Amit ​a disznókról feltétlenül tudni kell 14 csillagozás

Kaszás György: Amit a disznókról feltétlenül tudni kell

Ennek a könyvnek nincsen fülszövege.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Amit a dolgokról feltétlenül tudni kell

Animus, Budapest, 2019
32 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789633247112 · Illusztrálta: Elek Lívia
Animus, Budapest, 2013
32 oldal · ISBN: 9789633241103 · Illusztrálta: Elek Lívia

GytAnett P>!
Kaszás György: Amit a disznókról feltétlenül tudni kell

Mit mondjak? Eszméletlen beteg. :D És ezt most a szó pozitív értelmében mondom. :)
Kaszás Györgynek remek humora van, melyet Elek Lívia rajzai tökéletesen kiegészítenek.
Mondjuk azt nem értem, hogy nálunk miért a gyerekkönyvtárban van, mert egyrészt sok poént csak felnőttként ért meg az ember, másrészt van, ami még nem annyira a gyerekeknek való.
A lényeg, hogy nagyon élveztem ezt a szösszenetet, mert tényleg az a maga 30 oldalával és A6-os méretével. :)

Dinuuus>!
Kaszás György: Amit a disznókról feltétlenül tudni kell

Szórakoztató volt, jót nevettem rajta, szellemes szöveg, remek rajzokkal.

RandomSky>!
Kaszás György: Amit a disznókról feltétlenül tudni kell

Ha ritkán rímes is, Romhányira emlékeztet, és ennél jobban hogy is dicsérhetném? (Gondolom, ha adnék neki mondjuk egy millió forintot, de az nem fog menni.)
Mókás, vicces, szellemes, sok mindenféle humor van ezekben a kis könyvekben, meg persze csupa olyan, amit jó, ha tud az ember, mert ezáltal máris azok fölé emelkedik, akik nem tudják, hiszen a tudás hatalom. A borznak viszont hét van.

syil>!

Azt is mondják, hogy a disznó kövér. Pedig nem az, csak nagy a helyigénye.

Kapcsolódó szócikkek: disznó
Sophia_Mathe>!

A disznóról azt állítják, hogy mindenevő. Ha tehát például egy teljesen üres szobát látunk, az azt jelenti, hogy ott korábban egy disznó járt.

És megevett mindent.

Kapcsolódó szócikkek: disznó