D.Gray-Man ​17. (D.Gray-man 17.) 8 csillagozás

Parting Ways
Katsura Hoshino: D.Gray-Man 17.

An experimental virus is turning members of the Black Order into zombies! Even Count Krory is infected, driving him to attack Allen and Lavi. It's up to Komui, creator of the virus, to deal with this disaster, but though he knows how to stop it he literally doesn't know where to start. Can he figure it out while also contending with a vengeful spirit eager to see the virus complete its rampage?

VIZ Media, San Francisco, 2010
200 oldal · ISBN: 9781421531601 · ASIN: 1421531607

áfonyamuffin>!
Katsura Hoshino: D.Gray-Man 17.

A dolgok kezdenek igen érdekessé válni! A kötet első pár fejezete igen mulatságos volt, imádom a humort, ami a D. Gray-Man-ben végig jelen van. Végre többet kaptunk Allen múltjából is, a karakter fejlődése most már egészen szembetűnő, kezd felnőni! Lenalee haja is végre elkezdett megnőni (nagyon szerettem a hosszú haját) és emiatt nagyon boldog vagyok. Kíváncsi vagyok hova haladunk a történettel, mert azért ebben a kötetben volt egy pár érdekes csavar.

Kittyki>!
Katsura Hoshino: D.Gray-Man 17.

Hogy ennek a felügyelőnek mindenhol fel kell bukkannia… És most mi a franc van? Belezavarodtam egy picit. Hogy mindig a legjobbakkal történnek a legszarabb dolgok. Ez annyira igazságtalan!!

Katsura Hoshino: D.Gray-Man 18. Thief? Ghost? Innocence?

D.Gray-man sorozat · Összehasonlítás