Lehetne ​rosszabb? (Alex 4.) 26 csillagozás

Kathryn Lamb: Lehetne rosszabb?

A Fitt családot igencsak meglepi, amikor Daisy bejelenti, feleségül megy Diggoryhez. Alex barátnői mind nagyon romantikusnak találják az ötletet. Alex már nem annyira. Nincs túlzottan elragadtatva a koszorúslányság gondolatától. Él a gyanúperrel, hogy: ízlése a koszorúslányruhák terén nem feltétlenül egyezik Daisyével; egy viharverte skót tengerpart nem a legideálisabb színhely egy romantikus esküvőhöz; eszement családja nem is olyan eszement, ha Diggory famíliájához hasonlítjuk őket… Ám amikor Diggory öccse is felbukkan, és beleszeret Alexbe, akkor válik az egész igazi RÉMÁLOMMÁ…

Alexandra, Pécs, 2002
160 oldal · ISBN: 9633684528 · Fordította: Bárdos Éva · Illusztrálta: Kathryn Lamb

pasztornenagyeva>!
Kathryn Lamb: Lehetne rosszabb?

Szédületes egy család,meg kell hagyni. Egy 16 éves lánynak mi lehet a legnagyobb gondja: hát a fiúk. Kamaszszerelem.Na meg persze a nővére esküvője. Igaz, hogy mindig összekapnak valamin de mégiscsak testvérek, akik szeretik egymást. jól szórakoztam olvasás közben.Könnyű kikapcsolódás.

Vickey>!
Kathryn Lamb: Lehetne rosszabb?

Nem egy nagy cucc, kislányként szerettem igazán. Ilyen agykikapcsolós, vicces könyvecske.

MezeiMarcsi>!

Ha gyorsan meg akarok szabadulni valakitől, elkezdek énekelni. (Sajnos nem mindig működik.)

MezeiMarcsi>!

Diggory legénybúcsúja tegnap este volt, de mivel a könyvtárban tartotta, eléggé csendesre sikeredett.
– Ne mondd el senkinek – súgja Daisynek –, összecseréltünk egy-két könyvet, és a romantikus regényeket a szótárok helyére tettük és viszont.
(Hűha! Kész orgia lehetett!)

Cseresznyepite>!

Hozd el nekem a szívedet
Ha nem, leverem képedet
Addig is zengem e dalt
És küldök egy nagy kalap sz…

15. oldal (Alexandra, 2002)