Újra ​együtt 8 csillagozás

Katherine Stone: Újra együtt

Caitlin ​Taylor egyetlen szenvedélye a munkája. A Los Angeles-i Westwood Memorial Hospital szívsebészként mindent megtesz betegeiért.
Caitlinnek tudomására jut, hogy egyik kollégája és egyben barátja, Patrick Falconer gyógyíthatatlan betegségben szenved, és csak a csontvelő átültetés mentheti meg az életét. Megfelelő donort azonban igen nehéz találni.
Caitlin elhatározza, hogy ha törik, ha szakad, felkutatja Patrick ikertestvérét, Jesset, akivel egy rejtélyes, múltban történt eset miatt hosszú évek óta nem tarotta a kapcsolatot.
A titokzatos Jesse Falconerből időközben sikeres író lett. Két tökéletesen eltérő műfajban is otthonosan mozog: egyrészt erotikus ír, másrészt megható gyermekmeséket kihalófélben lévő fehér oroszlánokról. Amikor Caitlin titokban felkeresi Jesset, azonnal használják testvére gyógyításához, de ragaszkodik hozzá, hogy személye rejtve maradjon.
A megható és érzelmekben gazdag történet során megoldódik az a végzetes félreértés, amely a… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 1999

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romantikus Regények General Press

General Press, Budapest, 2000
318 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639076791 · Fordította: Sárossy-Beck Anita

Anyicska71>!
Katherine Stone: Újra együtt

Büszkeség és balítélet. Hogy miért jutott eszembe? Mert itt is erről van szó, de nem Jane Austen világában és még nem is férfi – nő viszonyban. Hogyan lehet tönkretenni egy gyermek életét a prejudikációval? Hát így. Egy tehetséges, büszke, kreatív lény, akinek a testvére iránti szeretete határozza meg minden tettét. Jesse . Az életét csak hátrányosan befolyásolta a világ, de ő megteremtette önmagát. Sikeres író lesz. Szerencsére rátalál egy nő, akit nem befolyásolhat semmi, aki hisz benne. Mind nagyon tetszett.
A csillaglevonás: mindenki nagyon sebzett ebben a regényben. És cikornyás stílus. Mindenki gondolatába beleláttunk. Kicsit fárasztó volt.

Sünike>!
Katherine Stone: Újra együtt

Katherine Stone ezen regényét is olvastam már egyszer valamikor. Most újra elővettem, és ugyanúgy tetszett, mint jó 15 éve. Nagyon szimpatikusak voltak a szereplők – különben is szeretem az orvosok szerepeltetésével készült regényeket. Kedvelem továbbá a feltáratlan, majd a könyv végére megoldott rejtélyeket és titkokat, melyekre Stone könyveiben mindig számítani lehet.