Megjelenésének várható időpontja: 2017. július 7.

In ​Her Wake – Sodrás (Tíz apró lélegzet 0,5) 16 csillagozás

K. A. Tucker: In Her Wake – Sodrás

Cole ​Reynoldsnak mindene megvolt. Mígnem egy este borzalmas, végzetes hibát követett el… és mindent elveszített.

Mikor egy alkoholmámoros egyetemi buli hat ember halálával végződik, Cole-nak fel kell dolgoznia a tragédiában játszott szerepét. Ilyen esetben általában támaszkodhatna a legjobb barátaira – azokra, akik gyakorlatilag azóta vele vannak, hogy megtanult járni. Csakhogy ők meghaltak. És ami még ennél is rosszabb: valahol egy kórházi ágyban egy tizenhat éves lány fekszik összetört testtel, akitől az egész életét elragadták, hála egy rekesz sörnek és egy kocsikulcsnak.

Mindenki azt mondogatja Cole-nak, tudják, hogy amit tett, nem volt szándékos, ő mégis folyton magán érzi tekintetük súlyát, és hallja a suttogásukat a háta mögött. A srác mindezek mellett a borzalmas bűntudattól sem képes megszabadulni, ami mindig rátör, valahányszor csak a lányra gondol, aki még csak a kórterme közelébe sem engedi őt, hogy Cole bocsánatot kérhessen. Ahogy telnek a… (tovább)

Eredeti mű: K. A. Tucker: In Her Wake

Eredeti megjelenés éve: 2014

Könyvmolyképző, Szeged, 2017
184 oldal · ISBN: 9789634570325 · Fordította: Szujer Orsolya · Megjelenés időpontja: 2017. július 7.

ZitussKa
K. A. Tucker: In Her Wake – Sodrás

De ilyen az èlet, Trent. Akár tetszik, akár nem, az, hogy èlünk vagy meghalunk, döntèsek vègtelen sorától függ, amik èletünk minden egyes lèpèsère hatással vannak. Nèha olyan módon, amire soha nem is mertünk gondolni, vagy soha nem is remèltük volna. Nèha pedig olyan módon, amit sokáig nem is vagyunk kèpesek megèrteni.

Minden törtènetnek több oldala van ès bizony nem árt minden oldalról meg is vizsgálni.
Kacey ès Trent is egyaránt elveszített számukra fontos szemèlyeket de elsősorban a règi önmagukat. Eddig nem is sejtettem milyen mèlyen volt Trent ès mègis kèpes volt feállni.
Hiszem, hogy kell egy cèl ami remènyt adhat ès amièrt küzdeni lehet, egy olyan sorsfordító tragèdia után is, mint amit ők megèltek. Trentnek az adta a feloldozást, hogy megpróbálta jóvá tenni a múltbèli rossz döntèsèt ès segített Kaceynek is èlni, nem csak lètezni. Nem mindig cselekedett èsszerűen de ki vagyok èn, hogy elítèljem? Büszke vagyok rá, hogy minden fèlelme ellenère vett egy mèly lèlegzetet – nem tíz aprót – ès belèpett a mosókonyhába.. :)
Szeretem a törtènetüket. Rengeteg fájdalom, önmarcangolás, fèlelem de megannyi remèny rejlik benne. Maga az újrakezdès.
Szívem szerint folytatnám is Kacey szemszögèt. Ez a könyv pedig, tökèletes.

Evika82 P
K. A. Tucker: In Her Wake – Sodrás

Kellett, hogy megismerjem Cole szemszögét is. Neki sem volt egy fáklyás
menet az élete a baleset után. A bűntudat, a gyász az ő lelkét is meggyötörte.
Most így ennek a kiegészítő kötetnek köszönhetően kerek egésszé vált számomra
Cole és Kacey története. Örülök, hogy olvashattam és nagyon várom Olívia könyvét.

catilde P
K. A. Tucker: In Her Wake – Sodrás

Kicsit azért ijesztő volt olvasni, hogy Cole mi mindenre képes, mennyi bujkálásba vett részt. :)
Örülök, hogy megismertem az előzményt és hogy mi mindent élt is meg előtte mielőtt belépett volna abba a bizonyos mosókonyhába.

Hópárduc P
K. A. Tucker: In Her Wake – Sodrás

Tetszik már a könyv borítója is.
Az alap történet is kedvemrevaló volt, de jó volt olvasni az előzményekről is. Ráadásul nőként, mindig is jobban érdekelt az, hogy hogyan is gondolkodnak ilyen esetekben a férfiak. Jó volt Cole szemszögéből is olvasni, hallani, hogyan is élte meg a balesetet és a következő éveket. Hogyan készült jóvá tenni a történteket.
Rövidke, olvashastó volt.

Hajni_Korponai P
K. A. Tucker: In Her Wake – Sodrás

Tíz apró lélegzet-et nagyon szerettem, ezért nem volt kérdés, hogy a Sodrást is elolvassam.
Számomra ez a történet egy kicsit hiányos, sok jelenet volt, ami számomra hiányzott. Szerintem túl gyorsan haladtunk előre az időben. Jó meg értem, hogy csak egy 0,5 de akkor is.:) Ezen felül, nagyon jó volt olvasni, hogy Cole/Trant hogyan vészelte túl a tragédiát. Hogyan ért le a lejtőn teljesen a gödör legaljára, majd onnan hogyan jutott egyre feljebb és feljebb. De még nem ért ki teljesen abból a bizonyos gödörből…

wallery
K. A. Tucker: In Her Wake – Sodrás

Soha nem szerettem a „feleket”, most csak az ingyenes szállítás miatt került kezembe először is ,és utoljára is. A Tíz apró lélegzett nyerő volt, szerettem. Még szerencse, hogy e kötet jött ki előbb a piacra, mert e rövid „feles” biztos nem hozta volna meg a kedvemet ahhoz, hogy elolvassam a teljes történetet.

Dodi_reader
K. A. Tucker: In Her Wake – Sodrás

Az első könyv, ami már a hatvanötödik oldalon megsiratott. Annyira szerettem volna tudni, hogy Cole/Trent hogy élte meg mindazt, ami történt vele, és K. A. Tucker sokkal többet adott, mint amire számítottam. Újra beleszerettem ebbe az összetört lélekbe, újra megbocsátottam a tetteit és újra megköszöntem Kathleen-nek, hogy ilyen karaktereket hozott az életembe.

Tíz apró lélegzet sorozat · Összehasonlítás