Flock (The Ravenhood 1.) 26 csillagozás

Kate Stewart: Flock Kate Stewart: Flock Kate Stewart: Flock Kate Stewart: Flock

Can ​you keep a secret?
⁣I grew up sick.⁣
Let me clarify.⁣
I grew up believing that real love stories include a martyr or demand great sacrifice to be worthy.⁣
Because of that, I believed it, because I made myself believe it, and I bred the most masochistic of romantic hearts, which resulted in my illness.⁣
When I lived this story, my own twisted fairy tale, it was unbeknownst to me at the time because I was young and naïve. I gave into temptation and fed the beating beast, which grew thirstier with every slash, every strike, every blow.⁣
Triple Falls wasn’t at all what it seemed, nor were the men that swept me under their wing. But in order to keep them, I had to be in on their secrets.⁣
Secrets that cost us everything to keep.⁣
That’s the novelty of fiction versus reality. You can’t re-live your own love story, because by the time you’ve realized you’re living it, it’s over. At least that was the case for me and the men I trusted my… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2020

312 oldal · ASIN: B08DRV2R7T

Jean Dominic King · Alfred Sean Roberts · Cecelia Horner

Black_widow>!
Kate Stewart: Flock

Ez a könyv sokkal több, mint amit első ránézésre látni véltet, ha az ember veszi a fáradtságot és hajlandó a sorok mögé nézni. Nem csupán egy sima, erotikus regény drámával fűszerezve. Kell hozzá bizonyos fokú nyitottság és befogadóképesség, hogy az olvasó ne ítélkezzen a szereplők felett, hanem képes legyen megérteni a tettik és érzelmeik mögött megbúvó indítékokat. Rengeteg olyan mondat hangzik el a könyvben, melyek hatására már kicsivel más szemmel nézem a világot én is.
Szemtelen, gátlástalan, érzéki, feszültséggel és titkokkal teli. Akármennyire is deviáns, egyszerűen letehetetlen.
off

Kate Stewart: Flock

Ha vallásos lennék, most mehetnék gyónni.
Nem szégyellem és nem mentegetőzök.
Lenyűgözve olvastam minden sorát.
Bűnös és tiltott.
Titkokkal teli.
Provokatív.
Az erkölcsi értékrendemtől búcsút vettem.
Az állam a padlón koppant.

⋯⋯••••⋯⋯••••⋯⋯••••⋯⋯

Pár friss gondolatfoszlány:

Nem először és nem másodszor olvastam újra ezt könyvet, illetve sorozatot. :D
Minden újraolvasás után jobban szeretem és jobban fáj.
És mennyivel világosabb is minden! Látom és értem az apró részleteket és jeleket. Első olvasáskor csak válaszokra vártam!
Imádom. Imádom, hogy merész és kíméletlen!
A legjobb pedig csak ezután jön.
Veszek pár zsepit és folytatom!

KLS Press, 2020
312 oldal · ASIN: B08DRV2R7T
k_bius>!

ATYA. ÚR. ISTEN.
Többet nem is tudok mondani. Ez lehengerlő volt, fogalmam sincs mi történt, csak azt tudom, hogy ezt a könyvet nem tudtam letenni. Az a sok féligazság, filozofikus válaszok, a sok megválaszolatlan kérdés… Sean Cecelia és Dom kapcsolata. Az agyam eldobtam. Nem térek magamhoz. Nem mindennapi olvasmány volt az biztos, és az az érzésem, hogy a következő részek sem lesznek rám kisebb hatással.

felícia97>!
Kate Stewart: Flock

„You can’t re-live your own love story because, by the time you’ve realized
you’re living it,it’s over. At least that was the case for me”.

Mindenható szentek odafent! Éreztétek már valaha azt, hogy az agyatok szó szerint kisült és rövidzárlatos lett? Ez vagyok én most.Itt ülök és bámulom a képernyőt,hogy le tudjak írni valami értelmes dolgot,de minden elúszott abban a percben,hogy elolvastam az utolsó sorokat.Mégis mi a jó büdös franc volt ez? Valaki árulja el nekem mert már semmit sem értek…Mikor azt hittem végre,hogy kezd kitisztulni a kép,újabb titkot és kibogozhatatlan fordulatot kaptam csak az a arcomba.Kezdetben azt hittem,hogy majd megírom a szokásos kifejtős értékelésemet,kiadva magamból minden érzelmet,de rá kellett jönnöm ,hogy ez itt most nem fog menni,és nem csak azért mert lövésem sincs a saját érzelmeimről se jelen pillanatban,hanem mert ez a történet egy aknamező,ahol ha rossz helyre lépsz felrobbantod a sztori valamelyik lényegi pontját,márpedig ez egy olyan könyv ahová vagy vakon mész, vagy sehogy, mert oda az élvezet.Megbotránkoztató,titkokkal és tabukkal teli történetet akartam.Hát megkaptam. Penelope Douglas-Credence című könyve óta úgy voltam vele, hogy az ehhez hasonló,társadalmi normáknak és átlagos emberi gondolkodásnak fittyet hányó,meglehetősen perverz és arcpirító kapcsolatok már nem tudnak kibillenteni a lelki nyugalmamból,de mekkorát tévedtem! Persze teljesen más volt a két sztori,a hasonlóság inkább a rendkívül polgárpukkasztó mivoltukból ered,ezek a történetek ugyanis megkérdőjeleztetik velünk a belénk nevelt normák helytállóságát.De ha bárki is azt hiszi, hogy a szereplők vad,fülledt és perzselő,tabukkal teli kapcsolata az egyetlen meglepő és áll lesesős dolog amit fel kell dolgozni,akkor az rossz úton jár.Az egész annyira komplex hogy majdhogynem a háttérben mozgó titkok és okok jobban szavak nélkül hagytak mint a pusztító tűz Sean,Cecelia és Dominic között.De csak majdnem,mert bizony az volt a hab a tortán. A spoiler nem egy könnyű téma,és magam se vagyok épp rajongója,de itt a könyv lapjain olyan remekül működött a sok titokkal karöltve,hogy valahogy képes voltam félre tenni a saját véleményem és együtt sodródni a hősnővel egy olyan úton,amiről már a prológustól sejtjük hogy nem lesz jó vége.A rengeteg spekulálás,borzongató előérzet és találgatás után már csak egy valamire van szükségem.Válaszokra.Nem homályos féligazságokra,hanem őszinte vallomáskora.És ha meg is kapom őket? Elképzelésem sincs egy ilyen történet hogy érhet véget.Csak a nyitott és elfogadó olvasók könyve ez,de még úgy is vigyázni kell,mert ha egy percre is megfeledkezel minderről, a valóság könnyen az arcodba vághat.

