam. Erotikus jelenetek 5*. Kíváncsi leszek a következő részre. :)

Cicu

– Szent Habakuk, ez aztán gyors volt! Kiütés! Az ám, hölgyek és urak, KO. Méghozzá rekordidő alatt. Így hát ismét bemutatom a győztest: íme Szökőár! Szökőár, aki most kiszökken a ringből és….hová a francba mész?
A tömeg megvadul, az előcsarnokig hallatszik a kiáltozás: „Szökőár! Szökőár!”, aztán teljes csend lesz, mintha olyasmi történt volna, ami nem volt benne a forgatókönyvben.
Nem tudom mire vélni a kísérteties csendet, de aztán dobogó lépések hangzanak fel mögöttem. Egy meleg kéz ragadja meg a kezem, és meglepő erővel hátrafordít. Beleborzongok az érintésébe.
– Mi a ….- szisszenek fel zavaromban, aztán rábámulok egy izzadt férfi mellkasra, majd feljebb bele egy izzó, kék szempárba. Érzékeim megbokrosodnak. Olyan közel áll, hogy a szaga adrenalin injekcióként hat rám.
– A neved – hörög zihálva, miközben vadul bámul a szemembe.
– Öö….Brooke.
– Milyen Brooke? – vakkant fel kitáguló orrlyukkal.
Olyan állati mágnesesség sugárzik belőle, hogy úgy érzem, elrabolta a hangom. Itt áll a személyes teremben, betölti, elfoglalja, beszippant engem, elszívja az oxigénemet, és nem is értem, miért ver így a szívem, miért állok itt így, vacogva a hőségtől, miközben egész testem csak arra a pontra figyel, ahol a keze az enyémre fonódik.
Remegve kiküszködöm a kezemet, és riadtan Melre nézek, aki most jelenik meg tágra nyílt szemmel a férfi mögött.
– Brooke Dumas a neve – közli, majd nagy bosszúságomra vidáman kikottyantja a mobilszámomat is.

Kapcsolódó szócikkek: Brooke Dumas · Melanie · Remington Tate
Cicu

Emlékeztetem magam, hogy ha akarunk egy férfit, rajtunk múlik, mennyit adunk neki. Mi döntjük el, mennyit vehet el.

Cicu

Akárhol otthon vagyok, ahol te vagy.

Black_widow

– Nem hiányozhat valami, ami sohase volt.

Kapcsolódó szócikkek: Remington Tate

Sötét, borostás áll.
Kisfiús mosoly. Férfitest.
Barna bőr.

Petrasek

Szerintem mindenki maga döntheti el, hogyan él együtt a betegségével, és az orvosság néha rosszabb, mint a betegség maga.

Cicu

Ahogy észrevesz, elevenség költözik a szemébe, ugyanúgy, mint belém, amikor a mosolyát látom. A szemembe néz, felvillantja a gödröcskéit, és a pillantásától, szavamra, úgy érzem, mintha én lennék az egyetlen nő. Amikor a ringben van, akkor tökéletesen önmagát adja. És a szeme egyszerűen….magáévá tesz. Tudom, hogy nem igaz. Tudom, hogy csak azt látom, amit látni szeretnék.
De egy pici pillanatig akkor sem akarok mást, csak ülni ezen a hülye széken, és elhinni, hogy létezik ilyen varázslat két ember között, és lehetek én ennyire értékes ennek a szexi, nyers, primitív férfinak a szemében, akit olyan erősnek, titokzatosnak, játékosnak látok, és aki olyan erővel hat rám, mint eddig semmi más az életemben.

Valós sorozat · Összehasonlítás