A ​szerelem nevében 93 csillagozás

Katie Price: A szerelem nevében

Charlie ​Porterre minden nő irigykedett: egyszerű családból származott, mégis magasra tört, sportműsort vezetett, gazdag, jóképű futballista mellett élte a hírességek mindennapjait. A mennyországból azonban pokol lesz, amikor nyilvánosságra kerül, hogy a focisztár megcsalja.

Charlie Barbadosra utazik felejteni, ahol megismerkedik a csábosan jóképű Javierrel. A szenvedélyes szerelmi viszony nem tart sokáig, mert a férfi megtudja, hogy a Charlie újságíró, és azonnal faképnél hagyja… A lány a váratlan szakítás után jön rá, hogy a királyi család rokonába, a spanyol díjlovagló válogatott vezérébe szeretett bele. Javier pedig idővel rádöbben, az összetört szívű Charlie számára az ideális nő.

Kapcsolatukat minden oldalról veszély fenyegeti – túléli vajon szerelmük a könyörtelen megpróbáltatásokat?

Katie Price – a Jordan művésznéven ismert brit celeb – a The Sun angol bulvárlap visszatérő topless modellje volt. Sokoldalú és színes egyéniség – valóságshow-szereplő,… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2012

Ulpius-ház, Budapest, 2013
ISBN: 9789632549019 · Fordította: Császár Tímea
Ulpius-ház, Budapest, 2013
398 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789632548272 · Fordította: Császár Tímea

Luis · Charlie Porterre · Darcy · Javier Castillo de Rivas · Kris Porterre · Mariana · William · Zoe

Barbados

zuna19>!
Katie Price: A szerelem nevében

Tetszett is meg nem is. Nem tudok kiigazodni magamon. Voltak benne nagyon jó részek és nagyon rosszak is.
A könyvben nagyon sok rosszindulatú ember van, ami nagyon nem tetszett.
Kellemes csalódás volt viszont több szereplő is például Zoé, Kris és persze Darcy.
A két főszereplőt igazság szerint nem nagyon szerettem meg, de azt se mondanám hogy utálom őket. Olyan semmilyenek voltak, az elején kihozta belőlük az írónő a legtöbbet, utána már mintha nem is róluk szólt volna a történet. Kris és Darcy viszont szerintem a végére nagyon szerethetőek lettek.

MVivien>!
Katie Price: A szerelem nevében

Korábban már olvastam az írónőtől és nagyon nem tetszett.Ez a könyv az előzőtől jobb volt ,de nem ez lesz a kedvenc könyvem.A történet nem volt rossz de ez a sok együtt vagyunk nem vagyunk együtt nekem nem tetszett.A végefelé már a főszereplők barátai is idegesítettek, hogy folyamatosan azzal foglalkoztak hogy hogyan boronálják össze a párt.A szereplők közül Javier szimapatikus volt Charlie-t nem tudtam megkedvelni.

Destinee>!
Katie Price: A szerelem nevében

– Borító: Nagyon szép nyári színek, vidám hangulatot áraszt, és az első, ami beugrik róla: Barbados :)

– Stílus: Az eleje tetszett, a vége felé ellaposodott, de a befejezést megint csak imádtam :) Pont a megfelelő szintű erotika fordult elő benne, és még a lovak is felbukkantak a történetben – úgy éreztem, csak nekem, csak most :D

– Kedvenc karakter: Luis, Ricky, Jack kapitány

– Kedvenc jelenet: nem spoilerezek, ezért csak annyit mondok: a vége :))

– Negatív: Kicsit tovább húzta az írónő a dolgokat, mint kellett volna, ezért éreztem azt, hogy a vége felé ellaposodott a történet. Bár az is lehet, hogy egyszerűen akkor nem volt kedvem és időm olvasni… :S

– Megjegyzés: Az első utazókönyv, amit kézhez kaptam :) Köszönöm @Dorku! :)

Fancsee>!
Katie Price: A szerelem nevében

Igazi kikapcsoló, könnyed, romantikus történet. Valódi limonádé. És nekem erre szükségem is volt.
Nem volt ebben tulajdonképpen semmi komolyabb gondolat, de nem is vártam. Tömény, csöpögős romantika, amit az írónő túlbonyolított. Nevetséges, kicsinyes visszavágások gondolok itt a ha te más nővel mutatkozol, akkor én visszamegyek az exemhez lépésre , munkahelyi fenyegetések, sok-sok félreértés a szerelmesek között, érthetetlen konfliktusok…
Az egyetlen bonyodalom, aminek értelme is volt, az Charlie mentális problémája, amit gyönyörűen ki is dolgozott az írónő. És külön köszönet, hogy nem két perc alatt múlt el a féleleme, hanem kemény munka és elszántság eredményének köszönheti a gyógyulását.
Az elején le sem tudtam tenni, a közepével valamelyest megszenvedtem, de a végén ismét beszippantott és nem eresztett az utolsó oldalig.:)

