Amikor ​megláttuk egymást (McGregor testvérek történetei 4.) 106 csillagozás

„Csodálatos ​történet.” – Give Me Books

A szerelmük egy hazugsághoz vezetett.
Az igazság a végükhöz.
Brigs McGregor kezd kimászni a romok alól. Miután egy autóbalesetben elveszítette a feleségét és a fiát, aztán a munkáját is, lassan végre megpróbál talpra állni. Fontos oktatói munkát szerez a londoni egyetemen és egy új életet a városban. Lassan, de biztosan elengedheti a bűntudatot, és maga mögött hagyhatja tragikus múltját.
De aztán meglátta a nőt.
Natasha Trudeau egyszer annyira szeretett egy férfit, hogy azt hitte, nem is tudna nélküle élni. A szerelmük rossz volt, a kezdetektől bukásra ítélve, és amikor lángokba borult körülöttük a világ, Natasha kis híján a tűzbe veszett. Hosszú évek teltek el, mire Natasha elfelejtette a férfit, és most itt van, Londonban, hogy új életet kezdjen.
De aztán meglátta a férfi.
Mert van az a szerelem, ami túl veszélyes, hogy átadjuk magunkat neki.
És van az a szerelem, ami túl erős ahhoz, hogy… (tovább)

Eredeti megjelenés éve: 2016

420 oldal · ISBN: 9786155875236 · Fordította: Varga Csaba
432 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155875229 · Fordította: Varga Csaba

zuna19>!
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Szerintem mindent elárul, ha azt mondom nem csak a szereplők szenvedtek ebben a könyvben, hanem én is. Gyötrelem az egész. A kidolgozása a könyvnek rémes, az időbeli ugrálások sem tetszettek. Már ott el volt szerintem rontva az egész. A karakterek enyhén, de kedvelhetőek. Legalább nem volt annyira rossz, mint az 1. rész. Ez is haladás.

Annie1416>!
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Úgy néz ki ez a rész sem ért el hozzám!
Ez a rengeteg szenvedés, önsajnàlat, bűntudat teljesen elvitte a történetet.
A tràgàr szavak nem kellettek volna, legalábbis nem ennyi, Melissa meg egy kis elmebeteg volt.
Még egy rész van vissza a sorozatból, a jó „öreg” Lachlan története, remélem az jobb lesz. Sajnos egyre csökken a szinvonal.

Zso89 P>!
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Annyira de annyira örülök hogy a végére értem,el sem hiszem.
Ez nagyon nem az én könyvem volt.
Kár érte mert az alapsztori tetszett.
A sorozat többi részét imádtam,bár ez a rész volt a mélypont nálam.
Engem igazán nehezen lehet kiakasztani ezzel a nem érdemlünk boldogságot,se egymást nem érdemeljük meg blabkablaaa…
De itt szakadt a cérna az tuti.
Az is eszembe jutott hogy elég lett volna az első három rész,bár már csak kíváncsiságból is elolvasom az utolsó részt.

Brigs már az előző részben sem volt szimpatikus.
Itt sem igazán billent el a mérleg a másik irányba.
Komolyan mondom ennyi szenvedést és ennyi kínlódást,ennyi lelkiismeret furdalást,ennyi „bűnt” és ennyi „nem érdemlek boldogságot ebben az életben” azt hittem kihullik a hajam.
Bár az olvasási időmön látszik hogy abszolúlt nem kötött le a könyv.
Mindent csináltam csak ne kelljen olvasni.
Kb több mint a feléig alig szenvedtem át magam a szenvedésükön.
Natasha kb az agyamra ment.
Még ennyit kínlódni egy nőszemélynek azt mondtam lekaparom a falat.
Kb az erotikus jelenetek mentették meg ezt a könyvet,bár az első erotikus rész után inkább ment át alpáriba mint nem is tudom mibe.
A kedvencem a spoiler
A gyömöszöl és hasonló társairól semmi pozitívumot nem tudok mondani.
Ha gyömöszölésről van szó nem igazán egy spoiler jut az eszembe inkább egy spoiler amit be kell gyömöszölni valahová,de ez már az én bajom.
Annyit csűrtek-csavartak a sztorin hogy kb az utolsó 1/3 része többet ért az egész könyvnél.
Tuti nem lesz újeaolvasós,ha csak nem szenvedni akarok.
Bár Winter nagy kedvencem lett az a négylábú szőrgombóc.☺️❤

turanett P>!
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Amilyen jól kezdődött a sorozat, annyira kezd esni a színvonal. Az alap elképzelés jó, voltaképpen egy második esély történet. Minden jó, minden klappol. A karakterek elég sokat szenvedtek a történet során, sajnos én is. Isten igazából sok minden nem történt. Újra egymásra találtak, beszélgettek, összejöttek, ez 432 oldalon keresztül. Egy kis üde színfolt, az a szerencsétlen Melissa volt. Igaz utáltam, de hozott a történetbe valami pluszt. Annak ellenére, hogy unalmas, elég gyorsan lehet vele haladni. Lachlan-t itt is imádtam.

Ács_Milán>!
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

"Belőle is hiányzik valami.
Akárcsak belőlem."

A fenti két mondat Brigs gondolata. Egyet kell értenem vele, mert nekem is hiányzott valami… de nekem a történetből.

A sorozat eddigi részei nagyon tetszettek, viszont Brigs és Natasha története nem igazán vett le a lábamról. Valószínű, hogy túl magasak voltak az elvárásaim és inkább elvárásoktól mentesen kellett volna megkezdenem ennek a történetnek az olvasását.

