A ​legvégső határig / Fantáziakép / Botrány Milánóban / Együtt-működés 2 csillagozás

Katherine Garbera – Anne Marsh – Dani Collins – Sherelle Green: A legvégső határig / Fantáziakép / Botrány Milánóban / Együtt-működés

Katherine ​Garbera: A legvégső határig
Jessie Odellt, a világjárót felkérik, hogy tartson túlélési kurzusokat asztronautajelölteknek. A lány néhány hónappal korábban vesztette el szerelmét a Mount Everesten, ezért kapóra jön neki a sok utazás után egy kis állandóság. Az ismerkedési esten egyetlen pillantás elég, és máris forr a vére Hemi „Thor” Barrett-től. Az ő döntésétől is függ, kiküldik-e a férfit az űrbe, pont, amikor végre rátalált…

Anne Marsh: Fantáziakép
„Eperrel vagy tejszínhabbal?” Maddie természetesen mindkettővel kéri a Mason által sütött palacsintát. Ígéretes kezdet egy érzéki futó kalandhoz álmai hercegével, akit a karibi üdülőpark szakácsának hisz. Csakhogy téved, de még mekkorát!

Dani Collins: Botrány Milánóban
Vittorio bármit megtenne, hogy megóvja a bankját egy botránytól, még a származását is mindenki előtt titokban tartotta. Ha pedig az egyetlen megoldás, hogy a sajtónak úgy állítja be, a gyönyörű Gwyn a szeretője, és magához… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana különszám

HarperCollins Magyarország, Budapest, 2019
Vinton, Budapest, 2019
288 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634488064 · Fordította: Harcsa Henrietta, Várnai Péter, Fekete Ádám, Hajnal Gabriella

zuna19 >!

A három hosszabb sztori nagyon tetszett. Az utolsó kis szösszenet rontott csak egy kicsit a füzeten. Mindegyiken lehetett nagyon érezni, hogy sorozat. Szívesen olvasnám a folytatásaikat.

zuna19>!

Mason elolvasta az első kérdést:
Először csókolsz meg egy nőt. Mit teszel, ha szétnyitja az ajkát?
A) Közlöd vele, hogy napok óta erről álmodtál, de a valóság minden álmodat felülmúlta.
B) A fülébe súgod, hogy ilyen forró csókban még sosem volt részed, és hogy a száján kívül sok másik helyen is szívesen megcsókolnád.
C) Megmondod neki, hogy csodásan csókol, és ismétlést kérsz, hogy egészen biztos lehess a dologban.
Mi van?! Nem lehet egy nőt csak úgy egyszerűen megcsókolni?
– És ez állítólag működik?
Levi kitépte a teszt oldalát a magazinból, és Mason kezébe nyomta.
– Jegyezd meg, és mulass jól, cimbora!

zuna19>!

A férfi mesésebb helyszínt nem is választhatott volna a piknikhez. Pálmafák között ettek a tengerparton, amelyet szelíd hullámok paskoltak, és a holdfény visszatükröződött a vízen.
– Neked aztán van érzéked a randikhoz.
A férfi pokrócot terített a földre, és kinyitotta a kosarat. Pezsgő, hideg csirkemell, zsemle, crème brûlée és eper volt benne. Megvan annak az előnye, ha szakáccsal randizik az ember lánya…

Kapcsolódó szócikkek: csirkemell · eper · zsemle
zuna19>!

– Mit szólnál egy igazi randihoz? – kérdezte, miután nyelt egy nagyot.
– Napközben szigorúan szakmai területen kell maradnunk, de esténként és a szabadnapjainkon talán megpróbálhatnánk egy kicsit jobban megismerni egymást, nem gondolod?
Jessie visszahúzta a kezét, és megdörzsölte a karját.
– Éppenséggel lehet róla szó – mondta végül.
– Holnap később indul a kiképzésem. Neked korán kell kezdened?
– Csak tízkor.
– Nagyszerű. Nem akarsz kilovagolni velem? Piknikezhetnénk egyet. Jessie az ajkába harapott.
– Nem tudok lovagolni.
– Tessék? – Hemi halkan felnevetett. – Akkor majd megtanítalak. Vagy elvisszük az egyik pickupot. A hely, amelyet a piknikünkhöz kiszemeltem, a farm területén van, kocsival is könnyen megközelíthető.
– Rendben, akkor szívesen veled tartok.

zuna19>!

– Van kedved versenyezni? Fussunk el addig a magányos fáig ott, hátul.
– Rendben. – Hemi felállt. – Egy törékeny lányt játszi könnyedséggel legyőzök.
– Törékeny? Majdnem egy nyolcvan vagyok!
A férfi vállat vont.
– Én egy kilencven. A szememben törékenynek tűnsz.

zuna19>!

– Most már készen állok egy falatnyi reggelire.
– Nekem pedig belőled esne jól egy falat.
– Csak egy falat? – Jessie lassan végigfuttatta az ujját Hemi mellkasán. – Nem akarsz testestül-lelkestül?

zuna19>!

– Te vagy az egyetlen férfi, aki valaha felemelt.
Hemi megsimogatta a nyakát, majd óvatosan újra talpra állította.
– A többi férfi bizonyára nem kívánt annyira, mint én.

zuna19>!

Jessie levette a szeméről a kendőt. A tekintetük találkozott, és Hemi nagyon szeretett volna azzá a férfivá válni, akit a lány szemében látott visszatükröződni.
Ekkor Jessie észrevette a fényeket, és az egyik kezével önkéntelenül is a torkához kapott. Hátrált egy lépést, és szemügyre vette a pikniket meg a tábortüzet. Szótlanul forgolódott ide-oda.
– Ezt miattam csináltad?
– Igen. A legszívesebben a csillagokat is lehoznám neked. Ez áll talán hozzá a legközelebb.
Jessie ismét a szemébe nézett.
– Ez… egyszerűen felülmúlhatatlan.
– Köszönöm.

– Hemi?
– Igen?
– Kilátszik a szerszámod a vízből. Pontosan tudom, hogy már nem is figyelsz oda rám.
Ezen a férfinak muszáj volt nevetnie. Aztán megcsókolta Jessie-t, mintha még sok hasonló pillanatra számítana kettejük között. Mintha sosem kellene elválniuk egymástól.
– A szerszámom?
– Szerinted mégis hogyan kellene neveznem?
– Mit szólnál a pörölyhöz?
– Á, tényleg! Thor pörölye