A ​zongoristaprojekt 12 csillagozás

Kat French: A zongoristaprojekt

Imádni valóan romantikus, szívet melengető olvasmány mindenkinek, aki valaha is az Igazit kereste, ám végül sokkal jobbat talált.

Te: kedves, zongorázni tudó szexisten
Én: reménytelenül romantikus adománybolti eladó

Honeysuckle Jonesnak van egy nem is olyan apró gondja, legjobb barátnőinek, Nellnek és Tashnek pedig eltökélt szándéka segíteni ezen. Egy férfira van szüksége, aki figyelmes, intelligens és jó a humora. De mindenekelőtt ügyes kezű.
Szerencsére Honey új szomszédja – a zsémbes, kiállhatatlan ex-séf Hal – egyetlen szempontnak sem felel meg. Noha a vonzalom valósággal szikrázik kettejük közt, Hal nyilvánvalóan a lehető legrosszabb választás lenne.
Ám amikor Honey megtudja az okát, miért is vált ilyen keserűvé, úgy dönt, ad neki még egy esélyt. Közben pedig rádöbben, hogy a legjobb dalban sincs mindig a helyén minden hang.

Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
384 oldal · ISBN: 9789634072607 · Fordította: Bálint Orsolya
Harlequin Magyarország, Budapest, 2016
384 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634072591 · Fordította: Bálint Orsolya

Arianrhod MP
Kat French: A zongoristaprojekt

Jujjj! Ez vészesen gyenge, és undorítóan nyálas volt. És még egy normális recept sem volt benne.

Kat French: A zongoristaprojekt

Hát ez a történet most nagyon jókor talált meg.
Honeysuckle igazi kedves, szerethető karakter. Hiába taposnak rá, ő feláll, megrázza magát, és tovább lép. Mindezt teszi úgy, hogy nem éreztem az áldozati bárány és a szegény szerencsétlen lányka hangulatot. Szerettem, hogy nem csomagolt be mindig mindent, és néha csípősen odacsapott.
Hal a maga mogorva, bunkó és néha kiállhatatlan modorában azért már az elején belopta magát a szívembe. Nem lehet könnyű az éteri magasságokból alászállni.
Viszonylag ritkán van az, hogy ilyen erős mellékszereplő gárda legyen egy történetben. Itt briliánsak Honey barátnői – Nell és Tash, akik annyira különböznek egymástól, hogy jobban már nem is lehetne. Az idősek otthonában élő testvérpár Mimi és Lucille, valamit a hős lovag Bill valami káprázatos. Nem vették át a főszereplők helyét, de kiválóan egészítették ki a történetet.
Azt kaptam, amit vártam, de nem úgy, hogy már a könyv felétől rózsaszín ködben lebegés van.
És a borító nekem nagyon tetszetős.

Kathreen
Kat French: A zongoristaprojekt

Viccesen indult, nagyon jókat nevettem Honey-n és a barátnőin. Szórakoztató volt Honey és Hal közötti beszólások, aztán egy idő után ugyanazokat a köröket futották. spoiler
Összességében egy aranyos, néhol idegesítő romantikus történet.

Évi112
Kat French: A zongoristaprojekt

Tündéri kis történet rengeteg vicces és megható pillanattal, egy lökött hősnővel meg egy morcos hőssel. Jólesett most ez, bár a végén még tudtam volna egy pár oldallal tovább olvasni Honey-ék történetét.

Kat French: A zongoristaprojekt

Nekem nagyon tetszett, mind a szereplők, mind a történet, úgy látszik rákattantam a romantikus könyvekre. Általában a borító és cím alapján választok könyvet, tehát itt se tudtam miről fog szólni, de kellemes csalódás volt. Édes, aranyos női szereplő és karcos, traumás férfi egymásra találása.

KMReni
Kat French: A zongoristaprojekt

Azt mondhatom szinte egy szusszra kiolvastam :).
Az elején nem is gondoltam, hogy ilyen jó lesz…..olyan túl hollywoody romantikának indult, és ez kicsit meg is maradt végig, de mellette nagyon-nagyon szórakoztató volt. Igazán mondhatom, hogy rég ragadott magával ilyen tipusú könyv utoljára.
Aranyos karakterek, és a szerelmi szál igazán arcot pirító is volt.
Egy szónak is száz a vége, engem most elragadtatott, ezért az 5 csillag!

ilder P

– Úgy teszek, mintha megtetted volna, mert azzal hitegetem magam, hogy jó fej vagy.

ilder P

Isten hét nap alatt teremtette a világot. Te pedig valószínűleg még be sem ágyaztál ennyi idő alatt.

ilder P

… de a születésnapok olyan különleges alkalmak, amikor a hétköznapi szabályok nem érvényesek. Mintha a szekrényajtón belépve Narniába érkeznénk, feltéve hogy betartjuk, hogy egy évben csak egyszer látogatunk el ide.

ilder P

Még sosem voltam menőbb, mint a Rolling Stones!

xeral

Billy megköszörülte a torkát. – Már eleget vívódtál, fiam. Ideje eldöntened, hogy elsüllyedsz, vagy úszni fogsz.
– Mi lesz, ha velem együtt ő is elsüllyed, Billy?
– Nem fog Hal. Ő a te mentőmellényed.

xeral

Hal felállt és megkerülte a zongorát, Honey pedig a szívéhez kapott, és csak nézte, a szemével, a lelkével és a szívével is magába szívta a látványát.