Katalán ​nyelvlecke / Dupla vagy semmi / Dr. Apu / Szerepgyakorlat 3 csillagozás

Kate Hardy – Kristi Gold – Teresa Southwick – Joanne Rock: Katalán nyelvlecke / Dupla vagy semmi / Dr. Apu / Szerepgyakorlat

Kate ​Hardy: Katalán nyelvlecke
Becky enged a barátnője unszolásának, és elmegy egy buliba, de nem érzi jól magát. Rossz az étel, az ital és a zene is, ezért elvei ellenére elfogadja egy ismeretlen férfi vacsorameghívását. A spanyol származású Leandro mesésen főz, és tangózik, s abban is egyetértenek, hogy csupán egyetlen éjszakát fognak együtt tölteni. Becky reggel búcsú nélkül távozik, ám a munkahelyén később nagy meglepetés éri: új főnöke Leandro Herrera, aki ráadásul már nem is akarja betartani a megállapodásukat…

Kristi Gold: Dupla vagy semmi
Cassie és az elhivatott orvos, Brendan O’Connor sokáig csupán barátok és teniszpartnerek, ám egyik estéjük az ágyban végződik. A boldog órák nem maradnak következmény nélkül: a nő gyermeket fogan, mi több, egyszerre kettőt. Amikor elmondja a hírt kedvesének, a férfi feleségül kéri, és Cassie némi habozás után elfogadja az ajánlatot. Ő ugyanis titokban már jó ideje szenvedélyesen szereti Brendant, csak az a kérdés, hogy… (tovább)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Szívhang különszám

Harlequin Magyarország, Budapest, 2012

Dora_Sullivan>!

Szerencsére megint egy olyan füzetecskébe botoltam, amely szerethető és kedvelhető, könnyen.
Mind a négy történet aranyos volt… de legfőképpen ez a harmadikra igaz. És őszintén szólva, a négy pasi közül, David rabolta el igazán a szívemet. Aranyos és édes volt, ahogyan Janie-vel bánt, és viselkedett. :) És ez miatt is tetszett nekem jobban a Dr. Apu c. kis történet. :)

zuna19 >!

– Mióta érti egy hatéves gyerek jelbeszédét?
– Hattól hatvanéves korig értek a nőkhöz.
– Egyes híresztelések szerint a húsz és harminc közötti korcsoportra koncentrál.
– Maga mindent elhisz, amit hall?
– Többnyire.

zuna19 >!

– Szóval, mit mondasz? – Myles a nő kék pólójának pántjával játszott, és kajánul elvigyorodott. – Készen állsz egy nedves kalandra?