D.Gray-Man ​5 (D.Gray-man 5.) 23 csillagozás

Announcement
Katsura Hoshino: D.Gray-Man 5

The battle against Arystar Krory and Eliade continues. With Allen's eye once again healed and operational, the truth begins to be revealed. Allen's companion Rabi realizes that Arystar may not actually be a vampire, but something else entirely. By the end of the battle at Crowley Castle, Allen and Rabi find themselves with an unexpected companion for their journey.

VIZ Media, San Francisco, 2007
200 oldal · ISBN: 9781421510538 · ASIN: 1421510537

Nikolett0907 P>!
Katsura Hoshino: D.Gray-Man 5

Cseppet túl lett bonyolítva ez a rész. Hirtelen annyi információ áradt felém, hogy fogtam a fejem. Viszont ettől függetlenül a karakterek még mindig nagyon toplistásak nálam. Kis „vámpírunk” egy igazi egyéniség és ontja magából a vicces jeleneteket. Ellenségnek végre egy karakán szereplőt kaptam. Nagyon várom a következő részét! Egy élmény volt az olvasása.

victoria_m997>!
Katsura Hoshino: D.Gray-Man 5

Baromi sok minden történik egy részben. és van, hogy nem is teljesen értem, mi, hogy jött oda… de legalább vámpír barátunk egyre szimpibb, az a sok történés igazán izgalmas volt, de a vége ismét olyanra sikerült, ami miatt muszáj lesz tovább olvasni! Illetve az animének is neki kellene ugrani, de 103 rész… huh! :D

Lilla_Miko>!
Katsura Hoshino: D.Gray-Man 5

Crowleynak örülök, mert vicces karakter, vagyis nem ez a legmegfelelőbb szó rá, de ő is ad valami pluszt. A véletlen egymás mellé sodorja egy pillanatra az ellenségeket, és hihetetlen, milyen gyorsan pörögnek az események. Igazából csak kapkodom a fejem. Emberek halnak sorra. Túl sok az infó, és mintha mindent egyszerre akarnának elmesélni. Még mindig kíváncsi vagyok, mi fog ebből kisülni. off

Candymandy>!

Az a „vámpír” kész… spoiler
Éééés végre egy menő ellenség….Tyki-nek r*hadt jó stílusa van.*-*
Viszont egy csomó infót akar csepegtetni a mangaka mindenből egy kicsit …aminek az lesz az eredménye, hogy asse' tudom, hogy fiú vagyok e vagy lány.. mindig azt hiszem, hogy kihagytam egy-két fejezetet. '-'

Lynella>!
Katsura Hoshino: D.Gray-Man 5

Allen szeme egyre menőbb lesz. Gondolom a végére fog még alakulgatni.
Szerencsétlen Crowley, egyre rosszabb.. :D A vonatos jeleneteken azért jól mulattam. Tyki érdekes karakternek ígérkezik, alig várom, hogy miket produkál majd! ^-^

Xylaryss P>!
Katsura Hoshino: D.Gray-Man 5

Végül is, teljesült a kérésem. elég sok szereplő képbe került. Ez a kötet eléggé meglepett, főleg a sok koporsó, és a tény, hogy a szeretteknek nem szólhatnak. Nagyon pörögtek az események, úgy sejtem, innentől nem lesz elárasztva a manga magyarázatokkal. Azért remélem, nem lesz igazam :D
Az ex-vámpír vagy mifene kedvenc lett, jó kis karaktere van.

D.Gray-man sorozat · Összehasonlítás