Szeretlek, ​kisegérkém 35 csillagozás

Katja Reider: Szeretlek, kisegérkém

A legkisebbek kedvenc meséi a Scolar új sorozata, melyben a tipegő apróságok legfontosabb problémáit járja körül a szerzőpáros – a történeteket a bájos illusztrációk teszik igazán szerethetővé. Egérmama és a kisegér együtt fedezik fel a világot: hallgatják a madarak énekét, leülnek a pihe-puha pázsitra. Aztán egyszer csak fekete felhők gyűlnek az égre… Kiderül, hogy mama még a vihart is szereti! De nem jobban, mint a kisegeret, mert őt szereti a világon a legjobban.

Kiadói ajánlás: 1 éves kortól · Tagok ajánlása: 1 éves kortól

Scolar, 2021
20 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632448886 · Fordította: Kozma András · Illusztrálta: Sebastien Braun
Scolar, Budapest, 2018
20 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632448886 · Fordította: Kozma András · Illusztrálta: Sébastien Braun

Caledonia_Valley P>!
Katja Reider: Szeretlek, kisegérkém

„A legkisebbek kedvenc meséi sorozatcímet viselő két kötet kimagasló minőséget képvisel a hazai piacon.
A Szeretlek, kisegérkém az anyuka kapcsolatát mutatja be piciny porontyával…
Jómagam szívből ajánlom mindkét kötetet a kisgyermekes szülőknek, és a meserajongóknak egyaránt, hiszen bár felnőtt fejjel 1-2 rövid perc alatt kiolvasható, mégis megmelengeti az ember szívét…”

Bővebben:

Szávitrí P>!
Katja Reider: Szeretlek, kisegérkém

Nagyon bájos, szívet melengető, kötődést megerősítő könyvecske.

Nienna001 P>!
Katja Reider: Szeretlek, kisegérkém

Szép illusztrációk, aranyos mese. Tetszett. Gyerekkönyvtári olvasás volt. Szép idők, amikor még be lehetett menni a polcok közé olvasni!

josageszter>!
Katja Reider: Szeretlek, kisegérkém

Ez a könyv annyira édes, majdnem sírtam rajta. Nagyon igényes, teljes oldalasak a képek, vastag lapok, simán a picikék is lapozhatják.

ChaiLatte>!
Katja Reider: Szeretlek, kisegérkém

Ez a kis könyv egy kötött pulcsi a fázós szíveknek, egy habos málnatorta az éhezőknek és zene a füleknek. Egy csepp kedvesség a gyermekkönyvek tengerén.

Juca P>!

„- Téged szeretlek a világon a legjobban, kisegérkém.” ❤

Imádom ezeket a csodaszép illusztrációkat. ^^
Ebben a mesében a kisegér az anyukájával kirándulni megy. Valamiért mindig csak a második oldalt szeretné a lányom meghallgatni, de azt egymás után többször. Szerintem már nem csak én tudom kívülről. :D

SzTEtti>!
Katja Reider: Szeretlek, kisegérkém

Nagyon édes cin-cinek! A kislányom teljesen odáig van értük. Csak forgatja a lapokat és mondja, hogy cin-cin, meg mutogatja, hogy esik az eső és pocsolya és ő ugrálni akar benne. :D Nagyon kis édes volt!
Ami engem végtelenül zavart, hogy az anyaegért mamának hívja. Nálunk a mama az a nagymama. Szóval még vagy 20-szor el fogjuk szerintem olvasni és megint következetesen anyának fogom olvasni az összes mamát.

Dolostiel>!
Katja Reider: Szeretlek, kisegérkém

Ez édes kis történet, a rajzai is szépek, de a nyelvezete nem is tudnám megmagyarázni miért, de valahogy nem volt a legtökéletesebb.
Ennek ellenére érdemes a kis gyerkőcöknek felolvasni.

chipolino>!
Katja Reider: Szeretlek, kisegérkém

Nagyon aranyos. Külön öröm, hogy spoiler, mert így lehet sajnálni és vigasztalni. A rajzok nagyon szépek és helyesek. Kicsit sok a szöveg, így én mesélem a képeket, de lehet, hogy később majd olvassuk is.