Megjelenésének várható időpontja: 2019. december 31.

Amit ​az emberekről feltétlenül tudni kell 21 csillagozás

Kaszás György: Amit az emberekről feltétlenül tudni kell Kaszás György: Amit az emberekről feltétlenül tudni kell

„Tudják, kérem, mi az ember tragédiája? Ha valakinek az orra elől viszik el az utolsó darabot ebből a könyvből.”
(M. Imre, író, olvasó és számoló)
„Az Amit az emberekről feltétlenül tudni kell című könyvet olvasod te is, fiam, Brutus?”
(J. Caesar, szenátor)
„Ne zavard köreimet, te bunkó! Nem látod, hogy mit olvasok?!”
(Arkhimédesz, feltaláló)
„Vissza a természetbe! De ezt a könyvet vidd magaddal!”
(J. J. Rousseau, poliészter)
„Sorry Jack. Már megkaptam Roberttől.”
(M. Monroe, automaca)
„Minden relatív. Kivéve ezt a kis könyvet, mert ez abszolúte baromi jó.”
(A. Einstein, fizikus)
„Mindent számba véve, nekem ez a könyv tetszik a legjobban.”
(M. Lewinsky, gyakornok)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Amit a dolgokról feltétlenül tudni kell

Animus, Budapest, 2019
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633247136 · Illusztrálta: Elek Lívia · Megjelenés időpontja: 2019. december 31.
Animus, Budapest, 2013
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633241083 · Illusztrálta: Elek Lívia
Animus, Budapest, 1998
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9638386592 · Illusztrálta: Elek Lívia

GytAnett P
Kaszás György: Amit az emberekről feltétlenül tudni kell

Többen írták értékelésben, hogy ez gyenge volt. Vagy az én ingerküszöböm az alacsony, vagy nincs még elég tapasztalatom az emberekkel, de én nagyon sokat vigyorogtam rajta. Egyrészt vicces volt, másrészt meg elgondolkodtam rajta, hogy közben rengeteg valóságalapja van.

Oláh_Zita P
Kaszás György: Amit az emberekről feltétlenül tudni kell

Ez is ugyanolyan „agyament”, mint a többi rész, amihez volt szerencsém. De ez adja az egész báját. :)

PuPilla
Kaszás György: Amit az emberekről feltétlenül tudni kell

Biztos vagyok benne, hogy ezt már olvastam valamikor réges-régen, azt hiszem az unokabátyámnak volt meg könyvben. Rémlett néhány oldal. Pl amikor a nők kicsit felhúzzák a szoknyájukat, aztán nagyon le :D

danlin
Kaszás György: Amit az emberekről feltétlenül tudni kell

Egyszer olvasható, nem olyan jó, min egyes állatos kötetek, de azért voltak benne vicces gondolatok.

Kaszás György: Amit az emberekről feltétlenül tudni kell

Na, ez most kellett! Nullára merültek a szellemi elemeim és most igazán szükségem volt valamire, ami feldob, hát megkaptam, köszönöm! :D
Kíváncsian várom a sorozat többi részét is, hogy vajon azok is ilyen jól sikerült darabok-e :) Mindenkinek ajánlom, aki pár perc kikapcsolódásra vágyik!

Kaszás György: Amit az emberekről feltétlenül tudni kell

Most már tudom, miért nem vagyok fűrész (mert a fogam nem az oldalamon vannak), bili (mert a bili sosem hord fülbevalót), vagy alma (mert bár lejön a fáról, ember nem lesz, maximum kompót).
Valamint azt is, hogy sokban hasonlítok a gilisztára, az amőbára, és a politikusokra.
És igen, én is háziasítottam legyeket, valamint meglepő, születésemkor két betűt ismertem, az O és Á betűket. Alig várom az újrahasznosításom:D

Szanya
Kaszás György: Amit az emberekről feltétlenül tudni kell

Ez most nem jött be. A többi részt is erőltetettnek éreztem, de ez a kötet kifejezetten fárasztó és humortalan volt. A képek néha némileg javítottak az összképen, de nem hiszem, hogy még egyszer elolvasnám – annak ellenére sem, hogy nagyon rövid.

Brigi007

Miből tudható meg, hogy egy nőember szerelmes egy férfiba?
Először egy kissé felhúzza a szoknyáját.
Aztán meg le.
Nagyon.

Emberi furcsaságok.

Képes tevére ülni annak ellenére, hogy jól ismert előtte a fotel is mint lehetőség.

És képes fecnit dobálni egy ládába, remélve, hogy ettől jobb lesz neki, annak ellenére, hogy a múltkor se lett jobb.

Brigi007

Az ember jól megkülönböztethető a fűrésztől, tekintve, hogy az utóbbi a fogait az oldalán hordja. Az előbbi pedig a szájában. Vagy a poharában.

Brigi007

A nőembernek is három alfaja van.
A valódi nő.
Az álnő (neve lehet akár Jenő vagy Benő).
És a műnő.

Brigi007

Az ember, ha felmondja a szolgálatot, kihívják hozzá az emberszerelőt.

rita_66

Tudják, kérem, mi az ember tragédiája? Ha valakinek az orra elől viszik el az utolsó darabot ebből a könyvből /M. Imre, író, olvasó, és számláló/

rita_66

A hímemberből háromfélét ismerünk, a házi embert, a vadembert, és a nagyon vad embert. Őt ketrecben tartják.
A nőembernek is három alfaja van, a valódi nő, az álnő (neve lehet akár Jenő, vagy Benő), és a műnő.

rita_66

Vissza a természetbe! De ezt a könyvet vidd magaddal /J.J. Rousseau, poliészter/

Csodálatos lény az
ember!
Gondolhatsz te mást is
ámbár.
/Umbur Imbir, a nagy ümbür költő verse/

rita_66

Maga ló! Vadbarom! Púpos teve! Ürge! Gyáva nyúl! Aranyhalacska! Hörcsög! Csacsi! Birka! Kiskakas! Hülye tyúk! És így tovább*.
*Figyelem! Ez nem állat!