Amit ​az oroszlánokról feltétlenül tudni kell 18 csillagozás

Kaszás György: Amit az oroszlánokról feltétlenül tudni kell

Az oroszlán az állatok királya, vagyis róla aztán mindenképpen tudnunk kell egyet s mást. Például olyan alapvető dolgokat, hogy miért szereti a zöldségest, miért nem néz soha tükörbe, vagy hogy miért nem teszi a kezét a szája elé, ha ásít. Figyelem! Légy óvatos, ha egy oroszlán meghív ebédre.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Amit a dolgokról feltétlenül tudni kell

Animus, Budapest, 2013
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633241295 · Illusztrálta: Elek Lívia

joopsy P
Kaszás György: Amit az oroszlánokról feltétlenül tudni kell

Mert az oroszlán bizony mindenkit evő állat és fontos, hogy óvatosak legyünk, ha egy oroszlán hív meg minket ebédre. :D spoiler Hát én meg kacagtam és kacagtam, amíg olvasgattam. :D Nagyon tetszett. Imádtam.

chhaya P
Kaszás György: Amit az oroszlánokról feltétlenül tudni kell

Nagyon pihent és kellemesen szórakoztató, jókat vigyorogtam rajta. A kedvenc fejezetem az oroszlán farka végén levő bojtról szól; most már azt is tudom, hogy miért ott van és nem máshol… A rajzok is aranyosak (és találóak), de az oroszlán orrát nem tudom megbocsátani, az csúf.

deardurr
Kaszás György: Amit az oroszlánokról feltétlenül tudni kell

Gyerekkorom kedvenc sorozata ez, és valószínűleg soha meg nem unom. Ezt a példányt pénteken vettem egy molyboltban mert akciós így végre nekem is van egy teljesen ép állapotú fontos tudnivalókról szóló könyvem!

tengshilun IP
Kaszás György: Amit az oroszlánokról feltétlenül tudni kell

Hehe, poroszlán, olaszlán, taraszlán… ügyes nyelvjátékos a két író. Jót mosolyogtam. :)
Azt hiszem ennek a sorozatnak nincs is nagyobb célja.

AgiVega IP
Kaszás György: Amit az oroszlánokról feltétlenül tudni kell

Na, ez végre megint igazán jó volt! Mint a régi „Amit…” részek. :) Különösen az oroszlán megeszi a zebrát rész tetszett. Nagggyon pihentagyú!

kriszmanesz P
Kaszás György: Amit az oroszlánokról feltétlenül tudni kell

haláli kis könyv, amit nem lehet komolyan venni, de nem is kell… amúgy sem bírod kacagás nélkül végigolvasni! fogadunk? :)

Luca87 I
Kaszás György: Amit az oroszlánokról feltétlenül tudni kell

Kellemesen idétlen, jókat lehet mosolyogni rajta. Mondhatni, édes kis semmiség. A kedvencem a mottó (Ki az oroszlánt szereti, antilop nem lehet) és az araszlános poén.

_KerZs P
Kaszás György: Amit az oroszlánokról feltétlenül tudni kell

Gyerekkoromból rémlik pár ilyen kis könyv, amit minden egy alkalommal elolvastam, amikor az unokatesómnál a kezem ügyébe került :)
Vicces volt, és még felnőtt fejjel is az. Jó, hogy újra rátaláltam.

Terka6

Szinte hihetetlen, de a középkorban már sikeres szívátültetések folytak. Feljegyeztek egy bizonyos Oroszlánszívű Richárdot például.

Terka6

Az oroszlán vadászata.
Lelőni? Az olyan snassz. Vannak sokkal eredetibb megoldások. (…) szerzünk egy olyan apró puskát, aminek láttán halálra röhögi magát.