Szülők ​lettünk! 1 csillagozás

Segítség a fogamzástól négyéves korig
Károlyi Natália – Korausz Etelka – Sződy Judit – W. Ungváry Renáta: Szülők lettünk!

A kiadvány célja, hogy az embrionális fejlődéstől a kisgyermekkor végéig kísérje a szülőket a leggyakoribb kérdések lényegre törő, gyakorlatias és hiteles megválaszolásával. 34 látványos infografika segítségével foglalja össze a legérdekesebb és legfontosabb tudnivalókat az embrionális fejlődést, a babagondozást, a fejlődést és az egészséget bemutató fejezeteink mellett. Szoptatás újfajta megközelítésben, egyszerűen és mégis megbízhatóan? Az első nátha? Hasfájás? Egy nagyobb esés? Éjszakai ébredések és fogzás? Allergia? Először lázas, és azt sem tudod, mihez kapjál? Azon töprengsz, hogyan is kezdd a hozzátáplálást? Praktikus útmutatókban minden fontos információt első pillantásra megtalálsz!

Ingryd

Praktikus útmutató a szülőknek, rengeteg hasznos információval, nekem kicsit sok volt benne a „reklám”. :/

Frédérick Leboyer: A gyöngéd születés
Cecilia Chrapkowska – Agnes Wold: A svéd módszer
Omraam Mikhaël Aïvanhov: Gyermeknevelés a születés előtt
Szemenyei Betti: Szia, mami!
Iris Rinkenbach: Spirituális felkészülés a gyermekáldásra
Jacques Lepercq – Jacques Schmitz – Véronique Gagey – Patrice Manigne – Patrick Alvin – Jeanne Zeller – Didier Armengaud: Szülők Larousse enciklopédiája
Edith Müller-Rieckmann: A koraszülött gyerekek
Ádám Borbála: Újszülöttről új szülőknek