Ui: Javier nevet még mindig imádom:$

pingvin1>!
Katie Price: A szerelem nevében

Már nagyon rég készültem elolvasni, ha tudom milyen már rég elolvastam volna.
Meglepően jó volt, egy csillag levonás a vége felé Charlie húzása miatt, nagyon erőltetett volt, szerintem felesleges is volt. Az is sok volt, hogy mindenki csodaszép…
Ettől eltekintve, aranyos volt, olvastatta magát és sehol nem volt túl sok.

Vhrai P>!
Katie Price: A szerelem nevében

Hát nem egy műremek, ès a körmeimet sem rágtam tövig az izgalomtól. Mondhatni „agymosásnak” tökéletes. :D

Frytu>!
Katie Price: A szerelem nevében

Kicsit kételkedve álltam neki a könyvnek az írónő celeb-státuszát tekintve, de kellemesen csalódtam. Kedves, aranyos történet. Semmi extra, tipikus könnyed romantikus történet, szerethető karakterekkel. Néhol kicsit sok volt a drámázás és átment picit szappanoperásba, de összességében tetszett. :)

ieszti>!
Katie Price: A szerelem nevében

hm… nem is tudom mit vártam ettől a könyvtől, mindenesetre valami többet…
eléggé „Júliaszerű” volt. teljesen kiszámítható cselekménnyel.
Sajnos a szereplőket sem tudtam igazán megkedvelni, úgy érzem nem voltak eléggé kidolgozva a karakterek. Néha az írásmóddal is voltak problémáim, eléggé „fapadosnak” tűnt – tudom fura kifejezés, de nem tudom jobban megfogalmazni…
Mindegy, egynek elment, nem vagyok benne biztos, hogy fogok még olvasni több K.Price könyvet…

Klári_Filutás>!
Katie Price: A szerelem nevében

Könnyed romantikus történet, csupa csupa rózsaszín felhővel és cukormázzal. Kiszámítható végkifejlettel. Kikapcsolódásnak tökéletesen megfelelt.

Lana89>!
Katie Price: A szerelem nevében

Amire szàmítottam azt meg is kaptam a történettől.Egy gyorsan olvasható kiszàmítható cselekményű történet de most pont erre volt szükségem úgyhogy jó volt;)

zuna19>!

-Hiába, a vidéki lány mindig vidéki marad!

Cheril>!

És mit számít vajon az idő, ha igaz szerelemről van szó?

petronella10>!

Ha majd később narancsbőrös leszel, a térded meg ráncos, visszerek lesznek a vádlidon , és a segged lógni fog, akkor sajnálni fogod, hogy nem viseltél minit, amikor még megtehetted volna.

Cheril>!

– A ruha tök jól áll rajtad, tudtam, hogy neked találták ki. De dizájner cucc, úgyhogy megöllek, ha valamivel leeszed.

Kapcsolódó szócikkek: Charlie Porterre · Zoe
Cheril>!

Szerintem mindannyiunknak van olyasmi az életében, amire nem vagyunk büszkék.

Cheril>!

– (…) Fogadni mernék például, hogy neked is tetszenek az egyenruhás pasik. Mondjuk a tűzoltók.
Melyik nőnek nem?

– Jó színész vagy?
– Nem, de ez egy csomó színésznél nem volt akadály.

Cheril>!

– Engem pedig már mindenki ismer, én vagyok az udvariatlan pasi, de nagyon szeretném jóvátenni a ballépésemet – mondta Javier, azzal megpuszilta előbb Zoét, majd Charlie-t is.

Cheril>!

– (…) Most nyaralok, és nem szeretnék hosszas beszélgetésbe bonyolódni a lovaglásról.
– Vagy inkább arról, hogy kőgazdag a családod? Annyira megható, hogy azt szeretnéd, magadért kedveljen meg ez a lány – Luis nem bírta megállni a gunyoros hangnemet.
– Arról sem akarok beszélni, az igaz. Ha szóba kerül a téma, mondjuk azt, hogy közös honlaptervező vállalkozásunk van.
Luis majdnem hangosan felröhögött.
– Ezt hogy bírtad kitalálni? Te, aki még az iPhone-odat is alig tudod kezelni, és minden alkalommal rám csörögsz, amikor valami gáz van a netkapcsolattal?

Kapcsolódó szócikkek: Barbados