Amit ​a mókusokról feltétlenül tudni kell 12 csillagozás

Kaszás György: Amit a mókusokról feltétlenül tudni kell

Aki a mókust szereti, mogyoró nem lehet! Ezzel az alapvetéssel indul e nélkülözhetetlen könyvecske, amelyből megtudhatjuk többek között, hogy milyen hangot ad ki a mókus, mely magasabb célok vezérlik az életét, és miben különbözik a diótörőtől.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Amit a dolgokról feltétlenül tudni kell

Animus, Budapest, 2017
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633245491 · Illusztrálta: Elek Lívia

Kaszás György: Amit a mókusokról feltétlenül tudni kell

Egy szó csupán: „elborult…”
Elborult és hasfalszaggatóan szórakoztató, máshol rendkívül elvont az egész könyv úgy, ahogy van. Fogalmam sincs, hogy mily módon pattant ki az állatok bemutatásának ilyen vicces ötlete az írók agyából, de nem kevés pihentség kellett hozzá, az már egyszer biztos! ^^
Mindenesetre ha valaki kellemes kikapcsolódásra és felhőtlen jókedvre vágyik, hovatovább az agyzsibbasztó humortól sem akad ki, annak mindenképpen ajánlom a kötetet! :)

Dinuuus
Kaszás György: Amit a mókusokról feltétlenül tudni kell

Vicces kis történet a mókusokról, kedves kis képekkel, melyek színesítik a humoros szöveget. Szórakoztató volt.

_KerZs P
Kaszás György: Amit a mókusokról feltétlenül tudni kell

Gyerekkoromból rémlik pár ilyen kis könyv, amit minden egy alkalommal elolvastam, amikor az unokatesómnál a kezem ügyébe került :)
Vicces volt, és még felnőtt fejjel is az. Jó, hogy újra rátaláltam. A sorozatból most hármat olvastam el felnőtt fejjel. Azok közül talán az oroszlános volt a legviccesebb.

veronica_mars
Kaszás György: Amit a mókusokról feltétlenül tudni kell

Ajándékba vettem ezt is, mint a medvés verziót. Nagyon örülök, hogy rábukkantam erre a sorozatra, nagyon aranyos történetek, tele poénokkal és cuki illusztrációkkal. Nem csak gyerekeknek ajánlott! :)

Caledonia_Valley P

A mókus agyának mérete megközelíti a dióét.
És ezzel ebben a versenyszámban győzött is az átlag celebbel szemben.

Sőt! Mielőtt elfelednénk:
A házimókus az irodalmat is nagyon szereti. Leginkább a kiadós olvasmányok jönnek be neki. Kedvenc fogása a Háború és háderű.

pável

A közönséges mókus például arról ismerszik meg, hogy kegyetlenül káromkodik.

Dinuuus

Itt egy repülőmókus épp elragad egy vízilovat. De a víziló egyáltalán nincs elragadtatva.

Caledonia_Valley P

A füle hegyén bojtot hord, csakúgy, mint a tehén a farka végén. A mókus füle és a tehén farka abban különbözik egymástól, hogy az egyik mókusban, a másik tehénben folytatódik.

Caledonia_Valley P

Van olyan különleges mókus, amelyik óránként 0 kilométeres sebességgel halad. A szakirodalom az ilyet döglött mókusnak nevezi.