Tavaszi ​virágok a kertben, az erkélyen és a teraszon 2 csillagozás

Karin Greiner: Tavaszi virágok a kertben, az erkélyen és a teraszon

Karin Greiner növényszakértő elmondja nekünk, mit tegyünk, hogy kertünk, erkélyünk és teraszunk már kora tavasszal virágozzék.

A következő kiadói sorozatban jelent meg: Növényápolási tanácsadó Unikornis

Unikornis, Budapest, 1995
60 oldal · ISBN: 9634270867 · Fordította: Schütz Nándor
Unikornis, Budapest, 1992
58 oldal · ISBN: 9634270867 · Fordította: Schütz Nándor · Illusztrálta: Jankovics György

Mariann_Czenema P>!
Karin Greiner: Tavaszi virágok a kertben, az erkélyen és a teraszon

Karin Greiner: Tavaszi virágok a kertben, az erkélyen és a teraszon Így virágoznak a legszebben / Vásárlási, ültetési, ápolási, szaporítási és teleltetési tanácsok / Mikor ültessünk, ősszel vagy tavasszal?

Nekem picit blogszerű volt a könyv, nagyon rövidek a szövegek, de eszméletlenül sok növényt mutat be, szóval hasznos kötet, mindenképp :))

lenne P>!
Karin Greiner: Tavaszi virágok a kertben, az erkélyen és a teraszon

Hasznos kis könyv a tavasszal nyíló virágokról. A kedvet mindenképpen meghozza, de szépek és jók a képek, ábrák is az ültetésről, teleltetésről, balkon ládák kialakításáról.

lenne P>!

Minél nagyobb a hagyma mérete, annál nagyobbak lesznek a virágok (és az ára). A jó növényanyag ép, tömör és kemény, kórokozóktól mentes (lágy vagy leszíneződött foltok), nem fonnyadt, vagy nincs kiszáradva.

10. oldal, Tanácsok a vásárláshoz