Szülőszoba 10 csillagozás

Kandász Andrea: Szülőszoba

A népszerű televíziós, Kandász Andrea és hősnői olyan tabutémáról mesélnek zsigerekig ható őszinteséggel, amiről még az édesanyák sem beszélgetnek a lányaikkal. Nőknek szól ez a könyv. Minden nőnek, meg a párjuknak, gyermeküknek, apjuknak. -Egy meddő nő boldog anyasága -A rockkismama, szerelemburokba zárva -Egy fiú, aki azért születik, hogy megmentse anyját a haláltól -Apák, akik átélték a csodát- és még sok-sok történet Ez a könyv minden nő kezében ott lesz. Az egyetlen, amely a magyar szülőszobákban tesz fel zavarba ejtő kérdéseket. Az egyetlen, amelyben magyar szülészek vitatkoznak egymással. Az egyetlen, amely lapjain új életek születnek.

Kandi Európa, Budapest, 2004

Papírtigris>!
Kandász Andrea: Szülőszoba

Az elütéseket, helyesírási hibákat, stilisztikai hibákat leszámítva nekem nagyon tetszett, nyilván, mert ebben az élethelyzetben vagyok, de amúgy is kedvelem az „élettörténeteket”.

Noll Andrea Nandu: Vajúdástámogatás mindenkinek
Bauer Barbara: Kétszáz éves szerelem
Czeizel Endre: Születésünk titkai
Károlyi Natália – Korausz Etelka – Sződy Judit – W. Ungváry Renáta: Szülők lettünk!
Márki Anita: Otthon szültem
Szabó A. Ferenc: Az abortusz ellenszerei
Patik László: Apás szülés és egyéb viszontagságaim hiteles története
Orosz Katalin – S. Nagy Zita: A sorsformáló 9+1 hónap
Bálint Ágnes – Falk Judit – Gyulai Irén – Rév Erika – Thaisz Kálmánné – Vörös Irén: Babát várunk
Roboz Gábor (szerk.): Légszomj