Medve ​ébren marad (Medve 2.) 17 csillagozás

Karma Wilson: Medve ébren marad

A tréfás versbe szedett mese szövegének, kedves és kifejező rajzainak, finom színeinek olvasóközönsége, a 3-6 éves korosztály.

Móra, Budapest, 2007
32 oldal · ISBN: 9789631182330 · Fordította: N. Kiss Zsuzsa · Illusztrálta: Jane Chapman

joopsy P

Nagyon szép mese,
gyönyörű képekkel tele.
Főhőse a gyermekek kedvence,
a nagyon álmos medve. :))

dianna76 P
Karma Wilson: Medve ébren marad

A történet, mely a barátság köré épül na meg az ébren maradás köré tetszett, ahogy a festői képek is újfent gyönyörködtették a szememet. Gyakorlatilag időrendben nagyon jól követi az előző rész meséjét: abban medve felébredt, most pedig igyekszik is ébren maradni, mert közeleg a Karácsony. Talán a rímes sorokat megszakító, visszatérő mondatot is kezdem megszokni. Mármint ezt a stílust. Ezúttal annyira nem zavartak.

Móra, Budapest, 2007
Izolda +SP
Karma Wilson: Medve ébren marad

Annyira szép a tél és a árad belőle a karácsonyhangulat, jó lenne karácsony előtt felolvasni valami kölöknek, meg bámulni még kicsit a rajzokat.

mályva
Karma Wilson: Medve ébren marad

Aranyos kis könyv apróságoknak. Vidám, kedves rajzok – karácsonyra való. Óvodás korosztálynak, de bármikor jól esik nézegetni a képeket (csak kint legyen hideg, bent pedig meleg)

Aurora_Michaelis P
Karma Wilson: Medve ébren marad

Ez a könyv is ugyanolyan cuki, mint a többi kötet. Mesések ezek a rajzok, és a történet is kedves. Ez ráadásul még pont karácsonyi is, illik a decemberi hangulathoz. :)

Papp_Edina
Karma Wilson: Medve ébren marad

Aranyos karácsonyi történet, az egy csillag levonás a döcögős rímek miatt van. Szerintem jobban is meg lehetett volna ezt írni, ill. magyarra fordítani. Ennek ellenére a 3 éves kisfiamnak tetszik.

Dün SP
Karma Wilson: Medve ébren marad

Medve végre felébredt és ébren is marad, így megünnepelheti kis barátaival a karácsonyt.
Csodajó mesekönyv.

Medve sorozat · Összehasonlítás