Kimi ​ni Todoke 3. (Kimi ni todoke 3.) 16 csillagozás

From Me to You
Karuho Shiina: Kimi ni Todoke 3.

Sadako finally becomes friends with her classmates, instead of scaring them off. Even Kurumi, the cutest girl in school, wants to be her friend. But will this new friendship make Sadako realize that her feelings for Kazehaya might be more than just friendly?

Eredeti megjelenés éve: 2007

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Shojo Beat Manga

VIZ Media, San Francisco, 2012
216 oldal · ASIN: B00FDZJ1FW · Illusztrálta: Karuho Shiina
VIZ Media, San Francisco, 2010
216 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781421527574 · Illusztrálta: Karuho Shiina

Lehvira>!
Karuho Shiina: Kimi ni Todoke 3.

Ez a kötet valamivel egyszerűbb volt, mint az előző kettő, sokkal hétköznapibb témával foglalkozott, ami sok másik mangában is felfedezhető. Sadako aranyos a maga naiv és ártatlan bájával, de sajnos emiatt sokszor megfogja ütni a bokáját. Túlságosan is jóhiszemű és egyből bedőlt Kurumi bájának. A hozzá hasonló embereket sohasem értettem igazán. Hogy képesek úgy tenni, mintha kedvelnének valakit, miközben a pokolba kívánják őket, amiért a boldogságuk útjában állnak? Nem hiába van Yoshidának rossz érzése vele kapcsolatban.

NagyEdina96>!
Karuho Shiina: Kimi ni Todoke 3.

Az anime után nem sok újdonságot ad a manga. De a történet aranyos a szereplők pedig a szívemhez nőttek.
Ebben a kötetben is rengeteg érzelem van. Sadako próbálkozik a legtöbbet, spoiler és ez sok vicces jelenetet idéz elő.
A karakterek folyamatosan fejlődnek, végig lekövethető az út amit bejárnak. Nincsenek hatalmas ugrások benne. Aminek nagyon örülök.
Eddig spoiler minden szereplőt kedveltem.

MewIchigo_Fan_Daniel P>!

Húha…
Folynak az események. Barátkozás felsőfokon. Ez tuti. Bár az egyik barátkozási próbálkozás eléggé gyanús volt és be is igazolódott a gyanúm, hogy ez a közeledés nem pusztán az összebarátkozás miatt történik… Kíváncsi leszek, hogy a rengeteg karakterfejlődés után, hogy fogja Sawako ezt a helyzetet kezelni. :O

hajzer_antonia>!

I might be a pervert, but I am not hardcore!

Chapter 8

Kimi ni todoke sorozat · Összehasonlítás