Veszélyes ​trükkök (Átkozottak 3.) 54 csillagozás

Karina Halle: Veszélyes trükkök

A szívem gyorsabban ver, a pulzusom pedig az egekben – vilmairis.com

Egy veszélyes szerelem…
Ellie Watt mindenáron meg akarja menteni Camden életét. Korábbi gengszter szeretője, Javier segítségét kéri, a férfi azonban gonosz játékot űz vele. Támogatásáért hatalmas áldozatot követel a lánytól. Választhat: hagyja szerelmét meghalni, vagy elkövet egy kegyetlen bűntényt. Ellie korábban vérbeli simlis volt, és most ki kell találnia valamit, mielőtt mindkettőjük élete végérvényesen tönkremegy.
Camden McQueen nem tudja elfelejteni Ellie Wattot. Ég a bosszúvágytól, amiért elítélték egy olyan bűntény miatt, amelyet el sem követett. A tehetséges tetoválóművész komoly lépésre szánja el magát, hisz Ellie megmentéséért bármire képes. Vajon továbbra is szeretni fogja a lány, ha megismeri az ő sötét oldalát.

Eredeti megjelenés éve: 2013

Álomgyár, Budapest, 2018
352 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155763175 · Fordította: Laik Eszter
Álomgyár, Budapest, 2018
352 oldal · ISBN: 9786155763182 · Fordította: Laik Eszter

Javier Bernal · Camden McQueen · Ellie Watt

Karina Halle: Veszélyes trükkök

Oh, Javier! Mondhat bárki bármit, nekem még mindig kedvencem az a beteg állat. A második kötet végén féltem, hogy átmegy „kishalba”, de sokkal ravaszabb, megátalkodottabb, mint hittem volna. Ellie szemszögéhez képest kicsit sokaltam a köztük lévő kémiát, hiszen a lány Camdenet szerette.
Ellie összeszedte magát, és hiába érte ezer seb és veszteség, töretlenül ment előre és küzdött. Camden is megemberelte magát, de még mindig nem volt az az igazi kemény legény, és benne pont ez tetszett, részben önmaga maradt. Az ő szerelme az, ami egyenesben tartja Elliet, tökéletesen kiegészítik egymást.
Ami Gust illeti… Úgy tudtam!
Unalomban nem volt részem. Sok új szereplő lép színre, pörögnek az események. Ez egy igazi autósüldözéses, lövöldözős, menekülős akció regény, csipet humorral és perzselő szenvedéllyel.

Trice29>!
Karina Halle: Veszélyes trükkök

Mozgalmas, azt hiszem evvel tudnám ezt a részt jellemezni. Mindenben feltette az i-re a pontot. szerintem ez lett a legjobb rész a sorozatban.
Volt izgalom ezerrel, öldöklés még többel. Volt csalfaság, ármány, szerelem, ahogy egy maffia könyvtől elvárható. Sajnos a főszereplők továbbra sem lettek a kedvenceim, de a végére talán már könnyedén elviseltem Őket.
Jó volt, de nem újraolvasós nekem.

PikiKiki>!
Karina Halle: Veszélyes trükkök

Az első két rész nem nagyon jött be. De azt kell, hogy írjam, a három rész közzül ez a legjobb,ezt a részt legalább szerettem olvasni.
Jobban szeretem az írnő romantikus könyveit.
Mexikós kaland nem is volt olyan rossz. Ellie itt már végre össze szedte magát, a végére csak sikerült,még Camden is, igazi jó pasi lett. Javier.. még most se értem.

Kriszti515>!
Karina Halle: Veszélyes trükkök

Na ez a rész már mindjárt hozta azt a színvonalat amit vártam ez első kötet után. Volt benne izgalom bőven. Érdekes módon Javiert azt hittem kiismertem, de koppantam rendesen olvasás közben. A többi karakter számomra már haladt az unalmas felé, szóval itt volt az ideje befejezni. Olvasatta magát, izgalmas volt, voltak koppanók. Nem lett kedvenc sorozatom, de nem bántam meg hogy elolvastam :)

sztrapacska1213>!
Karina Halle: Veszélyes trükkök

Tökéletes lezárást kapott ez a számomra kicsit túl erőszakos sorozat. Nem szokványos szerelmi háromszög, két igazi macsó, egy „rosszlány”, csodálatos tetoválások, Mexikó, erotika a legváratlanabb helyszíneken, csalás, hazugság, átverés, rengeteg erőszak és mindehhez egy spoiler
Egy percig sem unatkoztam :)

Szabina_Darcsi P>!
Karina Halle: Veszélyes trükkök

Na végre! Azt hiszem elértünk ahhoz a részhez, ami (majdnem) mindent megmagyaráz :). Végre összeszedték magukat a szereplők is, olvasmányos és izgalmas volt.

