Változz ​meg 21 nap alatt 1 csillagozás

Rövid út a fogyáshoz, a jó megjelenéshez és a kellemes közérzethez
Kate Shapland: Változz meg 21 nap alatt

Ez ​a könyv megmutatja, hogyan alakíthatjuk megjelenésünket a lehető legjobbá 21 nap alatt – és hogyan őrizhetjük meg azt. Minden nő szeretne a lehető legjobban kinézni ám gyakran az idő- és energiahiány meggátolja ennek élérésében. Ez az új módszer segít elérni ezt a célt, bármilyen rohanó életet élünk is.
A könyv első része „Jó kondíció” címmel a mozgásra és annak sokféle előnyére helyezi a hangsúlyt. Az egymást követő gyakorlatokat úgy tervezték, hogy formássá tegye testünket és növelje energiánkat. Ötleteket ad arra, hogyan javíthatunk alakunkon három hét, vagy még kevesebb idő alatt. Olyan gyakorlatok ezek, melyeket a nekünk megfelelő időben otthon végezhetünk, hogy alkalmunk legyen a relaxálásra és megerősítsük egész testünket, a külön figyelmet igénylő problémás területekre – has, mell, combok, csípő – jobban odafigyelve.
A második rész „Egészséges táplálkozás és diéta” címmel megtanít hogyan táplálkozzunk egészségünk és vitalitásunk fenntartása érdekében.… (tovább)

Holló és Társa, Kaposvár, 1995
128 oldal · ISBN: 963838039x · Fordította: Mátyási Gizella

Pancsurka>!
Kate Shapland: Változz meg 21 nap alatt

Kate Shapland: Változz meg 21 nap alatt Rövid út a fogyáshoz, a jó megjelenéshez és a kellemes közérzethez

Az egyértelműen érződik rajta, hogy több, mint 20 éve jelent meg, elég csak a sminkötletek megnézni, mégis vannak benne még ma is hasznos gondolatok. Egyrészt az edzés részben ajánlott gyakorlatokra gondolok itt, másrészt pedig az ételekre. Nagyon jónak tartom, hogy tényleg elég részletesen bemutatja a gyakorlatokat (a hölgyek tornadresszein néha jókat derültem), és az ételek leírásánál is kitér a tartalmazott kalóriára, illetve az elkészítés hosszára is, ráadásul még édességeket is ajánl, egy-két receptet tuti ki fogok próbálni.
A bőrápolásra csak általánosságban tér ki, de én személy szerint nem is emiatt akartam elolvasni.