Lódobogás ​– Katie és a musztáng III. (Katie és a musztáng 3.) 40 csillagozás

Kathleen Duey: Lódobogás – Katie és a musztáng III.

Katie lassan, de kitartóan halad Oregon felé. Egy folyón való nehéz átkelés közben megsérül a vezetőjük, és csapatuk létszáma is megfogyatkozik. Mivel tisztában vannak vele, hogy a nagy létszám a túlélés záloga, csatlakoznak egy utazó cirkuszhoz, és Fort Laramie felé veszik az útjukat. Katie-nek egy váratlan felfedezés miatt kétségei támadnak, hogy rátalál-e valaha is a nagybátyjára. De kételyei és a rá váró bizonytalanságok ellenére is tudja, hogy a musztánggal túl messzire jöttek már el ahhoz, hogy visszaforduljanak…

Könyvmolyképző, Szeged, 2008
Könyvmolyképző, Szeged, 2007
114 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789639708327 · Fordította: Szűr-Szabó Katalin

Nefelejcs000>!
Kathleen Duey: Lódobogás – Katie és a musztáng III.

Nekem nagyon tetszett a Lódobogásnak ez a kötete is. A költő jól fejezte ki magát, úgy éreztem mintha én is Oregonba tartanék a karavánnal. Alig bírtam letenni a könyvet a kezemből, mert izgalmas és fordulatokban gazdag, mégis megható. Mindenkinek ajánlom, nagyon érdekes ez a rész is.

Guns_Rose>!
Kathleen Duey: Lódobogás – Katie és a musztáng III.

Egy nagyon szép történet egy csodálatos barátságról, ami régi időkben játszódik.

Lady_Hope I>!
Kathleen Duey: Lódobogás – Katie és a musztáng III.

A borító nagyon tetszett. És kapcsolódik is hozzá egy olvasós regém.
Hazafele olvastam a kocsiban, úgy június körül. Tikkasztó hőség volt. Mire hazaértünk, még, maradt vagy 60 oldal, addig meg nem akartam kiszállni amíg nem olvastam el. A család tolerálta és hagyott. Majd megsültem, de kiolvastam. :)

Katie és a musztáng sorozat · Összehasonlítás