Megjelenésének várható időpontja: 2019. október 31.

Amit ​a disznókról feltétlenül tudni kell 12 csillagozás

Kaszás György: Amit a disznókról feltétlenül tudni kell

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Amit a dolgokról feltétlenül tudni kell

Animus, Budapest, 2019
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633247112 · Illusztrálta: Elek Lívia · Megjelenés időpontja: 2019. október 31.
Animus, Budapest, 2013
32 oldal · ISBN: 9789633241103 · Illusztrálta: Elek Lívia

GytAnett P
Kaszás György: Amit a disznókról feltétlenül tudni kell

Mit mondjak? Eszméletlen beteg. :D És ezt most a szó pozitív értelmében mondom. :)
Kaszás Györgynek remek humora van, melyet Elek Lívia rajzai tökéletesen kiegészítenek.
Mondjuk azt nem értem, hogy nálunk miért a gyerekkönyvtárban van, mert egyrészt sok poént csak felnőttként ért meg az ember, másrészt van, ami még nem annyira a gyerekeknek való.
A lényeg, hogy nagyon élveztem ezt a szösszenetet, mert tényleg az a maga 30 oldalával és A6-os méretével. :)

Dinuuus
Kaszás György: Amit a disznókról feltétlenül tudni kell

Szórakoztató volt, jót nevettem rajta, szellemes szöveg, remek rajzokkal.

RandomSky
Kaszás György: Amit a disznókról feltétlenül tudni kell

Ha ritkán rímes is, Romhányira emlékeztet, és ennél jobban hogy is dicsérhetném? (Gondolom, ha adnék neki mondjuk egy millió forintot, de az nem fog menni.)
Mókás, vicces, szellemes, sok mindenféle humor van ezekben a kis könyvekben, meg persze csupa olyan, amit jó, ha tud az ember, mert ezáltal máris azok fölé emelkedik, akik nem tudják, hiszen a tudás hatalom. A borznak viszont hét van.

syil

Azt is mondják, hogy a disznó kövér. Pedig nem az, csak nagy a helyigénye.