Amit ​a békákról feltétlenül tudni kell 60 csillagozás

Kaszás György – Pap Tibor: Amit a békákról feltétlenül tudni kell

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Amit a dolgokról feltétlenül tudni kell

Animus, Budapest, 2013
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633240953 · Illusztrálta: Elek Lívia
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9637262393 · Illusztrálta: Elek Lívia

joopsy P
Kaszás György – Pap Tibor: Amit a békákról feltétlenül tudni kell

Azt hiszem tegnap az [[https://moly.hu/konyvek/kaszas-gyorgy-elek-livia-amit-az-oroszlanokrol-feltetlenul-tudni-kell|oroszlános]] túl nagyot ütött. Annál megállás nélkül kacagtam. Itt azonban voltak megszakítások. Ettől függetlenül nagyon jó, olvassátok, de az oroszlános sokkal jobb. :)

Emerson
Kaszás György – Pap Tibor: Amit a békákról feltétlenül tudni kell

A békák alapvetően ideges jószágok. Legalábbis nekem ez jött le. Az viszont kérdéses, hogy ha fölkötök egyet a lámpára légyfogónak nem a nyakánál fogva attól is ideges lesz-e? Mert azt megtanultam, hogy diszkóba ne vigyem, meg ne is csókolgassam. De vajon szeret-e lógni? Nincs második kötet?!

ÁrnyékVirág
Kaszás György – Pap Tibor: Amit a békákról feltétlenül tudni kell

Rendkívül fontos volt, hogy megtudjam: a béka kedvenc eledele a mazsolás kuglóf tejszínhabos kakaóval. De mivel ritkán jut hozzá, többnyire legyet eszik.
Még szerencse, hogy közben olvasok egy David Attenborough könyvet is :)

Kaszás György – Pap Tibor: Amit a békákról feltétlenül tudni kell

Jópofa, de annyira mégsem. Néhol kicsit erőltetettnek éreztem, nem viccesnek…vagy csak nem jó passzban olvastam, s máskor lehet máshogy hatott volna…

Papusz P
Kaszás György – Pap Tibor: Amit a békákról feltétlenül tudni kell

Örök hálám @kiscsillag0310-nek, amiért beletette ezt egy borítékba, bebizonyítva ezzel, hogy ha ritkán is, de találkozhatunk békával postai levélben :)

latinta SP
Kaszás György – Pap Tibor: Amit a békákról feltétlenül tudni kell

Hát igen. Ennyit feltétlenül. Minden felnőtt-gyermeknek, és felnövő gyermeknek is.

Oláh_Zita P
Kaszás György – Pap Tibor: Amit a békákról feltétlenül tudni kell

Már gyerekkoromban is imádtam ezt a könyvet, és a humora még most is tetszik.
Nem a legmegfelelőbb útikönyv a békákról, de a legszórakoztatóbb.

AgiVega IP

A béka kedvenc eledele a mazsolás kuglóf tejszínhabos kakaóval. Minthogy azonban ehhez legritkább esetekben jut csak hozzá, többnyire kénytelen beérni a léggyel.

Zonyika P

A szellemi sportokat nehezen viseli. Sokkot kap, ha sakkot kap.

nagara

Tehát: ami többnyire zöld színű, hosszú lábú és nagy szemű, és mégsem fű, és mégsem bárszék, és mégsem szitakötő, az a béka.

Brigi007

A közhiedelemmel ellentétben, ha a békát megcsókolják, nem válik királyfivá, csak idegessé.

Brigi007

A béka nagyszerűen úszik. Vízilabdázni azonban egyáltalán nem tud. Teniszütő láttán pedig erős balsejtelmek gyötrik.

AgiVega IP

A békacombot az emberek nagyon szeretik. Ezt a rossz szokást a békák mindig is utálták.

Szanya

A béka a víztől csúszóssá válik, szappannak mégse jó, mert rosszul habzik.

AgiVega IP

Ezúton fejezzük ki hálánkat és nagyrabecsülésünket a békáknak. Nem kevésbé köszönjük családtagjainknak a munkánk során tanúsított maximális megértést és békatűrést.
Végül, de nem utolsósorban külön kell köszönetet mondanunk a kötet elkészültéhez nyújtott felbecsülhetetlen értékű segítségünkért magunknak.
Magunk

BREKLÁM
Békakoncert
Minden nyáron, minden héten, minden este, minden tóparton.
Frederick Frog: Brekkviem
Előadja: a megfoghatatlan, az utolérhetetlen, a bravúros (víz)beugrásairól világszerte híres briliáns brekkbrigád, a Béka Brancs.
Rossz idő esetén a legyek a következő estére érvényesek, vagy a pénztárnál visszaválthatóak.
BREKLÁM

Utolsó oldal