Ami tény, hogy az eddigi részekhez képest, más ez a kötet. Már az elején egy rendkívül szomorú esemény árnyékolja be főszereplőnk életét. Ez egyébként egy jó példa arra, hogy az ember egy pillanat alatt hogyan jut el a mennyországból a pokol legmélyebb bugyrába.

Tetszett az idősíkok váltakozása, hiszen így a múltat, a 4 évvel ezelőtti eseményeket is megismerhette az olvasó.
Ami viszont szinte idegesített, az a két főszereplő egymással való kapcsolata. Brigs számomra sokáig amolyan tutyimutyi alak benyomását keltette. Aztán egyszeriben és túl gyorsan és amolyan „durr bele bumm” módon a tettek mezejére lépett. Nekem ez eléggé visszatetsző volt.
Natasha lakótársának karaktere és főleg ármánykodása egyenesen taszított, illetve az, ahogyan azt főszereplőink kezelték… vagy inkább ahogyan nem kezelték egy ideig.

A befejezés túlzottan egyértelmű és kiszámítható volt, izgalom és meglepetés nem ért ezzel kapcsolatban sem.
Számomra a sorozat eddigi leggyengébb része lett ez, de bízom benne, hogy a következő rész majd kárpótolni fogja a most kialakult hiányérzetemet.

Trice29 P>!
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Kedves történet, magával ragadó az áradó szenvedély. Azonban visszatért a kavarás, cselszövés, amit annyira nem bírok. Lekötött, szórakoztatott, de az előző részt nem múlta felül.

Silverlight>!
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Az összes rész közül ez az, amit tologattam. Úgy éreztem nem fog tetszeni, s milyen igazam lett. Persze eleve úgy álltam hozzá, de akkor is volt már, hogy kellemes csalódás ért. Itt nem erről volt szó. Egyszerűen felkavaró az egész. Romantikus is persze, de elég szívszorító, hogy két szerelmes úgy lehet együtt, hogy egy harmadikon „keresztül gázolnak”. Számomra inkább az egész erkölcsisége az, ami miatt nem vált a kedvencemé. Persze én boldog házasságban élek, szóval nem érhetem meg őket, de akkor sem értek egyet a cselekedeteikkel. Csavaros egy történet, néha túlzottan is. Az is érdekes, hogy mikor már szabad lenne az út, a másik fél hátrál meg. Bonyodalmak bonyodalma. Egy szó, mint száz: nem éreztem jól az olvasása közben, s határozottan ez nem az én történetem.

432 oldal · puhatáblás · ISBN: 9786155875229 · Fordította: Varga Csaba
Zsuzsanna_Makai>!
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Nem volt ez rossz, de ez a Melissa dráma nem hihetô a mai világban. Kb 20 éve lehetett volna belôle valami, most nem.
A másik; te tanár vagy egy egyetemen, ahol a csajod tanul. Nem küldesz neki ímélt a benti géprôl. Csak az nem olvassa el, aki nem akarja.
Nem igazán volt jó, de pl a szülôk, és a testvér nagyon kellettek ide, volt benne legalább jó karakter is.

abbywinter I>!
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Szent ég!!! Eléggé megtépázta a lelkemet. Nagyon bele tudtam magam képzelni a szereplők életébe, ezt nagyon eltalálta az írónő. Mindketten eszméletlen mélységeket és magasságokat éltek meg.
Egy picit az volt furcsa, hogy a végére, nyuszi módjára nyomták, és elég trágárak lettek a könyv elejéhez képest.
Ettől eltekintve nagyot ütött nálam.
Ajánlom azoknak, akik nem ijednek meg a kicsit sírós romantikus sztoriktól.

Brigi89 P>!
Karina Halle: Amikor megláttuk egymást

Nem tudok megbarátkozni az írónővel továbbra sem.
Az alaptörténet érdekes volt. Annak idején mikor élt Brigs felesége meg a fia szeretettek egymásba Natashával. A férfi válni akart, de sajnos megtörtént a tragédia. 4 év telt el, újra tallkoztak és rájöttek hogy nem múlt el a szerelmük.
Sikerült egy negatív szereplőt is beiktatni, őt aztán lehetett utálni. A végére szerencsére pofára esett.
A végére már átlapoztam a szex jeleneteket, nekem álpári volt, meg szóismétlés egyfolytában.
Az utolsó könyvet még végigszenvedem…

BezTina>!

Működni kezdett a karma, ěs adott egy jókora nyaklevest

BezTina>!

– Inkább legyél te a változás hírnöke, mint a hazugság mártíja.

BezTina>!

Az emberi szívet nem arra szánták, hogy éhezve egy cellában senyvedjen

BezTina>!

Kívülről nézve semmi sem olyan, mint a valóságban – mondom halkan. – Az igazság azonban ott van már, ha hajlandó vagy hinni benne.

BezTina>!

Rengeteg házasság ér véget válással, de tragédia nélkül.

– Miből vannak a felhők?
– Vattacukorból – vágom rá azonnal. – Meg gyapotpamacsokból. Ők az Úristen párnái. Nagyon hasznosak.

BezTina>!

Nagyon furcsa érzés fog el, amikor felébredek. Olyasféle érzés, mint amikor elkezdesz arra gyanakodni, hogy kora reggel nem szólalt meg az ébresztőórád, és így ezzel mindent elszúrtál.

BezTina>!

– Itt van a párom – mondja, és gyorsan megcsókol. Winter szokás szerint belenyomja az orrát a lábam közé. Annyira hasonlítanak egymásra!

BezTina>!

Mindörökké hamvak vesznek körül minket.
Ám mi tűzből vagyunk.
A tűz pedig feléled.