Menyasszony ​karácsonyra (Sydney-i menyasszonyok 1.) 19 csillagozás

Kandy Shepherd: Menyasszony karácsonyra

A milliárdos Dominic Hunt karácsonyi bálja kitűnő alkalom a keményen dolgozó rendezvényszervező, Andie számára, hogy növelje cége ismertségét. Próbálja meggyőzni a jóképű megrendelőt, hogy az ünnepi dekorációval javíthatnának rossz megítélésén, de a férfi sokkal vadabb ötlettel áll elő. Mindenáron jó benyomást akar tenni a reménybeli üzletfelére, ezért megkéri Andie-t, néhány hétig játssza el a menyasszonya szerepét…

96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634485360 · Fordította: Harcsa Henrietta

Zsuzsanna_Makai>!
Kandy Shepherd: Menyasszony karácsonyra

Hát ez igazán kellemes meglepetés volt, kifejezetten szerethetô. Dominic karácsony fóbiáját totál megértettem, nekem is van egy hasonló tapasztalatom.

Trice29 P>!
Kandy Shepherd: Menyasszony karácsonyra

Ez egy üdítően jó karácsonyi történet volt. Sokat mosolyogtam és megkönnyeztem a végét. Tetszettek a szereplők, a történet tudott frissességet, újdonságot hozni. Igazi karácsonyra hangoló ♥

Dora_Sullivan>!
Kandy Shepherd: Menyasszony karácsonyra

Több volt Andie, Dominic számára, mint egy menyasszony karácsonyi ajándék. A lelki társa, a barátja, a szerelme, az egyetlen aki elérte nála azt, hogy újra bízni tudjon, nem csak másban, de saját magában és abban is, hogy igenis jár neki a boldogság.
A karácsonyi hangulat az adott volt, a történet is, és a páros is.
Amely remekül össze is hangolódott.
Aranyos volt, tetszetős és szerethető is. :)

Dixy05>!
Kandy Shepherd: Menyasszony karácsonyra

Anyukámmal lelkes romantikus füzet olvasók vagyunk, így ez a darab sem hiányozhatott a polcról. Már a borító megragadta a figyelmemet, mert csodaszép lett, és meghozta a karácsonyi hangulatot is. Egy egyszerű, kedves kis történetet kaptam, ami kicsit el is varázsolt. Szívesen olvastam volna még tovább is. Főleg a befejezés érintett meg. A füzetről a Rosamunde Pilcher, Álom és szerelem sorozat filmjei jutottak eszembe. Végig olyan érzés volt bennem, miközben olvastam, mintha egy ilyen filmet néztem volna éppen. Aranyos történet volt, jólesett így Karácsony előtt egy nappal.

Silverlight>!
Kandy Shepherd: Menyasszony karácsonyra

Nagyon rövid, de annál szerethetőbb történet. A szereplők abszolúlt kedvenceim lettek. Dominic Hunt egy tipikus nagymenő üzletember, akit a világ nem a pozitív oldaláról ismer. Senki még csak nem is sejti milyen keserű múlttal a háta mögött küzdötte fel magát és mi mindent meg nem tesz, hogy segítsen másokon. Tipikusan „a látszat néha csal” esete. Andie egy pörgős, családcentrikus lány, spoiler Nagyon tetszett, hogy Andie családtagjai minden körülmények között kiállnak egymásért és hajlandóak a saját kényelmükről is lemondani, hogy a másiknak segítsenek. Andie kirángatja Dominicet a keserűség mocsarából és megtanítja neki, hogy a karácsony igen is a szeretet és a család ünnepe. És persze egy tökéletes befejezés a végére. :) Én megkaptam a lezárást vele.

96 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789634485360 · Fordította: Harcsa Henrietta
Paulina_Sándorné P>!
Kandy Shepherd: Menyasszony karácsonyra

Aranyos, kedves történet. Tökéletes kikapcsolódás. Szimpatikusak voltak a szereplők, Dominic és Andie. Megértettem, hogy Dominic miért titokban adakozott. Andie aranyos, kedves, családszerető ember. A történetben megvolt minden, ami kellett a romantikus lelkemnek.

csilla0923>!
Kandy Shepherd: Menyasszony karácsonyra

Igazi szívmelengető történet, nagyon jó volt olvasni ünnepek előtt :)

Sydney-i menyasszonyok sorozat · Összehasonlítás

Sharon Kendrick: Érzéki angyal
Kate Hardy – Lucy King – Cara Colter: Az első karácsonyunk / Céges buli / Más ez a karácsony
Anne McAllister: A karácsonyi baba
Carole Mortimer – Miranda Lee – Michelle Reid: A karácsonyi látogató / Felmelegített szerelem / Békából királyfi
Day Leclaire: Sárkányember
Alison Roberts – Sarah Morgan – RaeAnne Thayne: Kis karácsony, skót karácsony / Az ajándék te vagy / Csókolj még!
Heather Allison: Télapóvadászat
Cara Summers – Kathie DeNosky: Szexi őrangyal / A boldogság nem jár egyedül
Doreen Roberts – Heather G. Pozzessere – Arlene James: Kész életveszély / Csillag a sötét égen / Keresem a párom
Louisa Heaton – Annie Claydon: Magányos szívek karácsonya / A kétezer éves lány