Elmesélem ​Brother 14 csillagozás

Kandász Andrea: Elmesélem Brother

Csocsóval szerzett Renato apát magának? Beleszeretett Iti Angélába már a beköltözés előtt? Miért takarta Judit térdig érő hajjal a testét? Kire volt féltékeny Évi papája? Ki pisilt bele Pongóék csizmájába? A tizenkettek bent. A stáb kint. Ez a Big Brother csapat. Róluk mesél a beleérző képességéről is ismert televíziós riporter, Kandász Andrea, aki az új tv2 Big Brother főszerkesztőjeként szenzációs könyvet írt a szupertitkos világsikerről. Nem csak kukkolóknak. Lessen bele!

Alexandra, Pécs, 2002

ancsee P>!
Kandász Andrea: Elmesélem Brother

Még az első széria nagy rajongója voltam általános iskolásként, így a könyv is kötelező volt. :) Nyilván egy újabb bőr lehúzás a televíziós műsorról, nem is kötött le anno annyira, de inkább eszmei értéke volt számomra.

Nilla I>!
Kandász Andrea: Elmesélem Brother

Fogalmam sincs, miért kezdtem el anno olvasni. Talán unalomból. De emlékeim szerint, nem valami nagy durranás.

Francica>!
Kandász Andrea: Elmesélem Brother

Ciki, nem ciki én olvastam. Akkoriban még pici voltam és lelkes tévénéző.
A könyv viszont tetszett.

encus625 P>!
Kandász Andrea: Elmesélem Brother

Nem is tudom miért voltam rá kíváncsi. Persze teljesen mást vártam tőle, mint amit kaptam. A játékosok kiválasztása és a háttérmunka leírása tetszett (ebből vártam sokkal-sokkal többet), de nem tudom mi szükség volt rá, hogy mind a 12 játékos életét megismerhessük gyerekkoruktól kezdve, külön kiemelve a csalási botrányokat és tragédiákat. Külön kellett figyelni arra, hogy vajon ki kivel beszélget, mert néhol nem volt egyértelmű…

Alexandra, Pécs, 2002