Tippek ​és trükkök Pokémon GO-játékosoknak 6 csillagozás

Titkos tanácsok a mesteri játékhoz
Justin Ryan: Tippek és trükkök Pokémon GO-játékosoknak

NÉLKÜLÖZHETETLEN ÚTMUTATÓ A VILÁGOT MEGHÓDÍTÓ POKÉMON GO JÁTÉKHOZ!

A Pokémon GO hihetetlen gyorsasággal terjedt el az egész világon. Rengetegen játsszák, de ezzel a könyvvel végre valóban mindenkiből, tanácstalan kezdőből és tizenötös szintű vadászból is győztes válhat a Pokémonok világában.

A Tippek és trükkök Pokémon GO-játékosoknak az általános játékmeneten vezet végig, és közben ügyes praktikákat árul el többek között:

– a nagyon kevés szabályt ismertető játék elkezdéséről,
– a Pokémonok elfogásáról, legyen szó Pidgey-ről vagy Growlithe-ról,
– a PokéStopokon felvehető tárgyakról, amikkel jobb játékos lehet belőled,
– az erős Pokémon fejlesztésének módszereiről,
– és ami a legjobb: az edzésről és a harcról is!

Athenaeum, Budapest, 2016
78 oldal · keménytáblás · ISBN: 9789632936109 · Fordította: Bottka Sándor Mátyás

Papp_Fanna8>!
Justin Ryan: Tippek és trükkök Pokémon GO-játékosoknak

Egy nem hivatalos kézikönyvhöz képest nagyon részletes és vannak benne igazán hasznos információk. Azoknak, akik most kezdik a játékot nagyon is hasznos lehet. Azoknak, akik pedig már régebb óta játszanak vele trükköket és tanácsokat adhat, valamint részletesebb információt a játék egyes funkcióiról.
Rövid, informatív, szemléletes képekkel megtűzdelve. Egyedül az ár-érték aránnyal nem értek egyet (a rövidsége miatt), viszont leárazva azt kell, hogy mondjam teljesen megérte.

Bookaholic0000 P>!
Justin Ryan: Tippek és trükkök Pokémon GO-játékosoknak

Nagyon jó és részletes leírást kaphatunk a 2016-os Pokémon Go-ról, bár vannak benne olyan információk, amik ma már nem relevánsak, mégis jó kis kézikönyv egy kezdő, lelkes gyerkőcnek. De azért az eredeti ára az vicc, én egy Líra rendelés mellé kaptam ajándékba, elolvastam, mert imádom a Pokémont, de tovább is adom, mert számomra nem mondott sem újat, sem érdekeset.