Bánatkő 9 csillagozás

Sérült gyermek a családban
Kálmán Zsófia: Bánatkő Kálmán Zsófia: Bánatkő Kálmán Zsófia: Bánatkő

„A szerző különlegesen fontos, a hazai irodalomban mindmáig megbocsáthatatlanul elhanyagolt kérdéssel foglakozik munkájában : a családdal, amelyben fizikailag vagy szellemileg fogyatékos gyermek nevelkedik.” (Dr. Ranschburg Jenő)

Bliss Alapítvány, Budapest, 2004
292 oldal · puhatáblás · ISBN: 9632161742 · Illusztrálta: Princz László
Keraban, Budapest, 1997
Bliss Alapítvány, Budapest, 1995

Röfipingvin P>!

Kálmán Zsófia: Bánatkő Sérült gyermek a családban

másodszori olvasás a szakdolgozathoz. jó könyv, nagyon sok témával, mindenképpen szülőknek való, de szakember is talál benne fontos dolgokat. most speciel nekem csak félsikert nyújtott, de ez más téma…. :)

verone>!

Kálmán Zsófia: Bánatkő Sérült gyermek a családban

Tetszett, bár ez inkább egy tankönyv, mint egy olyan könyv, ami egy orvos személyes tapasztalatait írja le arról, hogy milyen esetek fordultak elő a praxisában, és hogyan oldódtak meg. Nem volt könnyű olvasni, többször félre kellett tennem.

saxomusic>!

Kálmán Zsófia: Bánatkő Sérült gyermek a családban

Nagyon jól körbejárja azt a témát, amikor egy sérült gyerek születik a családba. Minden szemszögből, mindenhogy. Minden dolgot alátámaszt egy tapasztalattal, megtörtént esettel, jobban érthetővé téve azt.
Minden szakembernek el kéne olvasnia!

A borító: 5/5
A stílus: 5/5

lizzizi>!

Kálmán Zsófia: Bánatkő Sérült gyermek a családban

Határozottan tetszett. Főiskolán volt vagy ajánlott vagy kötelezően ajánlott könyv.
Megdöbbentő szakemberként a család szemével nézni egy sérült ember helyzetét. Volt egy idézet, ami nagyon megfogott, majd megkeresem.

Bianki>!

Kálmán Zsófia: Bánatkő Sérült gyermek a családban

Egy picit már érezhető, hogy több, mint 25 éve íródott, azonban a mai napig aktuális témát tárgyal. Én is szakdolgozathoz olvastam el, ahhoz is hasznosnak bizonyult, viszont a mindennapi élethez , laikusként is nagyon sok hasznos infót ad. Nem semmi tapasztalatot halmozott fel a doktornő! Ráadásul nagyon közérthető stílusban adta közre a gondolatait, eredményeit. A lehető legszélesebb körben terjeszteni kellene…