Szex ​és Pest 6 csillagozás

Kármán Irén: Szex és Pest Kármán Irén: Szex és Pest

Pesten ​nincs titok, csak megvett üzletek vannak. Előre kitalált és gerjesztett bulik söpörnek végig az utcákon, mielőtt elárasztanák az országot.
Kalandra éhesen tipeg a pesti éjszakában három pletykás nő. Nem ők tehetnek róla, hogy folyvást stricikbe, strómanokba és ügynökökbe, politikusokba és táskacipelőikbe, gengszterekbe és fegyverhordozóikba botlanak. De feltalálják magukat: finom italokra, puha ágyakra és izmos testekre vadásznak.
Vica a nyilvánosság erejében hisz, hogyisne: a reklámból él. Mégsem interjút szokott kérni a befolyásos férfiaktól, akik persze rögtön a blúza alatt matatnak, s az áru minőségét vizslatják. Ha a kiválasztott bekapta a horgot, Vica tervet kovácsol, bizonyítékokat gyűjt.
Ildikó, a fotóriporter nem tehet róla, hogy ebben a világban a szex hatalom, s neki bőven jutott a természetes hatalomgyakorlás eszközeivel.
Piroska napközben határozott üzletasszony. Jól tudja, a pénznél csak egy nagyobb úr van Pesten – a még több… (tovább)

Ulpius-ház, Budapest, 2015
Ulpius-ház, Budapest, 2014

Ildikó_Ónodi_Agócs
Kármán Irén: Szex és Pest

Kritikán aluli…csak azért rágtam át magam rajta,mert soha nem hagyok félbe könyvet.

bajaci
Kármán Irén: Szex és Pest

Most próbálom átrágni magam rajta. Unalmas,minimális cselekmény , össze-vissza ugrálgatás az időben,erotikusnak szánt történetekről sztorizgatnak de nagyon gyengécskén. Nem éri meg.

minett
Kármán Irén: Szex és Pest

Borzasztó, nem tudtam követni az időbeni váltásokat, bár biztos bennem van a hiba és tömény érdektelenség volt…Nem szokásom abbahagyni könyveket, de ezzel ezt tettem

frauágnes
Kármán Irén: Szex és Pest

Nagyon unalmas, nem tudott lekötni. Ritka, de abba is hagytam