Fáj ​még, de kezelhető / Engedd be a napfényt! (Aranyparti szívügyek 1.) (Hunter Klinika 5.) 4 csillagozás

Kate Hardy – Marion Lennox: Fáj még, de kezelhető / Engedd be a napfényt!

Kate Hardy: Fáj még, de kezelhető
Nagyot csalódott a férfiakban Becca, a fizioterapeuta: évekkel ezelőtt Afrikában megismerkedett a jóképű Sebbel, aki meghódította, aztán búcsú nélkül eltűnt az életéből, és azóta sem hallott felőle. Földbe gyökerezik a lába, mikor egy szép napon viszontlátja a Hunter Klinikán: ő a legújabb páciense! S mint kiderül, nem is az, akinek annak idején kiadta magát – hanem herceg…

Marion Lennox: Engedd be a napfényt!
A farmerje vérfoltos, a haja csimbókokban lóg, mégis van benne valami elbűvölő. Ráadásul megmentette a kutyája életét. Dr. Sam Webster nem is tudja, hogyan hálálja meg a lánynak, amit az ő Bonnie-jáért tett. Pénzzel? Nem, Zoe valami egészen másra vágyik. Olyasmire, amit Sam soha többet nem akar megadni senkinek az életben…

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Szívhang

Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
176 oldal · ISBN: 9789634073451 · Fordította: Gaáli István, Czárán Judit

Paulina_Sándorné P>!
Kate Hardy – Marion Lennox: Fáj még, de kezelhető / Engedd be a napfényt!

Élveztem mind a két történetet. Kikapcsolt. Bár tudom, hogy mi szokott a történetek vége lenni, azért mindig végig azon izgulok, hogy tényleg happy end legyen.

Aranyparti szívügyek sorozat · Összehasonlítás
Hunter Klinika sorozat · Összehasonlítás

Sarah Morgan – Jennifer Taylor – Meredith Webber – Melanie Milburne: Ünnep után / Ciprusi éjszakák / Sivatagi látogató / Ketten a világ végén
Miranda Lee: Kényes beavatkozások
Miranda Lee – Emma Darcy – Penny Jordan: A szende lány
Sandra Field – Melanie Milburne: A fele sem igaz / Kényére-kedvére
Miranda Lee: Baráti kötelék / A végzet asszonya / Szerep, nem szerep
Carole Mortimer – Miranda Lee – Michelle Reid: A karácsonyi látogató / Felmelegített szerelem / Békából királyfi
Miranda Lee: Hiteles érzések
Helen Bianchin: Nem szökhetsz meg előlem
Teri Wilson – Heidi Rice – Melanie Milburne: Egy palack mámor / Ártatlan pókeres / Az ideiglenes Mrs. Marchetti
Helen Bianchin: Gólya-hír