Amer ​és a láthatatlan bilincs (Amer 6.) 5 csillagozás

Kate Brooks – Duncan Shelley: Amer és a láthatatlan bilincs

– Hétszáz évvel ezelőtt? Maga viccel?
– 1322 tavaszán találkoztunk, Londonban és összebarátkoztunk. Téged akkor Etelke van Wierennek hívtak, Hollandiában születtél. Az én nevem Norman Trickey. És hogy miért vagyok itt? Nos, ez egy becsületbeli ügy!

Brooks, Törökbálint, 2012

LadyWalton>!
Kate Brooks – Duncan Shelley: Amer és a láthatatlan bilincs

Ha Se vele, se nélküle párkapcsolatban élsz, esetleg csak boldogtalan vagy a pároddal, kötelező olvasmány! :)

Kkatja>!

Kerestem valamit. Választ egy kérdésre. Eleget elmélkedtem, feladtam a magányos felismerés útját, és belevetettem magam a forgatagba. Embereket akartam látni, beszélni velük, hallgatni és látni őket. Az emberek sokat tudnak, csak nem veszik észre. Nem figyelnek magukra, vagy nem csinálják jól. Akinek van szeme, az minden rezdülésben tanítást láthat. Nekem volt szemem ehhez, és tanultam.

LadyWalton>!

– Az emberek azért társulnak, hogy erősebbek legyenek. Összefognak másokkal, mert együtt erősebbek, mint egyedül. Ha egyedül erősebb vagy, ha egyedül hatékonyabb, eredményesebb vagy, mint egy társulásban, akkor ideje lépni. Te, Seidi ebben a társulásban gyengébb vagy, mint egyedül. Ez a kérdés neked: miért nem állsz ki magad mellett? Találd meg a választ! És szabad vagy!

– De én nem gyengébb vagyok ebben a kapcsolatban, hanem erősebb! Hatékonyabb! – vetette ellen Janison, szinte kétségbeesetten. – Hiszen szárnyalok a munkámban! Sikert sikerre halmozok!

– Ha felveszel egy sofőrt, azt várod el tőle, hogy ellássa a sofőri teendőket, és ezáltal hatékonyabbá tegyen téged, ha sokat utazol, és az úton is dolgozni akarsz – mondta Amer; kedves volt a hangja, nem vádló. – Nem azért veszel fel sofőrt, hogy kezelje a megfázásodat, rendbe tegye a kertet, és megsétáltassa a macskát. Nem azért akarsz párkapcsolatot létesíteni egy férfival, hogy elmenekülj előle, és a munkádba temetkezz.

Nellicu>!

Ha én szeretlek téged, az én dolgom, hogy felvidítsalak, hogy feltöltselek, hogy megnyugtassalak. Az a dolgom, hogy erősebbé tegyelek, nagyobbá, okosabbá, szebbé, nyugodtabbá, boldogabbá. Ha szeretsz engem, neked is ez a kötelességed. Az igazi szerelem valahol errefelé található, egymás építésében, erősítésében, fejlesztésében, a kölcsönösségében.

Amer sorozat · Összehasonlítás