A ​javaslat (Az ajánlat 2.) 352 csillagozás

Katie Ashley: A javaslat

Az ​Aidan árulását követő hetekben Emma minden tőle telhetőt megtesz, hogy továbblépjen. Figyelmen kívül hagyja a férfi számtalan üzenetét, a virágokat, mert nem biztos benne, hogy szeretné, ha Aidan visszahódítaná. Ám Aidan nem adja fel harc nélkül – legalábbis addig semmiképpen, míg Emma nem engedi, hogy fellebbentse a fátylat a múltjáról, arról az eseményről, amely miatt retteg az elköteleződéstől.

A sors azonban közbeszól: a koraszülés veszélye miatt Emma szigorú ágynyugalomra kényszerül két hétre. Aidan meglepő javaslattal áll elő: mivel be akarja bizonyítani, hogy szereti Emmát és születendő gyermeküket, és kész kötelezettséget vállalni, szabadságot vesz ki, hogy gondoskodhasson a lányról. Emma vonakodva beleegyezik, bár magában megesküszik, hogy távolságtartó lesz.

Noha meghatja Aidan figyelmessége és szeretetteljes gyengédsége, elbizonytalanodik, amikor a sürgősségi osztály orvosa, Alpesh „Pesh” Nadeen udvarolni kezd neki. Peshben megvan minden, amire Emma… (tovább)

Eredeti cím: Katie Ashley: The Proposal

Eredeti megjelenés éve: 2013

Ulpius-ház, Budapest, 2014
332 oldal · ISBN: 9789633831892 · Fordította: Medgyesi Csilla
Ulpius-ház, Budapest, 2014
332 oldal · ISBN: 9789633830734 · Fordította: Medgyesi Csilla

Aidan Fitzgerald · Emma Harrison · Aiden Fitzgerald · Casey · Mrs. Virginia Anderson

Bitten>!
Katie Ashley: A javaslat

A javaslat….. mondja a címe. Én is tennék EGY javaslatot Olvassátok!
Megéri! Kerek történet, jó szereplők, tartalmas háttér!

Illatos_Hópehely P>!
Katie Ashley: A javaslat

És igen, Emma sikeresen megdolgoztatta Aident.
Mondjuk ez egy kicsit nyálasabbra sikeredett, mint az előző rész, néha tényleg volt egy olyan érzésem, hogy Aiden spoiler növesztett.
Sajnáltam, hogy a család többi tagja, mind Aiden, mind Emma részéről kevesebbet szerepeltek benne.
Azt meg főleg sajnálom, hogy a folytatás nem jelent meg magyarul, mert nagyon kíváncsi lennék, hogy Megan és Pesh hogy találtak egymásra.

MVivien>!
Katie Ashley: A javaslat

Ez a történet ott folytatódik, ahol az előző befejeződött.Imádtam az egész könyvet, ez a rész is letehetetlen volt, még izgalmasabb mint az előző rész.Örültem hogy Emma és Aidan kibékültek.Aidan az előző rész vége miatt nem kedveltem de ebben a kötetben nagyon szerettem.Emma-t továbbra is kedveltem nagyon szerethető karakter.Pesh volt a kedvencem ebben a történetben nagyon kíváncsi vagyok az ő történetére.Imádtam a könyv végét egyszerűen tökéletes volt.

Felixa P>!
Katie Ashley: A javaslat

Nem ért meglepetésként ez a kötet, számomra kiszámítható volt, hogy hol lyukadunk ki a végén. Bár kissé el lett húzva, ami miatt kezdte súrolni az unalmas kategóriát, de ettől igazából el lehet tekinteni. Elbírt volna még valamilyen hercehurcát, csak azért, hogy legyen benne némi izgalom, csavar… Olvastatta magát a történet, de nem az a tárgykör, ami mély emlékeket hagy az olvasóban.

ladydark>!
Katie Ashley: A javaslat

Határozottan jobb volt ez a rész, mint az előző.
A könyv első felének igazán pörgős cselekménye volt, aztán a második felében inkább a romantika került előtérbe, de ez nem volt baj.
Pesh-t ki nem állhattam, viszont Emma barátait imádtam.
Örültem, hogy végre egy könyvnek nem úgy lett vége, hogy esküvő és pont. aztán meg epilógus azzal, hogy X évvel később.
Itt meg volt minden. Lánykérés, esküvő, házasélet aztán a gyerek és na utána jött az epilógus, és így lett kerek egész a sztori, hogy semmi nem maradt ki.

Katie Ashley: A javaslat

Az első rész után reméltem hogy Aidan és Emma kibékülnek. Persze hogy így lett. Tökéletes folytatása volt az elsőnek.

Pepe0810>!
Katie Ashley: A javaslat

Mindkét rész nagyon tetszett, szeretek ilyen stílusú könyveket olvasni! :) Könnyed nyári olvasmány! Nagyon jól esett olvasni, főleg egy nehezebb, megterhelő olvasmány után! Nagyon könnyen lehet vele haladni, teljesen ki tudtam kapcsolódni az olvasása közben! :) Mindkét szereplőt nagyon megszerettem, tetszett a karakterük, remélem még sok, ehhez hasonló olvasmánnyal találkozom! :)

oldmoviegirl01>!
Katie Ashley: A javaslat

Az első részhez hasonlóan szórakoztató, olvasmányos, aranyos, nagyon romantikus kis könyvecske, igazi rózsaszín happy enddel lezárva. Remek kikapcsolódást nyújtott egy nehezebb olvasmány után, amikor nem vágytam másra, mint jól elmerülni egy kedves, jó stílusban megírt romantikus történetben.

