Felséges ​szívügyek 4 csillagozás

Kate Hewitt: Felséges szívügyek Kate Hewitt: Felséges szívügyek

Feleséget keres Alessandro Diomedi, az ifjú uralkodó. Liana megfelelő választásnak tűnik, s a jó házból való lány szülei is támogatják a házasságot. Ám Alessandro elbizonytalanodik, amikor személyesen is találkozik Lianával. Kell neki ilyen gőgös és érzéketlen nő? De ahogy múlik az idő, és egyre jobban megismerik egymást, Sandro kezdi sejteni, hogy Liana egészen más, mint amilyennek mutatja magát…

Eredeti cím: A Queen for the Taking?

Eredeti megjelenés éve: 2014

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Romana

Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
96 oldal · ISBN: 9789634073277 · Fordította: Hulley Orsolya
Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634073260 · Fordította: Hulley Orsolya

Kate Hewitt: Felséges szívügyek

Ez egy nagyon szuper történet volt.
Nem számítottam rá, hogy ennyire fog tetszeni, így kellemes csalódás volt a füzet.
Az egész nagyszerűen volt megírva. Cseppet sem éreztem rajta azt, hogy hiányozna belőle valami. Kevés füzetről mondható ez el. De itt tényleg minden jól össze lett hozva.
A két főszereplőt nagyon megkedveltem. Szerethetőek voltak. Egyaránt szükségük volt a másikra, hogy kibontakozzanak. Fokozatosan fejlődtek.
Remek sztorit kaptam az írónőtől. Egyértelműen újraolvasós.
Azt viszont sajnálom, hogy nem az első résszel kezdtem.
Kate Hewitt: Hitvesem, az ismeretlen
Jó lett volna előbb Leo-ról olvasni.

zuna19 >!

Királyné vagy apáca. Abszurd, színdarabba illő helyzet, gondolta Sandro.
Pedig maga is hasonló helyzetbe került. El kellett döntenie, király lesz, vagy a trónnal nem törődve továbbviszi sikeres vállalkozását. Rabszolgaság és szabadság között kellett választania.

zuna19 >!

– Nem sok nő akad manapság, aki hajlandó érdekházasságra lépni egy olyan férfival, akit alig ismer. Hacsak nem vár valamit ettől. Pénzt. Társadalmi felemelkedést. Rangot.

zuna19 >!

Sandróhoz hajolt, és megcsókolta.
– Íme egy kis előleg, amíg haza nem érünk.
A férfi sóhajtva megragadta a karját.
– Még megölsz, te asszony!
Liana ártatlan tekintettel felvonta a szemöldökét.
– Még dél sincs, de ma már kétszer szeretkeztünk. Talán orvoshoz kellene fordulnod.
– De az is megoldás lehet, hogy a jövőben nem nyalsz fagyit a szemem láttára.

zuna19 >!

Szedd össze magad. Királyné lettél, akként is kell viselkedned. Jobban teszed, ha álmodozás helyett az új szerepedre koncentrálsz.