Szimirza>!
Kate Stewart: Flock

Nos, nem azért nem nyerte el a tetszésemet, mert MFM van benne, hanem azért, mert egyszerűen vártam valamit, ami sosem jött… Szó van nagy titkokról, meg titkos társaságról meg miegyebekről, de valahogy semmi kibontakozás vagy nagy durranás… És Cecelia néhol annyira butácskán viselkedik, hogy egyszerűen nem tudtam hova tenni a logikátlanságát.

Readirect>!
Kate Stewart: Flock

Vegyél egy érzelmileg kiéheztetett 18 éves lányt, majd egy csipet forszírozott utazást egy kisvárosba, egy nagykanál 26 éves enigma srácot az összes barátjával, fűszerezd meg mindenféle titokkal, majd jól keverd össze. Aztán süsd addig, amíg szénné nem ég az egész, mindezt úgy, hogy hátra van kötve a kezed és nem tudod megakadályozni a katasztrófát. No, hát valami ilyesmi élmény volt ezt a könyvet olvasni. És akkor a folytatást ne is említsük…
Azt el kell mondjam én Sean csapatába tartozom. Tudom, hogy sokaknak Dominic az igazi, az etalon spoiler. DE és ez egy nagy de, Sean volt az aki az egész történetben spoiler Úgyhogy nagyon hálás vagyok Kate Stewart-nak, hogy spoiler
A történet amúgy zavarosnak tűnhet, de a második kötet mindent helyre pakol.

Barbatrosz>!
Kate Stewart: Flock

Ha olvastál már valaha olyan fanfictiont, amit egy 13-14 éves írt,na ez a könyv stílusában ugyanolyan,plusz a szex jelenetek. A főszereplő lány karaktere elég irritáló,a drámázás a lételeme,enyhe pick me girl benyomásom volt végig vele kapcsolatban. Számomra az egyetlen kedvelhető karakter Sean volt.
A könyv tördelése szörnyű,bár erről nyilván nem az író tehet,de sokszor emiatt alig lehet megkülönböztetni,hogy melyik mondatot melyik szereplő mondja.
Az egyetlen dolog,ami megmenti ezt a könyvet,azok a spicy jelenetek. Azok miatt egyszer olvasható. A sztorija semmi különleges,sajnos bőven nem annyira jó könyv,mint amekkora hype van körülötte jelenleg :(

Szilvi00 P>!

Sean, in a way, is a new drug. More potent. More addictive and altogether just…more.

Szilvi00 P>!

In a matter of months, I went from boy crazy to man insanity.

Szilvi00 P>!

“Is there any law you abide by?”
“My own.”
“A lawless man with no future. And you say I’m dangerous.”
“You have no idea how much,”

Szilvi00 P>!

I’m a ‘stay-in-the-lines’ kind of girl and you’re, well, you’re the red crayon.

Szilvi00 P>!

“Some people can’t handle the truth,” he drains the rest of his beer. “It’s best to let them count sheep.”

Szilvi00 P>!

And what better way to pass a day in stormy weather than curling up with a gorgeous man and getting lost in the words.

Szilvi00 P>!

Only a good man would question whether or not he deserves anything more. A part of me breaks at the idea he thinks he deserves nothing more from his future.

Szilvi00 P>!

She is too beautiful. Too smart. But too young. This girl will be your undoing.

Kapcsolódó szócikkek: Jean Dominic King
Szilvi00 P>!

“God, you’re beautiful,” he drawls, “but completely mistaken if you think I want anything more from you than you are willing to give.”

Kapcsolódó szócikkek: Alfred Sean Roberts
Szilvi00 P>!

Just wait, girl. You’re going to tear that town up when they get a look at you.

The Ravenhood sorozat · Összehasonlítás