Százszorszép ​és a szenzációs színdarab (Csillagrét tündérei 3.) 9 csillagozás

Kívánj kicsit, kívánj nagyot,
Pálcám suhint, és megkapod!
Ismerd meg a Csillagréten lakó négy tündérkét: Harangvirágot, Borostyánt, Százszorszépet és Rózsát. Imádnak kívánságokat teljesíteni!
„Bárcsak nagyobb szerepet kaphatnék a darabban!”
Emilynek minden vágya, hogy nagyobb szerepet kapjon az iskolai darabban, de már minden szerepet kiosztottak. Vajon Százszorszép megtalálja-e a módját, hogy teljesítse Emily kívánságát?

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Olvasni jó! Könyvmolyképző

Könyvmolyképző, Szeged, 2010
80 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632452876 · Fordította: Réti Blanka, Szakál Gertrúd

Szűcs_Viktória_>!
Kate Bloom – Emma Pack: Százszorszép és a szenzációs színdarab

Van egy kislány, aki minél jobban próbál segíteni annál több bajt okoz.
A környezet ezt idegesítőnek találhatja, de azt kell néznünk ez a kislány csak jót akar.
A szándékot kell értékelnünk. Csillagrét tündéreinek talán még soha nem volt ilyen nehéz dolga. Bevallom itt én sem tudtam, hogyan is fogják megoldani a helyzetet. Végül viszont minden jól alakult. Ezeknek a gyerekeknek csak támogatás kell!

Quiconque>!
Kate Bloom – Emma Pack: Százszorszép és a szenzációs színdarab

Mindegyik kötet olvasható önálló történetként, minden alapvető információ le van írva mindegyikben.
Aranyos volt ez is, tetszett, hogy Százszorszép ilyen szeleburdi, szétszórt, elhamarkodottan varázsolgat, ami rosszul sül el. Ki kell javítania a hibáit, és még neki is segítségre van szüksége.
Nem tetszett viszont, hogy túl sok volt ebben a részben a varázslat, túl sok mindent oldottak meg varázslat segítségével.

Csillagrét tündérei sorozat · Összehasonlítás