Nyuszik 9 csillagozás

Kate Petty: Nyuszik

A kedvenc háziállatok c. könyv ellenállhatatlan olvasmány a kisállatokat szerető gyermekek számára. Az élményszámba menő fényképek, illusztrációk, és a rövid, könnyen érthető szöveg kellemes olvasmányt és hasznos információkat nyújt fiatal olvasóinak.

Tünde, Békéscsaba, 1990

ancsee P>!
Kate Petty: Nyuszik

Gyermekkorom egyik nagy kedvence, imádtam, nagyon aranyos! :) „Nyuszi szülőként” meg kötelező elem.

worsi P>!
Kate Petty: Nyuszik

Még a gyerekkoromból felejtődött itt ez a remek képeskönyv a nyuszikról. Mit is lehet mondani róla? Van benne sok nyuszi, emellett némi ismeretterjesztő szöveg a nyuszikedvelő gyerekeknek. Piciknek elég a képeket nézegetni (azért okosodnak így is, tegnap óta a család összes tagja tudja már, hogy a nyuszik gödröt ásnak), nagyobbaknak már hasznos lehet a szöveg is. Sőt, volt, ami még nekem is új volt (de tulajdonképpen logikus kellett volna, hogy legyen, mert olvastam a Watership Down-t).
(És hogy mi tartott fél napig az elolvasásában? Az, hogy délután unásig nézegettük a nyuszikat, de túl gyorsan ahhoz, hogy el tudjam olvasni a szöveget. Alvásidőben aztán 5 perc alatt azt is sikerült. :-))

KBCsilla P>!
Kate Petty: Nyuszik

Nagyon szeretem a nyuszikat, és gyönyörűek a képek!