Állatok ​karácsonya 24 csillagozás

Kate Westerlund: Állatok karácsonya

Karácsony este volt, de az erdőben állatoknak ebben az évben nem volt túl sok ünnepelnivalója. Az erdőlakók nem találtak elég élelmet, és a kis szarvas nagyon aggódott, hogy mihez kezdenek majd karácsonykor, ezért egy csillaghoz fordult segítségért. Másnap csengettyűk szavát hallotta a távolból…

Tagok ajánlása: 2 éves kortól

Manó Könyvek, Budapest, 2018
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789634035657 · Fordította: Nánási Yvette · Illusztrálta: Eve Tharlet

Kate Westerlund: Állatok karácsonya

Nagyon kedves, szeretetet sugárzó kis történet. Aranyos, színes rajzokkal illusztrált mese. Ötletes, segítő, jószívű szereplőkkel.
Olyan mesekönyv, melyet szívesen adsz gyermeked kezébe. :)

Caledonia_Valley P>!
Kate Westerlund: Állatok karácsonya

"Az Állatok karácsonya egy szívet melengető, nyúlfarknyi karácsonyi történet, gyönyörű illusztrációkkal, amik Eve Tharlet keze munkáját dicsérik…
A kötet tökéletes arra, hogy még inkább karácsonyi hangulatba kerüljünk, és elárasztja az embert melegséggel és szeretettel. Ott a helye minden kisgyermekes család és Karácsonymániás polcán!"

Bővebben:

dianna76 P>!
Kate Westerlund: Állatok karácsonya

Kedves történet a karácsony lényegéről. Ami külön tetszett, hogy kimondja a könyv: a kívánságok, vágyak teljesüléséért magunknak is tennünk kell! Mindezeken túl felhívja a figyelmet a szerző az állatok téli etetésének szükségességére.
A történet rövid, mégis annyi fontos dolog benne van, mindez kedves illusztrációkkal színesítve.

Manó Könyvek, Budapest, 2018
Dolostiel>!
Kate Westerlund: Állatok karácsonya

Nagyon kis aranyos, megható történet, a karácsony igazi szelleméről. A rajzok aranyosak, és a megfogalmazása, a hangulata is csodálatos.
Az ember még felnőtt fejjel is elérzékenyül ettől a sok önzetlen segítségtől, jóakarattol, amit a történetben láthatunk.

Vörös_Brigitta>!
Kate Westerlund: Állatok karácsonya

Szép, igényes könyv, mind tartalmilag, mind az illusztrációja. 3,5 és közel 7 éves fiaimnak nagyon tetszett, a kicsi háromszor kérte este egymás után. Eredetileg karácsonyi ajándék lett volna az unokatestvérüknek, de marad a miénk.

jzsolti>!
Kate Westerlund: Állatok karácsonya

Szép könyv! Kicsit egyszerű a történet, de kedves! Az illusztráció nagyon szép!

KNW I>!
Kate Westerlund: Állatok karácsonya

Aranyos kis történet, édesen megrajzolva. Az egyetlen, ami nekem furcsa volt benne, hogy az őzgida emlékszik az előző karácsonyára… nem vagyok benne biztos, hogy az őzgidák meddig maradnak anyjukkal…
Egy pici varázslat még lehetett volna a történetben.

Trudiz >!

[…] ha valamire igazán vágysz, és teszel érte, akkor elérheted, hogy valóra váljon.

Trudiz >!

– Azt kívántam, hogy legyen szép karácsonyunk, sok-sok meglepetéssel!

Trudiz >!

[…] a legszebb ajándék, ha megoszthatják egymással azt, amijük van.

Caledonia_Valley P>!

Mind egyetértettek abban, hogy az a legszebb ajándék, ha megoszthatják egymással azt, amijük van.
– Ha másoknak is adsz abból, amid van, az az igazi meglepetés. Ettől karácsony a karácsony.