Egy ​másik szerelem 5 csillagozás

Katherine Stone: Egy másik szerelem

Egy utcabálon első pillantásra szeret egymásba Alan Forrester és Claire. S egy évre rá Claire Forrester huszonegy évesen már egy kislány anyja és özvegy: a szeme láttára zuhant le a tengerparti országútról az az autó, amelyben a férje utazott. Claire úgy érzi, örök ez a szerelem, és begyógyíthatatlan sebet hagy benne Alan elvesztése, a hiány… Pánikbetegség alakul ki nála. Évekig nem mer kimozdulni a házból, attól fél, betoppan az, aki hiányzik neki. A hirtelen felgyorsuló események azonban kigyógyítják Claire-t a pánikbetegségből is. Ráébred, hogy valaki mégiscsak hiányzott az életéből, de az nem Alan… S amikor ez kiderül, akkor végre megnyugszik, és átadja magát egy másik szerelemnek.

Eredeti megjelenés éve: 2003

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romantikus Regények General Press

General Press, Budapest, 2003
318 oldal · keménytáblás · ISBN: 9639459232 · Fordította: Zentai Éva

lattimore>!
Katherine Stone: Egy másik szerelem

Írónőtől ez a második regényem. Nem ő lett az első számú író, mégis érdekes-más világba kalauzol el, egyedi stílusa van . Nem csodálkozok, hiszen eredetileg doktornak tanult és le is diplomázót. Nem tudom, hogy a többi regénye is kórházban, orvosokról szól e, minden könyve megvan, majd kiderül (egyszer nagy hévemben gondoltam egyet és valakitől az összes könyvet beszereztem. Imádom a kiadót,végül is ezért történt:) 3 csillagot megérdemel.