Karácsonyi ​ajándék – újabb versek, mesék, történetek téli estékre 3 csillagozás

Karácsonyi ajándék – újabb versek, mesék, történetek téli estékre

A legjobb karácsonyi ajándék a fülig érő mosoly. Ezt garantálja ez a hangoskönyvünk is, melybe újabb verseket, meséket, humoros történeteket válogattunk a karácsonyról, télről-Karácsonyra és hosszú téli estékre, kicsiknek és nagyoknak, az egész családnak.

A művek szerzői: Kosztolányi Dezső, Sławomir Mrożek, Fésűs Éva, Karinthy Frigyes, Schäffer Erzsébet, T. S. Eliot, Kormos István, Jakob Grimm, Wilhelm Grimm, József Attila, Stephen Leacock

Molymacska>!
Karácsonyi ajándék – újabb versek, mesék, történetek téli estékre

Máér hozzá se kell írnom, hogy VOIZ hangoskönyvtárban kerestem, sajnos nagyon szegényes karácsonyi választékából, és hát ezt találtam. Gondoltam, egynek jó lesz, közben pedig egy nagyon jól összeállított válogatásról van szó.
A kötet alkotásaiban csak a közös, hogy karácsonyról (és a télről) szólnak, ezen túl… van itt mese, vers, novella, vicces, és elgondolkodtató, ünnepi, és áhítattal teli. Igazából pedig pont ez volt a jó benne: minden részét megéltem a karácsonynak, kicsit gondolkoztam is (na nem túl sokat), és közben csak élvezhettem ezt az egészet. Minössze másfél órás, rövid, egy zoknipárosító délelőtt pont elég, hogy meghallgassa az ember.
Az eladások csodálatosak, itt olyan emberek olvasták fel, akiknek a színészet a munkájuk, így sokkal, de sokkal jobb élmény, mint bármi mást hallgatni.
Nagyon szerettem ezt a válogatást, és a karácsonyi hangulat egyértelműen megtalált benne.