Mérges ​vagy, kismókus? 21 csillagozás

Katja Reider: Mérges vagy, kismókus?

Kismókus testvére talált egy szép tobozt. Kismókus is szeretne vele játszani, de a testvére nem adja oda. Addig-addig megy a veszekedés, míg a toboz leesik, és kettétörik. Kismókus szeretné megvigasztalni szomorú testvérkéjét egy új tobozzal. Bájos kis mese a viharos érzelmekről. A könyvet 1,5 éves kortól ajánljuk.

Kiadói ajánlás: 1 éves kortól · Tagok ajánlása: 2 éves kortól

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Scolar Kid Scolar

Scolar, Budapest, 2020
20 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789635091553 · Illusztrálta: Sébastien Braun

Éva_Bátka>!
Katja Reider: Mérges vagy, kismókus?

Tündéri könyvecske. Nagyon szép illusztrációkkal és kisgyerekek mindennapi problémáival. Cuki! Bár egy picit talán egyszerű.

Röfipingvin P>!
Katja Reider: Mérges vagy, kismókus?

Ez kell itthonra, annak ellenére, hogy nem mindig tudtam, hogy melyik kismókus melyik xD

Juca P>!
Katja Reider: Mérges vagy, kismókus?

Ezt a mesekönyvet még nem olyan régen szereztem be, de nagy sikere van. És meg katica is van minden oldalon. ^^

A kismókus és a testvérkéje közti kapcsolatot mutatja be: közös játék, veszekedés, kibékülés. Ragyogó illusztrációk kísérik a mesét. Már néhányszor felolvastam, úgyhogy a történetet szinte kívülről tudom. :D Aranyos mese.

briggy>!
Katja Reider: Mérges vagy, kismókus?

Jobban utána kellett volna olvasnom…A rajzok nagyon aranyosak, nekem tetszik a grafika, masszív kis könyv. A gyerekek szívesen hallgatták a mesét, de én azt gondoltam ad valamiféle düh kezelési technikát az ember kezébe.

Carsi>!
Katja Reider: Mérges vagy, kismókus?

A mókuskák írtó cukik! Olyan kifejező a Kismókus arca!
A történet kis egyszerű, egy testvérpár mindennapja. Játék, veszekedés, kibékülés, de semmi extra.
Strapabíró lapok!