Amit ​a férfiakról feltétlenül tudni kell a felnőtteknek 9 csillagozás

Kaszás György: Amit a férfiakról feltétlenül tudni kell a felnőtteknek

„Az ideális férfi? Nem vedel, nem bagózik, nem veszekszik, nem nőzik és nem létezik.” (Brigitte Bardot)

„A második legkedvesebb szervem az agyam.” (Woody Allen)

„Elválni egy férfitól csupán azért, mert már nem szereted, ugyanakkora marhaság, mint csak azért hozzámenni, mert szereted.” (Gábor Zsazsa)

„Férjhez mennék újra, ha találnék egy férfit ötven millió dollár vagyonnal, aki még az esküvő előtt rám íratná a felét, és garantálná, hogy egy éven belül elpatkol.” (Bette Davis)

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Amit a dolgokról feltétlenül tudni kell

Animus, Budapest, 1999
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9638386797 · Illusztrálta: Elek Lívia

bodr
Kaszás György: Amit a férfiakról feltétlenül tudni kell a felnőtteknek

Szemforgatóan bóvli szóviccek és évtizedek óta elcsépelt poénok váltakozása. Rémesen szar, még azt a tíz percet sem érdemli meg az ember életéből, ameddig eltartana a végigolvasása.

Anett_
Kaszás György: Amit a férfiakról feltétlenül tudni kell a felnőtteknek

Lehet, hogy nem éhgyomorra kellett volna olvasni és nem korán reggel… Valamiért nem tetszett. Nem igazán éreztem, hogy annyira vicces lenne, hogy lehúzza a férfiakat. Mi van velem, hogy így védem őket? :D Na majd talán elolvasom újra… hátha… :)

AgiVega IP

A férfira jellemző még, hogy jól ismeri a különbséget a fél és az egész között. Hiszen tudja: vagy felesége van vagy egészsége.

AgiVega IP

A nők szerint a férfiaknak sokkal rövidebb ideig tart a pszichoanalízise. Mert nem kell visszamenniük a gyermekkorukba. Ugyanis már (még?) eleve ott vannak.

AgiVega IP

Jellemző a férfira az is, hogy megosztja az összes házimunkát a nejével. Az asszony csinálja a kosztot, ő meg a koszt.