Laihla>!

Remek befejezése a sorozatnak *-* Camden ahhhhh *-* Imádtam :D

Bella_Black I>!
Karina Halle: Veszélyes trükkök

Méltó befejezése a történetnek, fordulatos, kegyetlen, szenvedélyes, őrületes és izgalmas. Ellie és Camden szerintem három életre való szenvedéssel birkóztak meg alig pár nap alatt. Reménykedtem, hogy elnyerik a végső céljukat, habár Javier sorsának alakulása számomra hiányérzetet hagyott.

Solana>!
Karina Halle: Veszélyes trükkök

A függővég után nagyon kíváncsi voltam, hogy boldogul majd Camden és Javier.
Egy érzelmi hullámvasút ez a rész és sajnos rengeteg hulla kövezi ki a szereplők útját.
Ezt a részt is izgalmasnak találtam, de Ellie néhány olyan erősen megkérdőjelezhető döntést hozott, amelyet nem vártam volna, így a vége is kevéssé tetszett.

Dianka>!
Karina Halle: Veszélyes trükkök

A második rész kínlódása után úgy voltam minél előbb le akarom zárnia sorozatot és spoiler az írónő „sima” romantikus írásait sokkal jobban szeretem. Camden, Ellie és Javier „kalandozása” Mexikóban izgalmasabb volt, mint az előző kötet, de ettől sem „dobtam el az agyam”. Javiert még mindig nem tudom hova sorolni, de legalább Ellie összeszedte magát, Camdenről már nem is beszélve. Nem semmi pasi lett így a végére, elég tökös, de mégis megmaradt „jónak és tisztának”a sok mocsok közepette. Nagyon hiányoltam Gust, annyira jópofa „a kisöreg” de érthető okokból maradt ki „az akcióból”. Örültem a boldog befejezésnek, de az epilógust nagyon satnyának éreztem…

ap358 P>!

– […] Függő vagyok tőled. Rendszeresen meg kell kapnom az adagomat.
– Az adag a farok másik neve?

Kapcsolódó szócikkek: Camden McQueen · Ellie Watt
ap358 P>!

Van olyan, amikor az egyedüllét nem is valóságos.
Amikor nem vagy igazán egyedül.
Mert a démonaid akkor is veled vannak.

ap358 P>!

Azt kellett mondanom, amit ki kellett mondanom, és jól kellett mondanom. Az egyenes beszéd volt az egyetlen kiút.

ap358 P>!

– Rövidlátó vagyok. Ami azt jelenti, hogy nem leszek mesterlövész, amíg nem szerzek egy másikat vagy egy kontaktlencsét. De téged legalább világosan látlak. A közeli dolgokat. Amik számítanak.

Kapcsolódó szócikkek: Camden McQueen
ap358 P>!

Csak semmi „ha”, „és” meg „de”.

ap358 P>!

Inkább azt az ördögöt, akit ismersz, mint azt, akit nem, ahogy a szólás mondja.

BBetti86 >!

Tetszik a gondolat, hogy reményt adjak. Hogy meg lehet ragadni a világot úgy, hogy még a csúf dolgok is szépnek látszanak.

186. oldal (e-book)

Evika82>!

– Te vagy az én Holdam – mondta halkan.
– Akkor te az én Földem vagy.

Agnesa_Porteleki>!

Szerettem, és a szerelemnek jónak kellett lennie ebben a világban, amely tele volt gonoszsággal.

Agnesa_Porteleki>!

Minden kétely nélkül szerettem, és tudtam, hogy ő is szeret engem. Tudtam, hogy mi vagyunk a Föld meg a Hold, egymás jövője, az örökké változó és visszatérő elem.