Szinasztria 2 csillagozás

Kapcsolatok az asztrológia tükrében
Kálmán Eszter: Szinasztria Kálmán Eszter: Szinasztria

A leggyakoribb asztrológiai kérdések: Összeillik-e a Halak az Oroszlánnal? Mi utal arra, hogy dolgunk van egymással? Mit hozhat, ha a felek Napja szemben áll egymással? stb.
Ez a könyv azoknak szól, akik az asztrológiával ismerkednek, egyben párkapcsolati vagy egyéb kapcsolati gondjaikra az asztrológiától várják a választ. A szerző a bulvárasztrológiai sallangoktól és a semmitmondó receptektől mentesen lépésről lépésre mutatja be a kapcsolatok asztrológiai elemzését.
Kálmán Eszter mintegy 20 éve foglalkozik asztrológiával, okleveles asztrológus. Több ezer ember képletét elemezte már az évek alatt. Tanácsadást tartott, tanított, most pedig könyvében foglalta össze a párkapcsolati asztrológia alapjait.

PublishDrive, 2019
Underground, Budapest, 2017
Underground, Budapest, 2016

Erre briliáns megoldás a szinasztria. Értő szemekkel, és asztrológiára pallérozott elmével felismerhetők a nehezítések. Megtudhatjuk, hogy vannak nehézségek és könnyítések a kapcsolatainkban, és ha tudatosan szem előtt tartjuk a bukkanókat, mélyebb és boldogabb életet élhetünk, megtakaríthatunk magunknak egy csomó kellemetlenséget. és ki ne akarná kicsit lazábban, könnyedebben venni az akadályokat?

Kapcsolódó szócikkek: asztrológia

Angelina azt nem kapja meg, ami neki egy hosszútávú kapcsolatban fontos lenne, és ezen most az elkötelezett házasságot értjük. 2014-ben kötöttek házasságot. Meglátjuk, hogy ez meddig fog üzemelni, mert az ilyen kapcsolatok elég hamar döcögősre szoktak fordulni a hiány miatt, mert nem kapja meg azokat a dolgokat ami neki fontos lenne. (Nyomdába adás után jött a hír, hogy 2016. szeptemberében Angelina Jolie beadta a válópert kibékíthetetlen ellentétekre hivatkozva.)

Kálmán Eszter: Szinasztria Kapcsolatok az asztrológia tükrében

2001-ben, amikor megkaptam az asztrológiai diplomámat egy forró júliusi napon, már házas voltam. De fogalmam sem volt, ez mennyiben múlt rajtam vagy a sorson.
Úgy gondoltam, sokat dolgoztam rajta, szakirodalmat tanulmányoztam (önsegítő könyvek garmadája), de fogalmam se volt róla, amit a mai tudásommal már bízvást tudok, hogy ha egyetlen lépést sem teszek a párkapcsolatom érdekében, akkor is létrejött volna, és ugyanezzel az emberrel, aki ma (17 év után ) is a férjem. Mivel az én párkapcsolati területem a horoszkópomban bizony erősen determinált. Tehát kapok, akit kapok, nem válogathatok. Kiváncsi vagy, min múlik ez? Én is kiváncsi voltam!

Kapcsolódó szócikkek: 2001 · asztrológia