Paulina_Sándorné P>!
Katie Ashley: A javaslat

Faltam a sorokat. Emma és Aidan miatt is megszakadt a szívem. Aiden nagy h…e volt. De férfiből van. Szerencsére Casey-től kapott jó sokat. :-) A jeleneteiken pusztultam a röhögéstől. Aidan aztán szépen pedálozott a megbocsátásért. Imádni való volt. Patrick annyira édes volt a kórházban spoiler Aiden tettétől elolvadtam spoiler. Azért tud ez a férfi valamit.

Fire_bird>!

Unalmas. Érdektelen. Felesleges.
Ez a három jelző tökéletesen elmond mindent. Annyi érzelem se volt benne, mint egy használati utasításban. De tényleg, olyan volt, mintha egy tájékoztatót olvasnék. És azt sem értem, hogy hova tűntek az első rész szereplői. Mert ez egy teljesen másik Emma és Aidan volt. A legkiakasztóbb mégis az volt, hogy oldalanként legalább egyszer Emmának elakadt a lélegzete, vagy mindkettőjüknek elkerekedett a szeme. Esküszöm nincs még egy ilyen meredt szemű, fuldokló páros, mint ők. „A férfi eltátotta a száját, a szeme kiguvadt. Emmának a lélegzete is elakadt Aidan reakciója láttán.” Én pedig vizuális típus vagyok, szóval elképzeltem. Szép kis jelenet lehetett.
Az első rész tetszett, kár volt folytatnom.

Viktória_Erdei P>!

– Azért akartam ezt ma elmondani neked, hogy megértsd: nincs tökéletes házasság. Lesznek jó idők és rosszak, szívfájdalom és öröm. Soha ne hidd, hogy amiatt, ami történt, a szerelmetek nem olyan erős vagy csodálatos, mint bárki másé. Az a szerelem az igazi,
amelyik túléli a legkeményebb megpróbáltatásokat.

229-230. oldal, 18. fejezet, (Ulpius, 2014)

madann>!

– Gondolkozz! Mit szeretnél jobban? Szavakat, amelyeket könnyedén kimond, de bármikor ugyanolyan könnyedén vissza is szívhat, vagy tetteket?

– Mi van?
– Emlékszel rá, hogy mit szeretek – mormogta a férfi.
Emma kicsit hangosabban tette le a poharat, mint egyébként.
– Természetesen emlékszem, a mértéktelen libidódon kívül csakis a gyomrod kiszámítható. Ugyanazt rendelted minden egyes alkalommal, amikor ide jöttünk.

51. oldal, 4. fejezet (Ulpius, 2014)

Pillecukorkám>!

Az orvos rájuk mosolygott.
– Szóval Noah baba úgy döntött, hogy világra jön?
Annie bólintott.
– Igen.
Az orvos felhúzta a gumikesztyűt, aztán Aidenre majd Emmára pillantott.
– Akkor kezdődhet a show!

278. oldal, 22. fejezet

TianaBalerina P>!

– Gyorsan, Georgie! – kiáltott fel Emma.
Aidan derékon kapta a kisfiút, és visszatette Emma mellé. A lány megfogta Georgie kezét, és a hasára fektette. A gyerek szeme hatalmasra nyílt.
– Aidan bácsi, Noah rugdossa a kezemet!
Emma elvigyorodott.
– Biztos tetszik neki a nevetésed, mert attól kezdett mocorogni, nem az elemlámpától.
Georgie elvette a kezét, lehajolt, és puszit nyomott arra a pontra, ahol a rugdosást érezte.
– Szeretlek, Noah!

Katica12>!

Szóval … amikor egy férfi és egy nő nagyon szereti egymást, a szerelmük megnő a nő hasában, és abból lesz a kisbaba.

Szidi86>!

– Jézusom, Em, először engem akartál kiherélni, most meg a kutyámmal csináltad ugyanezt!

Szelén>!

Virginia elindult a konyha felé, Aidan pedig vonakodva letelepedett a kanapéra. Nagyot nyelt, amikor a tekintetet az alig egyméternyire álló fegyverszekrényre tévedt.
Összerezzent, amikor Earl megszólalt:
– Mi bajod?
– S-semmi. – Amikor Earl kérdőn felvonta a szemöldökét, Aidan felsóhajtott. – Azon tűnődtem, mekkora előnyt tudok szerezni, ha elindulsz a puskádért.
Vidámság csillant Earl szemében.
– Fiam, nem foglak lelőni azért, amit Emmi Lou-val tettél.
– Tényleg?
Az öreg megrázta a fejét.
– Először is azt akarom, hogy a dédunokámnak legyen apja, és Emma nem sok hasznodat veszi, ha megbénulsz, vagy a sírban fekszel.

madann>!

– (…) úgy gondoltam, jobb lesz, ha dupla adagot főzök.
– Ó, te vagy az én hősöm!
– Hadd találgassak! A hős, aki egy perc múlva boldogan kivonszolja a seggét a konyhába, hogy hozzon neked még egy adaggal.
– Igen, de kedves leszek és megvárom, amíg befejezed az étkezést.
– A könyörület angyala vagy – motyogta Aidan.

Vanessa20>!

– És tudod, hogy miért? Mert szeretlek! Hallottad? Szeretlek, Emma Harrison! Teljes szívemből szeretlek