Shadow 14 csillagozás

A ló, aki az árnyékból jött
Karin Tillisch: Shadow

Egy igaz történet Shadow-ról, a meggyötört lóról és Karin Tillisch német újságíróról, akinek volt bátorsága szeretni és tanítani őt, hogy végül egy kincset érő barátra leljen benne.
Shadow ma a világ egyik legjobb, nyertes díjugrató lova. Ő és Karin több országban megfordultak, hogy elmeséljék a történetet: a hányatott sorsú ló valójában egy igen ritka, pompás vérvonal sarja.

PonyClub, Olaszország, 2006

lara7127>!

Karin Tillisch: Shadow A ló, aki az árnyékból jött

Aranyos kis történet, egyszer olvasható. Szimpatikus, hogy ilyen odaadással és szeretettel ír a hölgy a lováról, teljesen átjön, hogy mennyire oda van érte. Ám volt egy pont, ahol már kezdett nekem sok lenni. Mindenhol mindenkit lenyűgözött a ló, amit el is hiszek, csak számomra kicsit unalmas lett a végére a könyv, mivel ugyan azokat a köröket futotta; hogy milyen fantasztikusan is szerepelt Shadow.
Összességében azért élvezetes volt, könnyen és gyorsan olvasható, és a képeket imádtam!

Nashira P>!

Karin Tillisch: Shadow A ló, aki az árnyékból jött

Magával ragadó történet a rút kiskacsáról, akiből gyönyörű és tehetséges hattyú lett :)

Kecsüszo_geiko >!

Karin Tillisch: Shadow A ló, aki az árnyékból jött

A gazdi igazán mindent megtett ezért a remek állatért, és a ló igazán mindent megtett ezért a csodálatos nőért.. felemelő igaz történet.

Kisróka>!

Karin Tillisch: Shadow A ló, aki az árnyékból jött

Nagyon tetszett!Azt szerettem benne, hogy a ló a nyomorúságból emelkedett fel.

Nóci>!

Karin Tillisch: Shadow A ló, aki az árnyékból jött

csodálatos történet! teljesen magával ragadó, ahogyan a hölgy tanítgatja :)

rita_66>!

Célozd meg a holdat… Ha elhibázod is, a csillagok közt leszel…