Amit ​a tehenekről feltétlenül tudni kell 17 csillagozás

Kaszás György: Amit a tehenekről feltétlenül tudni kell

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Amit a dolgokról feltétlenül tudni kell

Animus, Budapest, 2019
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633247129 · Illusztrálta: Elek Lívia
Animus, Budapest, 2013
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633240946 · Illusztrálta: Elek Lívia

pável
Kaszás György: Amit a tehenekről feltétlenül tudni kell

A patalógia segédtudománya, a tőgytan alaptézisei illusztratív zsebkiadásban.
Csak egy-két tézis, mely segít eligazodni a mindennapokban:
„A marhák osztálytársadalomtudománya megkülönbözteti az alja tehénlepénylesőket és a zsíros tejfölözőket.”
„A tehén kiszela méla, bávatag állat, mindenre tojik. Még a Holstein szeletre is ő tojja a tojást. Nem összekeverendő a húsvéti nyúllal, mely csokit tojik.”
És íme az evolúció végállomása:
http://www.gyerekdal.hu/dal/en-vagyok-a-kis-tehen hehehe
(2013k)

Dinuuus
Kaszás György: Amit a tehenekről feltétlenül tudni kell

Vicces kis könyv a tehenekről és a rajzok is aranyosak. Jókat kacagtam rajta.

tbkrisztina
Kaszás György: Amit a tehenekről feltétlenül tudni kell

„A tehénlepény néha pislog is. Ilyenkor szinte biztos, hogy egy békára pottyant rá.”
Néha fárasztó, de vicces könyv.

Animus, Budapest, 2013
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633240946 · Illusztrálta: Elek Lívia
Lahara ISP

Múúúúú-latságos.
De tényleg, szeretem ezt a sorozatot, emlékszem, az első ilyen a zsiráfos volt meg a nyulas, aztán nem volt megállás.

Chris
Kaszás György: Amit a tehenekről feltétlenül tudni kell

Roppant szórakoztató kötet, én végigröhögtem. Ez a fárasztó humor nagyon jól jött. :)

Aliko P
Kaszás György: Amit a tehenekről feltétlenül tudni kell

„A rét az a legelő, amelyiken legel ő, a tehén. És nem én.”

A könyv az 1990-es az Amit a dolgokról tudni kell sorozat egy újabb része. A kötet célja, hogy a kicsiknek és a nagyoknak bemutassa a TEHENET. Kaszás György ellát minket pár hasznos és humoros információval az állatról, de nem kell itt mindent komolyan venni kérem.

Kedves, vicces és okos kis könyv, ami nem csak a gyerekeknek nyújt szórakozást. Felnőtt fejjel is fogyasztható. A rengeteg kikacsintás, a leleményes nyelvi poénok és az intelligens humor egy-egy sziporkája teszi emészthetővé.

A rajzok viccesek, karikatúraszerűek.

„A tehén fajtái: hús tehén, tejtehén, vértehén,sörtehén szent tehén… na meg a matektanárnő :D”

monalisa
Kaszás György: Amit a tehenekről feltétlenül tudni kell

Én tehén-mániás vagyok, plüss, pohár, hűtőmágnes stb. – mindenből van tehenes cuccom, ami beszerezhető. Így most már van egy ilyen könyvecskémet, amelyet ajándékba kaptam – nem is értem, vajon miért… :D Nagyon kis vicces olvasmány, jókat lehet nevetni rajta.

AgiVega IP

A borjú a tehén kisebb változata. Arról ismerhető fel, hogy a régi kapuk egyáltalán nem érdeklik őt.

AgiVega IP

A tehén a fán is megtalálható, de csak akkor, ha éppen ott van. (Nagyon ritkán van ott.)

tbkrisztina