A ​vízisten menyasszonya 4. (A vízisten menyasszonya 4.) 109 csillagozás

Jun Mi-Kjong: A vízisten menyasszonya 4.

Az istenek és a halandók is Szoát akarják! Miután haza kellett térnie férje, Habek varázslatos birodalmából, földi élete – sok tisztelője ellenére – sem alakul rózsásan. Közben Habek isteni anyja és pár állítólagos barátja az elátkozott vízisten ellen ármánykodik, de ő vajon észhez tér-e végre, és megmenti-e Szoát? Humor, dráma és egy cseppnyi horror színezi az eseményeket, amikor az emberi menyasszony, Szoa megpróbálja felfedni különös férje titkát és hogy mi rejlik az előző feleség korai, erőszakos halála mögött. A dolgokat pedig épp hatalmas és szeszélyes férje bonyolítja, akinek nappal egy kisfiú testében kell élnie, és csak éjszaka veheti fel igazi, felnőtt alakját. A vízisten menyasszonya varázslatos és romantikus történetével, lenyűgöző rajzstílusával 2006-ban Korea legnépszerűbb lányoknak szóló manhwája volt.

Eredeti megjelenés éve: 2007

Vad Virágok Könyvműhely, Újhartyán, 2009
180 oldal · puhatáblás · ISBN: 9789638832382 · Fordította: Kálovics Dalma · Illusztrálta: Jun Mi-Kjong

Habek · Nakbin

Nikolett0907 P>!
Jun Mi-Kjong: A vízisten menyasszonya 4.

Még mindig, az egyik nagy kedvencem ez a sorozat.
Ez a rész, nagyon izgalmas és enyhén erotikus volt a számomra.
A rajzok pedig gyönyörűek és részlet gazdagok.
Nagyon várom a következő részt.

ap358 P>!
Jun Mi-Kjong: A vízisten menyasszonya 4.

Örültem, hogy kikerültek a karakterek az emberi világból, Habek otthona sokkal szimpatikusabb. Mui hezitálása egyre idegesítőbb, ahogy Szoáé is.
A szálak meg ismét bonyolódnak, mintha minden egyes kötetben újabbnál újabb karakterek lépnének a képbe.

K_A_Hikari I>!

Egyre izgalmasabb, egyre fordulatosabb és egyre jobban szeretem Habeket ❤
A vége pedig igazán csattant *-*
Ide nekem a folytatást! Azonnal.

diamondfox >!
Jun Mi-Kjong: A vízisten menyasszonya 4.

Uwaaaa, végre megismertük Habek és a felesége múltját és őszintén, nem erre számítottam. Mondjuk a rajzolás néhányszor annyira el tudja már vonni a figyelmemet, mert túl gyönyörű (ilyen van? Hogy túl szép?), de ettől függetlenül örültem, hogy Szoa visszatért.

nypetra>!
Jun Mi-Kjong: A vízisten menyasszonya 4.

Még jó, hogy megszereztem a következő pár kötetet is. *-* Egyre jobban imádom ezt a sorozatot, kellőképpen kezdenek bonyolódni a dolgok. Sokszor mondjuk kicsit zavaró Szoa bizonytalansága számomra, de azért ha kell ki tud magáért állni és számomra egyre szimpatikusabbá válik minden egyes kötettel. Mondjuk mostmár Mui is felfedhetné valódi énét, mert kezdek türelmetlen lenni… :D :)

Angieolvas P>!
Jun Mi-Kjong: A vízisten menyasszonya 4.

Kicsit belekavarodtam a szálakba. Mui nagyon sokat hezitál.
Soa végre kiállt magáért.
A rajzok még mindig szépek :)

ancsee P>!
Jun Mi-Kjong: A vízisten menyasszonya 4.

Mikor érti már meg végre Szoa, hogy Habek és Mui ugyanaz a személy?! Nagyon várok végre egy igazán őszinte, romantikus, akár erotikus közös jelentet közöttük. :) Nakbin él vagy sem? Kissé zavaros ez a szál… Habek anyja az igazi rosszindulatú anyós sztereotípiáját erősíti, Huje esetében nem jutok magamban dűlőre, hogy kinek az oldalán is áll.

Aby_blogja>!
Jun Mi-Kjong: A vízisten menyasszonya 4.

Szoa végre vissza került Habek mellé, aminek nagyon örülök. :)
Az egésznek csak egy hibája van méghozzá az, hogy nagyon zavaros. És van egy olyan érzésem, hogy ennél csak zavarosabb lesz…

Dombi_Petra>!
Jun Mi-Kjong: A vízisten menyasszonya 4.

Ez a kötet is nagyon jó volt. Hozta a várt színvonalat! Szoa pedig egyre szimpatikusabb lesz ^^

kriszmanesz P>!
Jun Mi-Kjong: A vízisten menyasszonya 4.

kuszálódik a történet. habár a rajzolás gyönyörű, csak nekem tűnik minden nő ugyanolyannak?! néha nem tudom eldönteni, hogy most butuska főhősönket látom vagy a halott riválisát? vagy mégsem annyira halott az a rivális? és ki milyen játszmát játszik? hm. a szüleim odavannak a koreai történelmi sorozatokért, és folyton azon bosszankodnak, hogy „miért nem látja már meg az az idióta, hogy mi van az orra előtt”… kezdem érteni, hogy miért lamentálnak :)

K_A_Hikari I>!

Minél édesebb az álom, annál tovább érzed a valóság keserű ízét amikor felébredsz.

Kapcsolódó szócikkek: álom · ébredés · valóság
Batus>!

– Gyűlölöm, hogy van olyan időszak az életedben, amikor még nem ismertük egymást.
– Ez egyáltalán nem számít, mivel mostantól együtt fogjuk leélni életünk hátralévő részét.

Kapcsolódó szócikkek: Habek · Nakbin
Batus>!

Ezt a képregényt egy panda rajzolja. A bunda miatt nehéz fogni a tollat, de sebaj.

Utószó

Batus>!

– Miért panda az önarcképed?
– A panda egyszerre jelent vörös macskamedvét, mint az Észak-Amerikában honos mosómedvék családját, és az ázsiai óriáspandát. A pandának tömött, puha bundája van, és lapos, hosszú fogai. Erdőkben és domboldalakon él…
– A válasz: olyan lusta, mint egy panda.

Utószó

A vízisten menyasszonya sorozat · Összehasonlítás