Amikor ​megláttuk egymást (McGregor testvérek történetei 4.) 26 csillagozás

„Csodálatos ​történet.” – Give Me Books

A szerelmük egy hazugsághoz vezetett.
Az igazság a végükhöz.
Brigs McGregor kezd kimászni a romok alól. Miután egy autóbalesetben elveszítette a feleségét és a fiát, aztán a munkáját is, lassan végre megpróbál talpra állni. Fontos oktatói munkát szerez a londoni egyetemen és egy új életet a városban. Lassan, de biztosan elengedheti a bűntudatot, és maga mögött hagyhatja tragikus múltját.
De aztán meglátta a nőt.
Natasha Trudeau egyszer annyira szeretett egy férfit, hogy azt hitte, nem is tudna nélküle élni. A szerelmük rossz volt, a kezdetektől bukásra ítélve, és amikor lángokba borult körülöttük a világ, Natasha kis híján a tűzbe veszett. Hosszú évek teltek el, mire Natasha elfelejtette a férfit, és most itt van, Londonban, hogy új életet kezdjen.
De aztán meglátta a férfi.
Mert van az a szerelem, ami túl veszélyes, hogy átadjuk magunkat neki.
És van az a szerelem, ami túl erős ahhoz, hogy… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2016

Álomgyár, Budapest, 2019
420 oldal · ISBN: 9786155875236 · Fordította: Varga Csaba
Álomgyár, Budapest, 2019
420 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155875229 · Fordította: Varga Csaba

Trice29 P
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Kedves történet, magával ragadó az áradó szenvedély. Azonban visszatért a kavarás, cselszövés, amit annyira nem bírok. Lekötött, szórakoztatott, de az előző részt nem múlta felül.

pufivipi
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Úgy érzem ez a sorozat egyre jobban süllyed. Semmi újat nem nyújtott, sőt annyira sablonos és kiszámítható. Natasha az elején még szimpi, magával ragadó személyiség, majd átvált az idegesítő kategóriába. „Szeretlek,de nem lehetünk együtt, neked jobb lesz nélkülem” kifejezések mikor törlődnek már az írók tollaikból? Olvastam már jó sablonos könyvet, nem mindig tudnak már újat írni ebben a kategóriában, de úgy éreztem ettől lehetne kicsit tartalmasabb.

Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Különleges megközelítěst vålasztott az író eme kěnyes- többhelyen tabunak szămító- těmåhoz.
Pörgős, fájdalmas męg is nagyon ěletet téli törtěnetet olvashattam!

Detty77
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Ez a sorozat kedvenc része♥Brigs múltja, lelkiismertfurdalása és a reménye az újrakezdéshet valami fantasztikus volt Natasha szerelme és érzelmei nagyon őszinték voltak. Lachlan igazi tesó volt, nagyon imádtam itt is. Csodaszép történet, hatalmas mélységekkel és magasságokkal!

Veress_Éva
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Azthiszem ez volt a sorozat legmaradandób darabja eddig.
Megkönyeztem, és több helyen elszorult a torkom. Szörnyű veszteségek, összetőrt szívek, és lekek, és természetesen új esélyek a boldogságra. Tetszett.

Maryland77
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

A 4 közül nekem ez volt a leglassabban kialakuló történet.
Talán ez tetszett a legkevésbé.

BTN

– Inkább legyél te a változás hírnöke, mint a hazugság mártíja.

BTN

Működni kezdett a karma, ěs adott egy jókora nyaklevest

BTN

Az emberi szívet nem arra szánták, hogy éhezve egy cellában senyvedjen

BTN

Kívülről nézve semmi sem olyan, mint a valóságban – mondom halkan. – Az igazság azonban ott van már, ha hajlandó vagy hinni benne.

BTN

Rengeteg házasság ér véget válással, de tragédia nélkül.

BTN

Nagyon furcsa érzés fog el, amikor felébredek. Olyasféle érzés, mint amikor elkezdesz arra gyanakodni, hogy kora reggel nem szólalt meg az ébresztőórád, és így ezzel mindent elszúrtál.

BTN

– Itt van a párom – mondja, és gyorsan megcsókol. Winter szokás szerint belenyomja az orrát a lábam közé. Annyira hasonlítanak egymásra!

BTN

Felidézem magamban az okot, ami miatt megbicsaklott az értékítéletem, és amiért fontosabbá vált a saját személyes boldogságom, mint a családom. Visszaemlékezem arra, hogy milyen volt életemben először tényleg szerelmesnek lenni. Ez az érzés cseppet sem volt olyan kényelmes és kézenfekvő, mint amilyen a kapcsolatom Mirandával. Ejtőernyő nélkül vetettem ki magamat a repülőből, kötél nélkül ugrottam fejest a szakadékba. Rádöbbentem, és tényleg tudtam, már abban a pillanatban, amikor először láttam meg Natashát, hogy nekem annyi, és nincs erő, ami visszatarthatna. Azt gondolnád, hogy a szerelem emléke pontosan ugyanolyan lesz, mint amilyen a valóság volt, ám mindaz, amit megőriztem belőle, egészen más. Könyörtelen. Szerelmesnek lenni jó. A szerelem megértő. Türelmes. Tiszta. Az emberek szerint. A mi szerelmünk viszont hiba volt már az első pillanattól kezdve. Egy gyönyörű, az egész életünket felkavaró balfogás.

BTN

Mindörökké hamvak vesznek körül minket.
Ám mi tűzből vagyunk.
A tűz pedig feléled.