Gyöngyhold 19 csillagozás

Katherine Stone: Gyöngyhold Katherine Stone: Gyöngyhold

A szerzőnő ezúttal a varázslatos Ázsiába, Hongkongba kalauzolja az olvasót, ahol érzelmekkel átszőtt, izgalmas cselekmény bontakozik ki előttünk. A megható történet főhőse egy testvérpár: Allison Whitaker és Maylene Kwan; a sors azonban úgy akarta, hogy csak egyikük részesüljön az apai szeretetben. Maylene tizennyolc éves koráig Hongkongban nevelkedik, Allison pedig Texasban. A két testvért látszólag egy egész világ választja el egymástól, de egy véletlen folytán mindketten feladatot kapnak egy hongkongi luxushotel építésében. A titkokkal teli, egzotikus városban mindketten megismerik a szerelmet, és szembesülnek fájdalmas múltjukkal. A szeretet és a szerelem ereje végül a legpusztítóbb tájfunt is legyőzi, és választ ad minden megválaszolatlan kérdésre…A GYÖNGYHOLD egyszerre négy szövevényes és gyöngéd szerelem történetét írja le, miközben magával ragadó, varázslatos képet fest a távoli Hongkongról.

Eredeti megjelenés éve: 1995

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romantikus Regények General Press

General Press, Budapest, 2003
374 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639459445 · Fordította: Sárossy Beck Anita
General Press, Budapest, 2000
374 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639076805 · Fordította: Sárossy-Beck Anita

nagy_anikó>!
Katherine Stone: Gyöngyhold

Első könyvem volt Katherine Stone tollából, de nem az utolsó, mert kedvencet avattam. Nem túl gyakran olvasok romantikus könyvet, ezt is kihívás kedvéért kezdtem el, de életem legszebb romantikus könyve volt. Először is Hongkongba kalauzol az írónő, de ezt szó szerint kell venni, mert szinte egész Hongkongot megismerhetjük, varázslatos helyeivel és hiedelmeivel együtt. Egy huszonhét évvel ezelőtti héttel indul a történet, majd a mával folytatódik. Vagyis félévbe sűríti a cselekményt, amit a múlt démonai meg-meg zavarnak. Nem kevesebb mint négy szerelem történetét ismerjük meg. Én a könyv utolsó száz oldalát végig bőgtem. Romantikus műfaj szeretőinek ezt a könyvet biztosan el kell olvasniuk. De ezen kívül is ajánlom.

Sünike>!
Katherine Stone: Gyöngyhold

Az egyik legjobb könyv Stone amúgy is kitűnő regényei közül. Az egyik kedvencem.

Dephi>!
Katherine Stone: Gyöngyhold

Bár évekkel ezelőtt olvastam, akkor nagyon magával ragadott ez a történet. Lehet hamarosan újra elolvasom :)