Bungo ​Stray Dogs 15. (Bungo Stray Dogs 15.) 8 csillagozás

The Armed Detective Agency have become criminals, and the Military Police's
mightiest special task force is after them!

Yen Press, New York, 2020
192 oldal · puhatáblás · ISBN: 9781975359218 · Illusztrálta: Sango Harukawa

szcsigusz P>!
Kafka Asagiri: Bungo Stray Dogs 15.

Ahogy néztem az új évadot, csak kapkodtak a fejem, próbaltam felfogni mi történik éppen. Most volt időm emésztgetni a dolgokat. Bedurvult a szerző. :) Kunikidán először nevettem off, aztán meg tátva maradt a szám. Minden elismerésem!
A Hunting Dogs elég színes csapat igen, az 5. tagot is beleértve, de itt még nem tudok annyira kötődni hozzájuk, bár a csipkelődéseiket bírom. :)
A vége meg… ezek ketten hogy fognak egymásnak keresztbe tenni? :D

szkrn>!
Kafka Asagiri: Bungo Stray Dogs 15.

Még mindig rendkívül erős történetnek gondolom, ezért önmagához mérve csillagozom mostantól. Valami hiányérzet végig volt bennem az előző kötethez képest, bár nem tudnék rámutatni, hogy na, tessék, ez volt az!
Bemutatkozott a Hunting Dogs alakulata és eléggé overwhelmed lettem, amiért egyszerre az arcunkba lettek dobva az új karakterek, hiába kaptunk némi felvezetést az egyikükről korábban. Nekem Suehiro és Jouno lettek a szívem kicsiny csücskei az újak közül, tetszett a páros dinamikája off, és ahogy megy a csípkelődés Jouno részéről.
Most Kunikida kapott egy olyan karakterfejlődés arcot, amely mellett nem lehet szó nélkül elmenni; ő és az ideáljai elválaszthatatlanok egymástól, erről pedig szívszaggató tanúbizonyságot tudott tenni.
Na, és a vége. Alapból akadtak zseniális fordulatok a kötet során, de… Ez a kettő egymás ellen még nagyon érdekes dolgokat fog maga után vonni, ezt már most kijelenthetem.
off

Bungo Stray Dogs sorozat · Összehasonlítás